Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Czesc:) Pewnie ze mozesz:) Dziekuje! Przydalo sie, bo wszystko wyszlo dobrze.. Milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, więc moje kciuki się przydały?? :D Cieszę się :D chmurku kiedy ma nastąpić ta decydująca rozmowa?? Wiesz już coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydaly sie..bardzo!:) Rozmowa prawdopodobnie jutro! Chyba, ze znowu cos wypadnie na ostatni moment...w takim przypadku w poniedzialek przyjdzie mi sie tylko pozegnac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie ciezko! Juz dzisiaj zle spalem..ale nie wiem czy to przez referat czy przez rozmowe...co ma byc to bedzie! Jestem przygotowany na wszystko...ale chyba tak mi sie tylko wydaje:/ Dzisiaj wymieklem przy tym http://www.pociagzycia.1k.pl/ (wlacz sobie glos) ...musialem sie uspokoic i zasnalem:( Jak widzisz przezywam to strasznie. Ale przeciez Ty wiesz co czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... chociaż wolałabym niee... jestem z Tobą :) trzymaj się... musisz być silny... kiedyś ci się uda... przytulam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojgu musi nam sie kiedys udac.. dziekuje..przytulam sie:* a jak minal dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
sny były słodkie:) te dziś również, no i piatek:) nasz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dobrze :D obrócz kawy i plotek ;) byłam na spacerze, ślicznie świeciło słonko :) i było tak cieplutko :). Spotkałam swoją dawniejszą fumfelę, zapytałam o mojego byłego i zrobiło mi się nie hallo :(, bo myślałam, że powiem o tym bez emocji... niestety nie udało się... Dziwne uczucie... bo ona w pełni szczęścia, a ja przygasłam momentalnie... Minęło już tyle czasu i ja nadal nie potrafię o tym mówić... Chmurku nie będzie łatwo, ale kiedyś musi się w końcu udać!!! Będziemy się starać!!! Minie jeszcze sporo czasu, ale będzie dobrze!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilijko, ktory piatek bedzie nasz?;) Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Kurcze..ciekawe kiedy ja bede obojetny..wydaje mi sie ze zawsze bedzie klucie w sercu.. Fajnie ze spacer, kawka i plotki sie udaly:) Noo u mnie tez ciepło i slonce..dopiero jak wracalem to taki wiosenny deszczyk mnie zaskoczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia _wodna
jak najpiątkowszy:) może ten teraz?:) cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia _wodna
ten piatek ❤️ cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow nic...wystarczy ze jestes myslami blisko... Lilijko! W ten piatek, to ja bede raczej najsmutniejszym czlowiekiem na swiecie..:( mysle, ze w inny - bardziej piatkowszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie slucham sobie muzyczki i..pisze list..ten ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia _wodna
skarbie nie badz smutny:) cmok 👄 jak sie smucisz to i ja sie smuce:( dobrze kochanie to w kolejny piątek, albo w sobotę tą co teraz będzie:) po tym smutnym piątku, wesoła sobota nie smuc sie 👄:) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
we will be happy:) you& me:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Within Temptation...takie nocne smety:) ok..dzisiaj juz nie bede sie smucil:) be happy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmuruś, ale możesz do woli, przecież powiedziałam... Ja klikniesz na mnie to będziesz miał mail do mnie, jeśli chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
badz szczesliwy:) słodkich snów:) no i co dla nas?ta wesoła sobota, czy najpiatkowszy przyszły piatek?:) hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
posałałmam ci cosik;) luknij i nie smuc sie:) mój ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce..zaraz sobie spisze:) a jak Twoja komp-kobieta?, marudna dalej?;) slodkich snow...najpiatkowszy piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
dobrze to czekam na najpiątkowszy piatek, oj zdąże uszyc to i owo:) buzioleeeee albo nie złoże je na Twym liczku sama;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a różnie ;), niestety przymierzam się do przeinstalowania, ale nie nastąpi to wcześniej niż po obronie. Nie bardzo mam teraz czas, a jeszcze jak coś popsuję, to w ogóle. Poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Lilijko:):* a kiedy masz obrone? oj..chyba juz niedlugo:) pomoglbym Ci z tym kompem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo, a bardzo proszę :D Do końca maja chcę zdać pracę, później już tylko termin i siup. Mam nadzieję, że już w połowie czerwca będzie po wszystkim. Oby poszło gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×