Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

hmm.. ja tez muzyczny jestem..ale bardziej gitarowe klimaty:) te mocne tez(w domu przeklinany jestem);), no ale nie tylko, bo to zalezy od humoru i nastawienia..Najwazniejszy sport, nie tylko pilka (bo to jest pasja - tez meczaca domownikow):) ale mnostwo innych dyscyplin, ktore lubie ogladac i kibicowac. Poza tym filmy(od romantycznych komedii, melodramatow po krwawe horrory), jakies komputerowe sprawy, czasami pogrywam sobie. Ksiazki tez, ale przez studia to czytam raczej chemiczne pierdoly...no a przez ostatni rok, to czytalem smsy..wiec na inne ksiazki nie mialem zbytnio czasu:) Chyba przyszla pora, aby to zmienic:) Od czasu do czasu jakis koncert, zeby sie wyzyc..wiecej grzechow nie pamietam:D aha...i ostatnio tez kafe mnie wciagnela, ale gdyby nie moj Problem, to pewnie bym tu nie zagladnal:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmy, hę, ja też :). Dzisiaj oglądałam Epokę lodowcową 2, ale się uśmiałam :D. Do horrorów potrzebuję męskiego ramienia, więc nie oglądam ostatnio. Chemia?? A jaki kierunek?? Z książek to czytam Harrego Pottera i Braci Karamazow- Dostojewskiego, więc rozbieżność duża jest. Od pewnego czasu w nic nie gram, bo bardzo mi się wtedy czas gubi :) Ale lubię przygodówki :). A skąd wiesz o Kafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kafe to bylo tak, ze po tym jak mi moja Pani powiedziala, ze u niej wygaslo, nie wiedzialem co ze soba zrobic i co to wogole oznacza: \"wygaslo\"?? I wiesz, wpisalem do przegladarki, ale nie pamietam dokladnie jakie wyrazenie (cos chyba: kobieta chce przerwy):) i wyskoczyl mi link z kafe:) I tak sie zaczelo... a studiuje Technologie chemiczna na polibudzie! z ksiazek czytalem kiedys serie \"Tomkow\" Szklarskiego..swietnie sie czyta, ale nie dojechalem do konca..jakos tak wyszlo..Bede musial jeszcze raz zaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..powaznie i to byloby na tyle:P hmm..to jest chemia, ale nie taka zeby w szkole dzieci dreczyc, tylko przemysłowa. A co mozna robic? duzio..:) np. pracowac w firmie, ktora syntezuje zwiazki chemiczne( lekarstwa,pestycydy, tworzywa sztuczne) mozna pracowac w laboratorium analitycznym(probki czegokolwiek:wody, gleby, powietrze, no wszystko ludzie badaja) w placówkach zajmujących się ochroną przed korozją ,małych wytwórniach przy uruchamianiu i prowadzeniu produkcji (odczynników chemicznych, ceramiki , materiałów budowlanych, pigmentów, zabezpieczeń przeciwkorozyjnych, chemii gospodarczej ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak, ze dostalem sie tam przez przypadek, bo byly jeszcze wolne miejsca w drugim naborze:) a w lipcu w czasie normalnych egzaminow zdawalem na biotechnologie na UJ i na farmacje Akademia Medyczna...ale nie udalo sie ani tu, ani tu...wiec bylem w kropce:), a to ze chemia sie interesowalem, pozwolilo mi zaryzykowac i tak na probe(poczatkowo myslalem zeby ten pierwszy rok jakos przetrzymac, przed wojskiem uciec, a za rok znowu na farmacje sprobowac) zdac, ale spodobalo mi sie i zostalem:) nie zaluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spij dobrze:) tez zaraz ide...usmiech i buziak na dobranoc rowniez!!!:* pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Mokry i szary dzisiaj ten dzionek. Nic sie nie chce i wszystko boli po wczorajszym meczu. Ale narzekam..:/ Na usmiech do Ciebie jednak zawsze mnie stac:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cudnie, bo juz sie martwilem:/ a w czarnym tez Ci do twarzy... czemu Cie wycinali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ściemnia
i kit wciska niemilosierny hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
w karminie mi do twarzy:) czemu? bo pisałam prawdę, bez słodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema i to
liliowa sciema sciema sciema i jeszcze raz sciema jakiej dawno nie widziałem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
tak, założe ją specjalnie dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie wtedy slonko swiecic i ptaszki beda cwierkac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bedzie tez tak karminowo i slonecznie w nas:) założe ją na 3 randkę, a na te pierwsze co innego:) juz idę szukać coś w szafie na najbliższe dni;) może karminowy kostiumik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, tak jak i panom;) Tobie w tylu kolorach ładnie:) I CO TEŻ JUZ SZUKASZ CZEGOŚ W SZAFIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym:) przekopalem ja wzdluz i wszerz.. wyciagam wszystko co najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superrrrrrrrrrrrrrr;) tylko nie utoń w niej:) koszulki z guziczkami tyz są?:) hi hi czekam czekam i tęsknie i ciesze się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede uważał:) pewnie, z guziczkami tez sa..;) a skąd Ty jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh h
liliwa vel lilia wodna musi sie zastanowic skad jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeesc:) Powiem Ci, ze średnio! Za oknem fatalnie, gdybym nie musial, to nawet bym nosa nie wychylil. Mialem znow przerozniste mysli i wspomnienia, jakis taki strach przed tym co bedzie. A tak to siedze i pisze ten swoj referat. A co u Ciebie? Tez w domku, czy jakis spacerek moze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×