Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no dobrze ale

Jakie są Wasze najbliższe cele odnośnie miłości??

Polecane posty

Gość Wiek20
"a ja mam 26 lat", moge zapytać, dlaczego? a autor topiku jakie ma najbliższe cele odnośnie miłości?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabić się
ja chce ale nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
"zabić się" - miłość Cię boli? Krzysiek, psycholog Ci nie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
a ja mam 26 lat, wyszłam przypadkiem na blondynkę, zadajacą naiwne pytania:D miałam na myśli Twój wcześniejszy post - dlaczego nie chcesz mieć dzeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Wiek20 Nie chcę mieć dzieci bo ich nie lubię. Myślę, że od małego byłem w pewien sposób uczony nienawiści do nich. Jak do rodziców przychodzili znajomi z dziećmi, to ja się miałem z nimi bawić. A co to ja niańka jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
"a ja mam 26 lat", współczuję... takie przymusowe obcowanie z czymkolwiek raczej się nie odbije pozytywnie... zastanawia mnie coś... załózmy, że poznajeszę kobietę, w wieku zbliżonym do swojego, co - uogólniając - może wskazywać na jeje chęć posiadania dziecka w bliższej, niż dalszej przyszłości... co robisz? informujesz od razu o swojej niechęci? jakos tak mimochodem?może wprost? czy zatajasz? Krzysiek, a to mnie zaskoczyłeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Wiek20 Myślę, że bym nawet nie musiał jej informować :-) Wystarczy, że przyszliby np. do nas jacyś jej znajomi z dzieckiem. Zamknąłbym się wtedy w swoim pokoju i nie wychodził, dopóki dziecko by nie wyszło. Teraz zawsze tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
nie sądzisz, ze to dość niespotykene zachowanie? dziwne wręcz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Wiek20 Dla mnie dziwne jest to jak niektórzy ludzie \"podniecają się\" małymi dziećmi. Dziecko coś nabazgrze a oni: \"O jaki piękny rysunek\". Żenada po prostu. Ponadto uważam, że małe dzieci są głupie. Mogą coś np. popsuć i nawet \"wp...\" im nie można :-O. Wyprzedzając Twoją wypowiedź: Tak, ja też byłem mały i też byłem głupi, dlatego nie lubię wspominać swojego dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiek20
"Dla mnie dziwne jest to jak niektórzy ludzie "podniecają się" małymi dziećmi" - dla mnie też, to z lekka żenujace... wiesz, takie podbieganie do cudzych wózków.. ale z drugiej strony - nietóe baby wręcz szaleją z powodu nie mającego ujścia instynktu macierzyńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *smutna
rozwięć się,przeprowadzić do swojej miłości,zapomnieć o bólu,krzywdzach,poniżaniu i wylanych łzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
głupie? dziecko głupie??? dziecko wie mało, bo dopiero poznaje świat i się go uczy! patrzy na niego i jak go postrzega zdarza mu sie narysować! to piekne! widziec i patrzec jak dziecko się rozwija. Pnadto w przyapdku małolatków moznaby jeszcze zrozumieć "głupotę', ale ty jesteś już żenujący, normalne-że 3,4,5latek nie wiem nie umie tyle co 26latek, ale nie dlatego że jest głupie, tylko dlatego, że to natulalna kolej rzeczy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Mogąne jest to jak ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×