Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość Globasw
popieram słowa brada za darmo nic nie ma tez pracowalem w farmie na bacon room i nie nazekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudo
Witam.Jest ktoś moze na tym forum kto zna jakie dzialy są w farmers boy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudo
Halo czy odwiedza ktoś to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammamammamamamamamma
W farmers boy są działy: bekon, pizza, kiełbasa, ser.... jest ich więcej, ale nie mogę sobie przypomnieć;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudo
Dzięki za odpowiedz.Szukam pewnej osoby wiem ze pracuje w farmers boy ale jak dzwonie i pytam każą mi podać na jakim dziale pracuje.Niestety nie mogę nigdzie znaleź jakie tam są działy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturch76
witam serdecznie, szukam dziewczyny,blondynki z kolczykami na twarzy;))),chodzącej w bojówkach z torbą na ramieniu z 3 plakietkami kapeli ANNIHILATOR robiącej zakupy w ostatnia środę w Premierze w centrum BRADFORD pilne!!! dzięki wielkie za pomoc!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytesize
ja osobiscie polecam Manchester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bytesize
ja osobiscie polecam Manchester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda12
Bradford paskudne miasto jedyne prace jakie tam sa w miare normalne to Forza :D bo o reszcie szkoda pisac. Moze dam krotki opis tego obrzydliwego miasta jesli lubicie zlodziejstwo wieczne korki i brak stalej pracy polecam szczerze. Miasto przepelnione do granic mozliwosci pakolami. Agencje pracy to pomylka lepiej od razu szukac cos bezposrednio u pracodawcy jedynie slyszalem ze Forza jest w miare normalna bo praca jest stala i nie trzeba znac angielksiego zbytnio. Reszte fabryk odradzam chyba ze ktos lubi pracowac na telefon przez dwa dni w tygodniu. A prace jakie oferuja to mozna sobie samemu zalatwic bez ich wspanailej pomocy. Drozyzna cenowa wieczny problem z miejscami do parkowania ale to akurat jest cecha wielu miast. Tak dla nowoprzyjezdnych odradzam całkowicie agencje Assist, Mach, Concept, Red rock pelna niekompetencja i marnowanie sobie zycia chyba ze jestescie studentami i nie macie wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuskaaa
A dlaczego zakładasz, że każdy Polak w UK ma "ambicje" pracować w jakiejś fabryce? Są bardziej ambitne miejsce, dla osób z wykształceniem i znajomością języka. Ja pracuję w Batley. Umysłowo, nie fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jest super szkola na bd4 st columbas chodzi tam dużo polskich dzieci i sa 2 panie polki jako asystentki nauczyciela i pomocy kontaktu z dziecmi i rodzicami,szkola bardzo pomaga nowo przybyłym dzieciom i ch rodzicom.Moj syn chodzi do tej szkoły od 3 roku zycia ma teraz 7 jestem bardzo zadowolona z tej szkoły i z wysokiego poziomu nauczanie.Z tej szkoły bardzo dużo dzieci dostaje się do dobrych gimnazjów.Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Wow, urzekla mnie twoja historia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Islamabad a nie Anglia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze miasto w całej Uk. to nie jest miasto. To jest państwo - miasto Ciapatych. Bleh odechciewa mi się jak o nim sobie przypomnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Bradford przyjechałem tu w ciemno :) Miasto jest naprawdę okropne do dzisiaj się zastanawiam czemu to obrzydliwe miejsce wybrałem :) Dzisiaj mam stałą stabilną pracę ale i tak zastanawiam się czy nie wyjechać z tego pakistańskiego śmietnika. Może jakiś opis i dostępne prace. Co o mieście można powiedzieć? Nic ciekawego w nim nie ma może 2 byle jakie atrakcje (muzeum i nie wiem co jest jeszcze ciekawego :) Mieszkania są trochę tańsze ale standard też jest niski. Sklepy dosyć spore centrum handlowe w którym zupełnie nic ciekawego nie kupisz z powodu ogromnej ilości Pakoli którzy wykupią każdą lepsza rzecz (oni chyba tym handluja). Podobnie z promocjami raz widziałem jak owoce w tesco przeceniali to pakole dosłownie tratowali siebie by kupić kilka gruszek taniej :D Czyli zakupy w tym mieście odpadają. Ale obok jest Leeds (25 km) tam jest dużo lepiej i mniej ciapatych. O pracy w sumie jest kilka miejsc dobre na początek Forza (lipna praca nigdy tam nie robiłem ale ludzie chwalą że codziennie i nie trzeba czekać na telefon), Farmer Boys przez Assista moja pierwsza praca całe 2 miechy tam wytrzymałem i do dzisiaj nie wiem po co tam pracowałem :) Praca w tym miejscu dla totalnych debili ktorzy nie maja zadnych amibcji. Mach ma czasem ciekawe oferty ale tez bym nie przesadzal. Dzisiaj mam tam stala prace za 300 funa ale jakbym stracił pracę to bym zjechał do Hull. Sporo osob nawet bez angielskiego tak robi raz byłem w tym mieście i się nie dziwię. W skrócie można opisać syf, brud, masa dilerow narkotykowych, chore ubezpieczneia samochodowe (mi wyliczylo 8 tysiecy funtow na rok znajomemu tylko 4:) wcześniej płaciłem 500 :), jakies pozytywne aspekty mieszkania w Bradford hmmmm.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×