Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość pawcio72
Witam Moze ktoś mi podpowie jak wysłac kase do polski,nie mam konta w banku.Przez poczte nie chce i przez inne "szemrane" tanie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goląbek
Gołębiem pocztowym wyślij. Albo wsadź do butelki, zakorkuj i wrzuć do rzeki Aire. Może dopłynie do Bałtyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio72
Gołąbek złym człowiekiem chyba jestes co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbek
Raczej niekoniecznie. Za to ty trochę przytępy, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaaaa
Czesc! w grudniu skoncze 16 lat... Od wrzesnia bede mieszkala w Bradford... mam chodzic do szkoly na BD9 jest to szkola katolicka dla samych dziewczat.. wiecej o tej szkole nie wiem ... boje sie troche, nie umie wspaniale angielskiego. .. czy ktos moze mi napisac cos wiecej o tej szkole? moze zna ktos jakies Polski chodzace do owej szkoly? pozdrawaiam i z góry dzieki.! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidotum A
Szukam pracy.Moze ktos wie do ktorej agencji pojsc,gdzie mozna fajna prace znalezdz. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DotkaA
hallo wszystkim.Mam pytanie otoz chodzi mi o piccadily workforce bo chce zmienic prace a nie wiem nic o tej firmie konkretnego i oczekuje z waszej strony szczegolow .Bardzo dziekuje z gory za za odpowiedz(aktualnie pracuje w farmers boy ale mam juz dosc tego miejsca) moje gg 2518369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil86
Hi, sporo informacji jest na stronie i forum lokalnym obejmującym Bradford, Keighley, Bingley, Skipton, fajna stronka nie tylko graficznie ale bardzo użyteczna, jest zawsze ktos kto odpowie na pytania, z tego co tam wyczytalem to maja jakas grupe Polakow co pomagaja innym za darmo :) adres: www.keighley.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DotkaA
Jak znacie wiecej stron dotyczacych pracy zycia i wszystkiego co z Bradfird wiazene to piszcie ja z chcecia je odwiedze poniewaz jestem nowicjuszka hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DotkaA
mam do sprzedania ford fiesta 1997 r 1.8 disel wersja LX ma szyberdach i wbudowane radio fabrycznie wiadomo ze wspomaganie jest:)spala 100km 5.5 l wiec jest oszczedny:) cena 500£ do uzgodnienia oraz mam kompa 2 gb procesor intel pentium dual monitor 19 cali program operacyjny vista 350£ rowniez do uzodnienia (no chce sprzedac bo chce zjechac do polski jak cos to piszcie!)i chce sie pozbyc tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinam
Witajcie jestem tu nowa :) mój mąż w czwartek wyjeżdża do Bradford,(ma juz prace i pokoik na początek) jak się tam trochę rozezna i pozałatwia wszyskie formalności mam dołączyć ja z synkiem 5-cio letnim.W związku z tym mam kilka pytań -ile kosztuje wynajęcie mieszkania nie dużego dla naszej trójki i czy łatwo jest znaleźć takie mieszkanie ? -czytałam, że w UK jest obowiązek nauki od 5-tego roku życia, czy jeśli przyjadę w grudniu z synkiem muszę go od razu zapisać do szkoły ? (w listopadzie kończy 5 lat) -wiem, że takie małe dzieci mają ograniczoną ilość godzin w szkole i przez to mam obawy, że nie będę mogła pracować :( a jak nie będziemy razem z mężem pracować to znowu się boję, że się nie utrzymamy:( może jakas mam mi napisze jak to jest :) pewnie na początku każdy przechodził podobne dylematy :) będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedx i ewentualnie za jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinam
widze, ż tu nikt nie bywa :( szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunialunia
Witam. Też chciała bym wiedziec wszystko o Bradford. Ponieważ mój mąż właśnie tam wyjechał i właściwie nie wie co i gdzie jest. Gdzie można tanio zjeśc i wynając tanie mieszkanie. A w ogóle to może ktoś powie mi na jakie firmy trzeba uważać. I czy ktoś zna taką firme Speedbakare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuka21
Elo, czy kto mi moe powiedzie co na temat pracy w Hallmarku? Dowiedziałam się od kogoś że jeżeli się tam dostanę to będę pikować (cokolwiek to znaczy). Chodzi mi o to co tam się robi dokładnie, jaka panuje atmosfera, no i wogóle chciałabym jak najwięcej wiedzieć. Na razie wiem tylko, że produkują kartki. Zgóry dziekx za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam rok w Hallmarku. Mój narzeczony pracuje już 2 lata, na kontrakcie. Generalnie praca dla nowych osób tylko do świąt zazwyczaj, a czasem i krócej. Przyjmują i wywalają na drugi dzień. Na pickingu się ciężko utrzymać. Supervisor Steven, kawał wariata, trzeba się pilnować, nie wolno z nikim rozmawiać, bo się wyleci. Pikowanie czyli zbieranie kartek. Praca do targetu. Norma 250 kartek na godzinę i chyba 350 na sezonach. Nie powiem, było fajnie, ale już bym tam nie wróciła. Dobrze mi się wiodło, u Stevena miałam fory, zawsze dostawałam jakieś fuchy do pikowania. Ale jak długo pielęgniarka może wytrzymać w fabryce? Do momentu doszlifowania języka. Chociaż w Hallmarku ciężko, bo sami Polacy, Czesi, Łotysze i Pakistańczycy. Prawie. Jak pracy nie ma to wysyłają do domu. Zostają tylko osoby, które długo pracują, a i to nie zawsze. Mój brat też pracuje już rok, dla agencji. Nie narzeka. Język zna świetnie, nauczyciel fizyki. Ponieważ jest kierowcą FLT, ma większą pensję niż picker. Dlatego nie szuka nic lepszego. Pewnie będą przyjmować, bo święta tuż, a potem Walentynki (za poprzednie do dziś nie dostali kasy od jednego z klientów hahaha). Podsumowując, można się zaczepić, jeśli nie ma się czegoś lepszego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bradforddd
mam znajomych ktorzy tam pracuja i jest w porzadku.. najpierw przechodzi sie szkolenie ktore prowadza Polki. wielu Polakow tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyski
Hejka. Wlasnie sie przeprowadzilem z moja poloweczka do Bradford (scisle centrum) i tkasie zastanawiamy gdzie mozna by sie rozerwac w weekend?? Napewno Leeds ale chodzi mi o Bradford tak by gdzies pojsc spotkac moze kilkoro NORMALNYCH polakow. jak macie ciekawe miejsca to dajcie cynk :) Pozdrawim wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKM Labour Solutions
Witam, poszukuje pracownikow do magazynow w Bradford. Idealne beda osoby z wlasnym samochodem. Stawka wynosi £ 6.25 na godzine .Praca od poniedzialku do piatku w godzinach od 9 do 17. Start od poniedzialku 27-10-2008!!!!!! Prosze o kontakt pod numere 0796 235 4038 ( Beata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenteges
iskro wiesz jak ten steven ma na nazwisko ? czy taki suchy kurdupel z wybałuszonymi gałami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenteges
iskro a ten steven jak ma na nazwisko? czy to taki drobny koleś z wyłupiastymi oczyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, jak ma na nazwisko. Jednak nie będę nazwisk podawać. Do suchych na pewno nie należy. Wszyscy mówiliśmy na niego Stefan i tak już chyba zostało, z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiacze25
szukam pokoju na bd 12 (wyke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocella2
hej jestem tutaj nowa!! Od dwoch miesięcy mieszkam w bradford. Moj chłopak pracuje a ja siedze w domu z 2 letnim dzieckiem. chciała bym poznac kogos z Bradford??? Może tez jakas dziewczyna siedzi z dzieckiem w domu??? Moja coreczka pobawiła by sie z dziecmi a jak na razie nie ma z kim!! pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanti
Cześć! ;) Mieszkam w Bradford od 1.5 roku i nie narzekam. Jakby ktoś próbował się ze mną skontaktować macie e-maila. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shavok
Witam serdecznie :P, do Bradford przyjechalem 2 tygodnie temu samemu, mieszkam na BD9, gdyby ktos mial ochote sie postkac na piwko jakies albo bilardzik to jestem otwarty na propozycje :P, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polimind
a ja- pewnie nie pierwsza...:)spytam-gdzie w Bradford jest polski sklep? bardzo mi na tym zalezy, bo jak szukam to wyskakuja mi posty sprzed 2, 3, 4 lat...;/ prosze o odpowiedz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polimind
a ja- pewnie nie pierwsza...:)spytam-gdzie w Bradford jest polski sklep? bardzo mi na tym zalezy, bo jak szukam to wyskakuja mi posty sprzed 2, 3, 4 lat...;/ prosze o odpowiedz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanti
Witam! ;) Pytałaś o polskie sklepy. Jeden jest na BD1 - Manningham Ln - jeśli wiesz gdzie to jest. To chyba jedyny, który znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antidotum A
Na manigham line sa dwa sklepy:piknik bardzo dobrze zaopatrzony,nawet mona dostac tam polskie leki,blizej centrum sklep krakow.Duzo jest tu sklepow z polska zywnoscia,w tesko dostanie polskie produkty i w morisonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×