Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość iskra_boża
brat_pit moze ty w przyszłości z większą kulturą się do mnie odnoś, albo w ogóle? Owszem, uważam, że chciałeś się wyżyć na mnie. Wiesz, jak to mówią: uderz w stół, a nożyce się odezwą. Nie znam cię i znać nie chcę, ale wydaje mi się, że należysz do typu osób, które wiedząc, że nie mają raji, do upadłego będą bronić swojego błędnego zdania. Nie lubię prostactwa. Może chłopcze znasz język angielski w mowie, ale za to kultury nie masz za grosz. Natomiast, uwierz mi, że z językiem polskim u mnie wszystko w porządku, natomast co do twojej znajomości ojczystego języka mam wątpliwości. A co, tobie zależy na zachęcaniu ludzi do przyjazdu tutaj i siedzenia komuś w kieszeni? A może chcesz na tym zarobić, jakiś pokoik wynająć czy coś? Usługi mojego pracodawcy? Nie tajemnica. Do tej pory pracowałam jako Care Assistant. 1 sierpnia zaczynam pracę jako Staff Nurse. Znasz języki na tyle, czy przetłumaczyć? Skończyłam studia pielęgniarskie. Usługi mojego pracodawcy? Dom rezydencyjny należący do Organizacji Kościoła Metodystów w Anglii. Ach. I to jest forum ogólne, każdy ma się prawo wypowiedzieć, przypominam ci, że nie masz wyłączoności na pisanie tutaj. Każdy ma prawo niezależnie od tego, do kogo była wypowiedź kierowana. To nie jest priv. A zwłaszcza, jeśli ktoś za wszelką cenę stara się udowodnić swoje racje. Niezdrowe nota bene. I możesz sobie oszczędzić odpisywanie na mój post. Chyba, że ktoś na twoim poziomie będzie chciał... Ja dziękuję. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_boża
racji*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Normalnie nie odpisałbym na twój post "iskro_boża", ale wiesz... chcę zwrócić uwagę, że jednak wykazujesz pewne obawy co do twoich wypowiedzi. Przeczytaj uważnie co napisałaś! Piszesz coś o kulturze osobistej, o odnoszeniu się z nią, czy coś takiego... A tymczasem co możemy powiedzieć o twojej kulturze, po przeczytaniu kilku zdań. Twoja kultura to nawet do pięt mojej nie sięga. pewnie się zastanawiasz co ja wipisuję? Proszę bardzo. Ja starałem się nie używać obraźliwych słów w stosunku do ciebie. No a już napewno nie nazwałem cię prostaczką, nie zarzuciłem tobie nieznajomości języka i braku wykształcenia, za to tobie to świetnie poszło. Nie nazywaj mnie też "chłopcem" bo nie jestem twoim synem (nawet nie wiesz ile mam lat, a może tym czasem to ja może powinienem cię nazywać "dziewcze". Kto wie, może jesteś na tyle młoda, że mógłbym być twoim ojcem). No i w sprawie tłumaczeń... nie musisz mi tłumaczyć opisanych nazw stanowisk, doskonale wiem co one znaczą, a po co miałabyś się trudzić i zadawać sobie tyle kłopotu! Przecież łatwiej zniechęcać niż wesprzeć! Ostatnia sprawa, nie mam pokoju do wynajęcia i niewiele mogę w tej kwestii pomóc :-( Sorki... Ale notabene, z twoim podejściem do ludzi, powinnaś pomyśleć o zmianie zawodu i pracy, na coś co pozwoli ci na nie zmuszanie siebie do niesienia pomocy za kasę! Teraz to ja mogę napisać - "daruj sobie odpisywanie na mój post"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_boża
Nie nazwałam cię prostakiem, tylko napisałam, że nie lubię prostactwa. Ale powiem wprost: jesteś prostakiem! A może ty mi zazdrościsz zawodu i wykształcenia??? Wiesz, nie każdy może jak ty pracować w community. Przepraszam, a jaką posadę ci zaproponowali? Cleanera? Farmers boy? To wszystko na co cię stać??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
OK obracaj swoje wypowiedzi jak chcesz! Nie nazwałaś mnie prostakiem, ale pisząc post niemalże bezpośrednio do mnie piszesz "nie lubię prostactwa". Kogo więc miałaś tu na myśli jeśli nie mnie? Pozostałych forumowiczów? Sorki, że pytam, ale przestaję rozumieć! Co do wykształcenia... daj sobie spokój! Ja nie mam się czego wstydzić, ale nie muszę "zadzierać nosa" jak ty, i obnosić się z moim wykształceniem. Napisz jeszcze coś, niech forumowicze zobaczą jaka jesteś milutka :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_boża
Nie będę się kłaniać w pas przed pajacem, który naskoczył na mnie, bo myślę racjonalnie i nie namawiam każdego na przyjazd do UK w środku wakacji, gdzie jest milion Polaków! Jesteś beznadziejnie pusty! Zasłaniasz się forumowiczami. Dlaczego szukasz poklasku? Potrzebny ci klakier? Jak mam być miła dla prostaka, który naskakuje na kogoś, kto ma własne zdanie? Skończyłam z tobą dyskusję, nie chcę się więcej zniżać do twojego poziomu! Nawet nie rozumiesz, co do ciebie piszę, może raczej to ty czytaj z uwagą, albo poproś kogoś o interpretację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
No jak na razie to ciągle ze mną kończysz i skończyć nie możesz! Ciekawe kiedy sobie odpuścisz? Mnie już nudzi dyskusja z tobą. Nie chcesz się zniżać do mojego poziomu, tymczasem to ja nie chciałbym się podwyższać do twojego! Nie lubię chodzić z zadartym w górę nosem! I nie zaprzeczaj, bo po przeczytaniu kilku twoich postów każdy zauważy, że ciągle podkreślasz jaka to ty wykształcona jesteś! Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Ach zapomniałem dodać... lubisz ubliżać, prawda? Co może teraz też zaprzeczysz, że "jesteś beznadziejnie pusty" nie było skierowane do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_boża
Jak to mówią, prawda kole w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
No i widzisz jaka jesteś? Więc nie zniechęcaj ludzi, którzy szukają swojej szansy! Jak to mówią kto nie przyjedzie i nie spróbuje, ten nigdy się nie dowie. A twoja prawda "iskro_boża" to bardziej obelgi niż prawda! Szkoda słów... żal mi tylko twoich podopiecznych, jak jesteś dla nich taka milutka! Nie musisz już odpisywać, bo skoro ty nie potrafisz tego zakończyć to ja to zrobię, i to teraz. To mój ostatni post a resztę dopisz sobie sama i dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_boża
No jaka jestem? No powiedz, mi jaka jestem? Żal ci moich podopiecznych? A mnie żal ciebie. Biedny, szary, szukający poklasku, mały pusty człowieczek. Pisze, żeby tylko coś napisać, tylko uważaj bo możesz komuś swoją dziecinna beztroską zaszkodzić. Ot cała filozofia. teraz widzisz, jaka jestem, milutka. A jak ci coś nie pasuje, to możesz popłakac sobie chwilę w poduszkę i poprosić administratora o skasowanie moich postów. See u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona76
No już nie mogę... muszę się wtrącić! Obserwuję tą waszą kłutnię i zaczynam mieć wrażenie że myślicie iż jesteście tu zupełnie sami! Zostawcie trochę miejsca na inne posty. Nie chciałam tego robić, ale dość...! Ja stanę po stronie brad_pit, bo jak czytać te wszystkie posty, to on pisze całkiem do rzeczy. Przede wszystkim ma ogromną rację: cały czas starasz się mu ubliżyć boża_iskro, a on nie zniża się do tego poziomu. Duży + dla ciebie brad_pit. Druga jego racja, to faktycznie, jeśli nie spróbujesz, to nie wiesz! Myślę że też miał rację gdy po raz pierwszy skrytykowałaś jego wypowiedź, zamiast nie pijąc w niego powiedzieć co o tym myślisz. Wydaje się że od początku zaczepiałaś w brad_pit. I znowu racja dla niego! Po co się wywyższać swoim wykształceniem? Czy tutaj to kogoś obchodzi jaką szkołe skończyłaś? No i mam nadzieje ze brad_pit dotrzyma slowa i zakonczy juz ta bezsensowna klotnie. Jesli tak zrobi to ma u mnie kolejny duzy + Mogłabym ci przyznać troche racji iskro_boza, ale po tym jak sie zachowujesz, juz nie moge. Przepraszam ze sie wtracilam, ale to juz bylo nie do wytrzymania! Prosze nie odpisujcie na moj post, bo ja na pewno wam nie odpisze i nie podejme kolejnej, zajmujacej cala strone kłótni. Zawsze tylko obserwowalam forum, ale dzisiaj juz nie wytrzymałam. Pozdrawiam, Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Dzięki za słowa poparcia. Jak można zauważyć już zakończyłem tamtą bezsensowną rozmowę. Po prostu nie odpisałem na ostatni post "iskry_bożej". Jeszcze raz wielkie podziękowania za słowa uznania i poparcie "zielona76" Pozdrawiam cię również, Pit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osstis
Wiecie dlaczego wyjechalismy z kraju? Bo w Polsce rządzą podobni do moich dwóch przedmówców, non stop się kłócą, żaden nie ustąpi, tylko oni mają głos i tyle mamy z ich rządzenia, żadnej poprawy. Bardzo proszę o prowadzenie takich debat na priv. Forum zawiera opcję powiadomienia na maila jeśli pojawi się odpowiedź w temacie, wiele osób zadaje tu pytania szuka odpowiedzi i porad, a pożniej przeglądają swoje poczty i co widzą? no widzicie sami. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecki_01
Ja tesh obserwuje i nie mialem zamiaru brac udzialu w dyskusji. Ale cos mi sie wydaje, ze "pusty" jak go nazwala iskra prad_pit sam sobie odpowiada na innym nicku. Bardzo sprytne. Niestety. Musze przyznac racje kolezance. W Bradford pracy jest malo. Kazdy bierze odpowiedzialnosc za swoje zycie i kazdy sam zadecyduje, czy chce tu przyjechac, czy nie. Ty za to, brad, zachecasz ludzi, tylko po to, zeby sobie cos napisac. Wiesz podobno milczenie jest zlotem. Co do ublizania... Kolezanka napisala cos, co bylo nie po twojej mysli, ty w zamian po niej pojechales jak za przeproszeniem po burej suce. Co? Ma sobie pozwolic dorosla kobieta na besztanie na jakims drugorzednym forum, przez drugorzednego usera? No prosze cie! I tak cie ladnie nazwala. Ja bym powiedzial wprost: jestes idiota i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijaaaa
halo bradford... ponawiam swoją prosbe o informacje na temat "jak się zyje rodziną z dziećmi w bradford???". pisałam o tym wczoraj ale jak widać kłótnia dwojga ludzi przycmiła moją prosbę. Mam nadzieje ze odezwie się do mnie ktos kto zna temat i szczerze odpowie mi. chcialam przypomniec, ze mój mąz jest juz w bradford i licze sie z tym iz bede musiała i ja tam się przeprowadzic z dziecmi (6 i 9 Lat). Jesli zawita tu ktos kto kiedys był w podobnej sytuacji jak ja, bardzo prosze o kontakt moze być na maila. pozdrawiam wszystkich w bradford!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Marecki - powiem tyle co i ty: sam jesteś idiota, a resztę zostawię to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesa31
Tak sobie kawalek waszych wypowiedzi przeczytalam i musze stwierdzic ze Polacy to okropny narod. Mieszkam w UK 10 lat i naprawde nie znam nikogo kto tu przyjechal i nie zarobil jakis pieniedzy. Wiadomo tacy ludzie istnieja, ja po prostu nie mialam okazji ich spotkac. Osobiscie uwazam ze wyjezdzajac za granice trzeba byc pozytywnie nastawionym i nie sluchac ludzi ze jest trudno, ze nie ma pracy itd. Ci , ktorzy to pisza, siedza tu i kase zarabiaja.Obrzydliwy jest fakt ze zniechecacie rodakow. Pracuje u mnie w firmie dziewczyna ktora sprzata, nie zna angielskiego wogole i zarabia 800 funtow miesiecznie. Tak to malo, ale w jej sytuacji zaoszczedzenie 200 funtow miesiecznie to pieniadz. Kazdy ma inna sytuacje. Chcialam takze dodac ze przechwalanie sie wyksztalceniem nie ma sensu, jakoze mam kolezanke ktora wykonuje bardzo podobna prace jak iskra_boza a nie ma ani wyksztalcenia, ani perfekt angielskiego, powiedzilabym wrecz ze jest bardzo prosta dziewczyna. Ale radzi sobie, podobnie jak radzi sobie reszta Polakow. Wiec przestance podkreslac wasze stanowiska, wyksztalcenia, wiekszosc naprwade zalezy od szczescia i ciezkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isnard
Nareszcie ktoś coś mądrego napisał brawo Inesa31! A ten Brad_Pit to jakiś oszołom jest od dłuższego czasu obserwuję to forum prawie rok i jego rady są czasami pozbawione jakiegokolwiek sensu i prawdy o życiu tu w Bradford, no ale co może napisać człowiek który większość czasu spędzał w Farmers Boy a tam wiadomo nikt normalny nie wytrzyma dłużej niż 1 miesiąc, także może niech sobie daruje swoje mierne dyskusje i obrażanie ludzi wypowiadających się na forum. A ogólnie praca jest i będzie w Bradford wszystko zależy od sprytu i zaangażowania w nią i odrobina szczęścia, ale nie znam osoby która by tej pracy nie znalazła wcześniej czy później każdy znajdzie bez względu na znajomość języka czy wykształcenie, powiem inaczej że ludzie z niższym wykształceniem mogą znaleźć pracę szybciej niż magistrowie czy inżynierowie, wykształcenie może liczyć się później jak już się tu zadomowicie także warto ryzykować, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Inesa31 - "Święte słowa" Nie wiem dlaczego iskra_boża na mnie najechała, że próbuję wspierać ludzką inicjatywę. Wszyscy wiemy jak tu jest (no przynajmniej ci którzy są tu trochę więcej niż kilka miesięcy. Nie wiem kto powiedział tym wszystkim ludziom, że ja pracuję w "Farmers Boy", ale to świadczy o tym jak czytają posty. A ty isnard pomyśl trochę! Nazywasz mnie oszołomem, a za chwilę piszesz, że można tu znależć pracę i nie należy zniechęcać rodaków - czyli dokładnie to samo co ja napisałem wcześniej! No i nikogo nie obrażam, tylko to ty i dwie inne osoby zrobiły to na tym forum. Czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgonia1
W tym sek brad ze nie masz racji. Caly czas jestes arogancki. Tez przyjrzalam sie kilku twoim postom i jakos mi do serca twoje odpowiedzi nie przypadly. Nie mozna komus powiedziec wprost: tak jest praca, przyjezdzaj! Trzeba byc nieodpowiedzialnym gowniarzem! Jednym sie uda, innym nie. Najrozsadniej powiedziec, ze jest praca, ale trzeba miec szczescie i wszsytko zalezy od tego, czy ktos chce zaryzykowac. Bardzo arogancki jestes i niesympatyczny, na dodatek sam sobie przeczysz! Pytasz kto powiedzial, ze pracujesz w Farmersie? Ano ty sam ! A to twoja wypowiedz z 09/01 "Brad_Pit Tak pracuję obecnie w tej firmie i nie pracuję przy mięsie! Ta firma to ogólnie produkcja artykułów spożywczych różnego rodzaju - nie tylko mięsa. Ludzie powinni się nauczyć dawać bardziej szczegółowych informacji na forum. FARMERS BOY to także "... Daremne, doprawdy. A tak ladnie zaczales, ojciec 6 letniego syna... To zachowuj sie jak dorosly i jak ojciec, a nie rozkapryszony, klamliwy smarkacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIe ma pracy w Bradford
Niestety ci którzy piszą ze w Bradford nie ma pracy mają rację,jestem tu juz miesiac i mam problemy ze znalezieniem pracy, kumple którzy mnie tu ściągneli mówili ze pracy w brud jednak rzeczywistosc okazala sie inna, na razie mialem kilka dorywczych zajęc ale to tylko na chwilę niestety. jakby ktos cos wiedział (chociaz wiem ze jest trudno) to niech da znac. Podejmę kazdą pracę byle tylko na dłużej niz kilka dni. Zarejestrowałem się w wielu agencjach jednak jak narazie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja zapytam: Jesli nie tam to gdzie sie udac? Cholera, niektorzy juz tu sa i chcieliby troche poznac ten piekny kraj, a przy okazji zarobic na utrzymanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brad_Pit
Malgonia1 jak sama zauważyłaś ta wypowiedź jest z 09/01. Może byś wzięła pod uwagę, że mogły od tamtego czasu zajść jakieś zmiany w moim zatrudnieniu? Przecież nie będę informował o każdej zmianie pracy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupis bracie picie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijaaaa
wybieram się do bradford, czy jest ktoś kto często pokonuje tą trasę i może mi doradzić jakimi liniami najlepiej i najtaniej dolecieć z krakowa lub katowic???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? PILNA SPRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osstis
z Katowic dolecisz niedaleko bo do Sheffield-Doncaster www.Wizzair.com a bezpośrednio z Krakowa www.jet2.com - pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_boża
Z Katowic mozna tez do Liverpoolu leciec Wizzairem. Jest troszke dalej niz Doncaster (niewiele z 15 km), ale za to czesto taniej. Nie wiem od czego to zalezy, w koncu to ta sama linia. Moze dlatego, ze lotnisko w Doncaster mniejsze... moze dlatego, ze maja loty do Katowic od niedawna, malo popularne jeszcze... Jet2 do Leeds Bradford lata. Wygodnie. Troszke drozej, ale jak odliczyc to, ile sie wyda na dojazd do Bradford (z Liverpoolu NationalExpress 13f, z Manchesteru 10f), to moze sie to jakos wyrowna... Warto porownac sobie ceny. Zwlaszcza, ze w zycie wchodzi nowa ustawa o podawaniu cen przez tanie linie lotnicze i sprawdzenie ostatecznej ceny biletu jest teraz bardzo proste i szybkie :) Dobrze lata sie tez Skyeurope z Krakowa do Manchesteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anijaaaa
wielkie dzieki za pomoc, bo ja juz sie pogubiłam w poszukiwaniach połączeń. Ostatnie wieczory spędziłam na ich poszukiwaniiu i sama juz nie wiedziałam jakie linie sprawdzałam. Najprawdopodobniej skorzystam z lini skyeurope bo na chwile obecną mają najtańsze bilety. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×