Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość gosc997
W Bradford jest duzo polskich sklepow. Na hali, ktora jest kolo Morrisona w centrum sa dwa polskie stoiska, na Great Horton sa 4 polskie sklepy (3 kolo Mumtaza) a 1 wyzej. I jeszcze Patson, ale nie wiem na jakiej ulicy sie znajduje. Tam mozesz kupic polskie leki i gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutte83
jak ja tego Bradford nie lubie...nie mam tu zadnych polskich znajomych - strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinam
jutte83 więc dlaczego się o nich nie postarasz / :) to na prawdę nie problem :) podaj swój wiek, podam ci linki do for ludzi z bradford:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiles
szukam kontaktu z bradem_pitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskraboza
Jak polski sklep to tylko Patson na BD8, Whetley Lane, albo Picnik u Kasi na Manningham Lane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskraboza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanti
Co sądzicie o Agencji Asisst Recrutaiment dawniejsza Piccadilli??? Pracował ktoś z Was przez tą agencję??? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzi mi sie
Hej.Co porabiaie?Byliscie dzis w pracy?Autobusy kursowaly normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moze ktos orientuje sie jak stoi teraz rynek pracy w bradford czy jest praca??badz bedzie w najblizszym czasie poczatek marca -marzec.interesowalaby mnie nawet praca przy tasmie itp nie boje sie zadnej pracy no i niestety nie znam tez biegle jezyka,moze ktos slyszal ze gdzies potrzebuja nadz beda potrzebowac do pracy??moze moglby mi podac namiary. jesli ktosmoglby mi pomoc to prosze o odpowiedz albo lepiej wiadomosc na gg 13173424 piszcie nawet gdy niedostepny napewno odpowiem zgory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel81
Witam ! Pytanie z zupelnie innej beczki ;) Interesuje mnie Polski Klub w Bradford, czy cos sie tam dzieje ciekawego? Czy ktos tam byl i moze mi odpowiedziec? Pytam poniewaz czesto przyjezdzam do Bradford i mam do dyspozycji 2-3 godzinki, wiec sie zastanawialem czy mozna tam zagladnac nie wiem na jakas kawke, zagrac moze w bilard (jak maja oczywiscie), poogladac TV. Bede wdzieczny za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel81
Co mozecie powiedziec o Polskim Klubie w Bradford ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaa
Z praca jest teraz kiepsko,ja sama przepracowalam tylko 2 tygodnie w styczniu.Co dalej zobaczymy. Na temat polskiego klubu to nie wiem,nie chodze tam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikam607
Hej..Mam pytanie..Czy w JobCenter w Leeds można skorzystać z pomocy polskich konsultantów???Jeśli tak bardzo proszę o jakiś kontakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikam607
Hej..Mam pytanie..Czy w JobCenter w Leeds można skorzystać z pomocy polskich konsultantów???Jeśli tak bardzo proszę o jakiś kontakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka666
WITAM !! CZY KTOS MOZE MIESZKA NA BD4 W BRADFORD CHETNIE POZNAM JAKOS MILA MAME JA MAM 3,5 ROCZNEGO SYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka666
WITAM!!! CZY KTOS MIESZKA NA BD4 LUB W POBLIZU CHETNIE POZNAM JAKAS MILA MAME JA MAM 3,5 ROCZNEGO SYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka666
WITAM!!! CZY KTOS MIESZKA MOZE NA BD4 LUB W POBLIZU CHETNIE POZNAM JAKOS MILA MAME JA MAM 3,5 ROCZNEGO SYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka666
WITAM !! CZY KTOS MIESZKA NA BD4 CHETNIE POZNAM MILA MAME JA MAM 3,5 ROCZNEGO SYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALINKA666
WITAM! CZY KTOS MIESZKA MOZE NA BD4 CHETNIE POZNAM MILA MAME JA MAM 3,5 ROCZNEGO SYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka666
Witam!!! Czy sa tu mamy z BD4 chetnie poznam mila mame ja mam synka 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka666
SORKI ZA TO ALE ZACIOL MI SIE KOMP I WYSLALO PARE RAZY NAWET NIE WIEDZIALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutte83
hmmm witam serdecznie. mieszkam w BD5 i za trzy miesiace spodziewam sie przyjscia na swiat malenkiej istotki. pozdrawiam Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienkag
Witam..Ja tez mam córeczkę w wieku 3 lat..ale mieszkam na BD3,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamka2
Witam. Mam zamiar jechać do Bradford na okres wakacji do pracy... szukam ofert, ale ciężko jest. Czy mógłby mi ktos podać nazwt, lub nr telefonu do agencji, w których można się dogadać po polsku? Niestety mój angielski jest na poziomie bardzo podstawowym... Z góry dziękuję za wszystkie informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to juz teraz w każdej agencji pracy wymagają znajomości języka ang. no może w HEADS przyjmują bez znajomosci jezyka ale niestety nie mają pracy regularnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka29
halo! mam nadzieję, że ktoś tutaj jeszcze zagląda..... mam pytanko.. czy odbywają się w Bradford jakieś polskie imprezy, dyskoteki? a może jest miejsce gdzie można spotkać miłe polskie twarze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsunrises
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×