Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość liliowa_wodna
buziak za tak cenny dla mnie komplelment;) szczególnie w Twoich ustach, bo cenisz mądre kobietki;) dobranoc buziole : * no i czym predzej do mnie:) a co do : nie potrafił wyjasnic.. hmm to wiele mowi, przestał kochac lub sam zobaczyl, ze to, co uwazal, za milosc bylo fascynacja itp poza tym to co czuje druga osoba zalezy od nas np ja kocham to i mam wplwyw na druga, ona nasyca sie miloscia i tez kocha - mowie o wizakch, to nadal jet nauka milosci, bo z czasem i czlek sie zmienia, wazne jest, by ciagle poznawac te nasza poloweczke z ktora zyjemy tyle latek:) wtedy nie ma haloo., nie ma rozstan i slow, ze sie zmienil, ze to, ze on poszedl tu, ja tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa_wodna
dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Czesc:) U mnie jak narazie nie pada, ale pogoda i tak do kitu, bo zachmurzone. Co dzisiaj w planach? ja robie swoja prace, bo juz w czwartek wyglaszam:/ Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to nie mam na dzisiaj planu :(. Na razie piję kawę i przeglądam prasę, później kąpiel w pianie (dla relaksu) :) i chyba poczytam Harrego, może coś obejrzę. Zamierzam byczyć się dalej, bo od czwartku zabieram się ostro do pisnia pracy. W międzyczasie pewnie zrobię kolejne kolczyki albo branzolę ;). Szkoda, że ta pogoda taka bleee, bo chciałam pojechać do parku na spacer. No cóż trudno. Uśmiecham się szeroko :D i do napisania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak jest jakis plan:) Faaajnie! Nie zostaje mi nic innego, jak zyczyc udanego dnia;) Uśmiech i buzia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze niedawno taka smutna bylas..a teraz usmiech od ucha do ucha;) iiii.....bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutki zazwyczaj dopadają mnie wieczorem... bo w ciągu dnia zazwyczj ciągle jestem czymś zajęta. A rogalik dla Ciebie zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet słonko wyszlo...Ty to dobra Wróżka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o taak! z tym to sie zgodze:) sa zmienne i zmiiieeennnnee:P ale jak wspominalem, zawsze kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nie wiem:/ po prostu taki jestem... troche latwowierny, czasami naiwny..a czasami widze wszystko, tak jak chcialbym widziec, zeby takie bylo...mam swoje idealy do ktorych daze.. optymista?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jeszcze gdzies tacy sa...szkoda tylko ze tak porozrzucani po swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz?! nie ma buuu.. zapomnialem dodac ze teraz to mozna wsiaść w autobus, pociag, samolot...i juz jest sie blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D si, zgadza się, po części masz rację, ale... wtedy każde spotkanie jest świętem, chwilami kradzionymi życiu... nie ma codzienności, a najpiękniejsza miłość to ta codzienna... przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problemy z netem, bo u mnie burza:/ nie przepraszaj...przestan...nie ma za co:) masz racje, ze najpiekniejsza milosc to ta codzienna! mnie chodzilo wczesniej o to, ze ten poczatek jest najtrudniejszy..a pozniej to oczywiste, ze chce sie byc jak najblizej, jak najczesciej...tak sie kombinuje zeby byc razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×