Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

a w dodatku znow na komorke ciagle zerkam..ale smska jak nie bylo, tak nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nic specjalnego, wiatrzysko straszne i padało co jakiś czas, więc spacer tylko z psem. Wsiąkłam w produkcję ;) i tak mi czas zleciał. U mnie też pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie przerwę od pisania pracy przez ten weekend i staram się robić same przyjemne rzeczy :) Chociaż tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialoby sie nie tylko wirtualnie:/ ale dzieki serdeczne i za to:) za buziaka tez:) co ja bym dal, za odrobinke czulosci????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialbym zajac sie przyjemnymi sprawami i przestac myslec..ale jakos nie moge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..ja tez Przylepka! a jak juz kogos zlapie..to nie puszczam;) najchetnej to bym polknal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś o tym wiem, ale wyjścia innego nie widzę... wystarczy, że nie sypiam od natłoku przeróżniastych myśli... a gdyby tak jeszcze w ciągu dnia, oj. Kiedy znowu będzie normalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje, ze predziuchno.. dwie Przylepki sie spotkaly...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam mnostwo ciepla..zwlaszcza dla Tej, ktora bedzie go chciala! Wiesz jak to jest, gdy sie kocha! Nie widzi sie swiata poza ta osoba, zrobiloby sie wszystko dla niej..gdy trzeba to sobie bym odebral, tylko zeby ona miala... a jak juz przytulam to z calej sily, zeby czuc bylo bijace serducho..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz spotkalas..tylko ze na kafe:P niedlugo spotkasz tez kogos w realu...i bedzie pieknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz.. a jak sie juz naprawde nikt nie znajdzie..to wpadne do Warszawy i Cie porwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to może porwij już teraz, bo jak się sflustruję jeszcze bardziej to nie wytrzymasz :D żartowałam, ale miło :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, no niby wszystko przede mną, ale jest tyle ale... Nie potrafię być sama... bez przytulania...motylków w brzuchu... i całej masy innych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowalas z tym porwaniem czy z sflustrowaniem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto potrafi byc sam..jesli juz zaznal tego uczucia..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sfrustrowana to tylko troche bardziej marudna:) ale dalej kochana...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a są tacy co się w tym jednak odnajdują. Jakoś sobie radzą, cieszą się wolnością, inwestują w siebie. Ok i ja tak mam, ale i tak czuję pustę... po uczuciu... kochaniu... Fakt, że On był też moim najlepszym przyjacielem. Bardzo byłam zżyta z jego rodziną. tego mi prakuje, bo jego jako osoby już niee... Brakuje mi świadomości, że jest, czeka, kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×