Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

kombinuje i raptem nic więcej się nie liczy... a i tak zawsze wszytko wychodzi :). Brakuje mi tego uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skrzydelka urosna i uczucie sie znajdzie:) musisz byc cierpliwa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwość mam zarezerwowaną dla zawodu :). Niestety muszę gdzieś odreagowywać, więc prywatnie jestem strasznie niecierpliwa...:) i wychodzę ze skóry, bo chciałabym zaraz, teraz, już... A tu nadal pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie..jaki to bedziesz miec zawod juz niebawem:>? popatrz..jak bedzies chciala zaraz..teraz ..juz..to trafi sie znowu \"byle co, na chwile\"...:) ale wiesz..ja Cie tu pouczam..a sam chyba taki jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ile można czekać?? Chmurku :) od rozstania minęło już jakieś 5 m-cy. A poza tym Oni zawsze byli cudowni, wspaniali, kochali i ta chwila zawsze trawa miesiące, lata.A że zawsze coś się kończyło... Nie wiem...może nie byliśy dla siebie... Nigdy nie weszłam w żaden związek, po to tylko, żeby kogoś mieć i nigdy nie wejdę!!! Zawsze kochałam... Jestem niecierpilwa, bo strasznie tęsknię za tęczą tych cudnych uczuć... bo brak mi najlepszego przyjaciela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zawód?? :) Już jeden mam, bo jestem po licencjacie i konntynuuję: pedagogika specjalna, kierunek niepełnosprawność intelektualna :). Sam widzisz cierpliwość mam :) Obieram jabłko, masz ochotę?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli slodkie..to poprosze kawalek:) to ladny bedziesz miec zawód, znaczy juz masz..podziwiam! tez juz wiem jak to jest..Jesli raz sie zaznalo miodu, to chcialoby sie znowu i znowu. Do mnie to jakos nie dociera, ze jest dwoje kochajacych sie ludzi i naraz jednemu sie miesza w glowie i w sercu....i trach, koniec:/ Smutno mi sie zrobilo..bo CHYBA tez stracilem i milosc i przyjaciela:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz do mnie też nie dociera... boli, nie powiem, że nie... bo jednak spędziliśmy ze sobą mnóstwo pięknych chwil... i te zaręczyny... F**K... i się poryczalam... Kobieta po przejściach... znowu... i co do końca życia będzie to, jak mój cień?? Nie chcę... A czem podziwiasz?? Jabłkko słodkie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie rycz....bo tez bede;) nie bedzie do konca zycia, tylko do chwili gdy znow bedzie pieknie..a pozniej mysle ze sie zapomni. podziwiam, bo trzeba miec mnostwo cierpliwosci, wrazliwosci i dobroci, zeby pracowac z takimi ludzmi, dziecmi...nie kazdy sie do tego nadaje! ja tylko maly kawaleczek, nie bede Cie objadal..dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, bo ludzie są bardzo różni, i dobrze, bo byłoby strasznie nudnooo. Ja nie widzę siebie u Ciebie na kierunku :). To jest to co chcę robić, to jest to co kocham... tych ludzi kocham... za to, że są... To możemy poryczeć razem :), bo ja tak ogólnie łatwo się wzruszam i siłą rzeczy często ronię łezkę, a czasmi morze... Nie objadasz :) Przyjemność, móc obrać Ci jabłko, smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..dobrze ze rozni, kazdy jest stworzony do czegos innego. Tez nie poradzilbym sobie na Twoim:) Musze sie z wielkim bolem przyznac, ze tez sie wzruszam latwo..zwlaszcza od 1,5 roku. Jakos to uczucie na mnie tak wplynelo, ze przy byle okazji sie zdarzalo:/ Straszne, powiem Ci..i to facet:/ Nie smiej sie:) Skoro z przyjemnoscia, to jeszcze sie poczestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak przegladam te inne topiki, to sie wlos jezy na glowie...tą zdradził, tutaj ta jego, maz bije, juz go nie kocham, wole kochanka, nie jestem zadowolona/y z seksu, ..itp chyba zyje na innym swiecie..bo jak sie kocha i chce..to kazdy problem jest do pokonania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz, ze slucham?;) takiego zespolu New Model Army..spokojna muzyczka na dobranoc:) a dzionek to praktycznie przed kompem, bo skonczylem pisac ta moja prace..jutro jeszcze jakos musze ulozyc tematycznie i wydrukowac, a zdjecia zgrac na plytke. jutro mam tez mecz..zalegly z poczatku kwietnia, jak jeszcze snieg byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..juz 500 wpisow:) a jak zakladalem myslalem, ze bedzie tylko moj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..chyba muzyczny jestem troche..nawet mam taka manie zbierania plyt..oczywiscie nie kupowanych, bo mnie na nie nie stac:/ kiedys to sie wymienialem albumami mp3, teraz czasami cos sciagne z netu..ale tak mysle, ze do emerytury tego nie przeslucham:) no coż..jedni zbieraja znaczki, inni plyty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak..zdecydowanie lepiej:) w sumie to nie mialem nikogo, zeby tak pogadac o tym co boli i lezy na sercu..poza Nia naprawde pomoglo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze :D szkoda tylko, że jesteśmy tak daleko, rozmowa w realu byłaby lepsza. Widzisz, On też był moim najlepszym przyjacielem, jeszcze nigdy przed nikim tak się nie otworzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa..to rogalik? Myslalem, ze dalej jablko jesz:P Dzieki! Tez sie usmiecham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×