Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

:) hej, byłam na uczelni w innym mieście i przy okazji nadrabiałam towarzysko ;) A Przystojniak?? EEeee, to chyba już tylko marzenie... Pozdrawim ciepło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! to dobrze ze nadrabiasz, pewnie od razu humorek lepszy i mysli inne:) a przystojniak napewno sie trafi...i to taki potrafiacy kochac. Zobaczysz!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowa w kropki
oj kochanie juz niedłigo biedronka bede, ;) TAKIE KOMPLEMenty w ustach mojego skarba to wielka radość:) u mnie deszczowo, smutno, bo bez przystojniaka skarba;) rozchmurzyl sie pewnie:) no i te buzioleeeee mam, dla ciebie mam, na nute demono:) cmokaski:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowa w kropki
owszem kobiety to tez robia, tez dranki z nich, a czy panowie robia to czesciej? nie sądze.. kobiety robua to w utajony sposob np wyjscie za mz bez milosci, czasem tos na boku, to takie dranstwo na cale zycie.. a pan jak ma to odchodzi itp. tu bym dala, ze tak po rowno, a nie ze faceci czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym--) nie rozmawialismy! w przyszlym tygodniu, po weekendzie mam nadzieje, ze wszystko sie wyjasni. Lilijka---) a czemu w kropki i biedronka bedziesz? tylko nie mow ze chora jestes..:( u mnie tez deszczyk pada, a moje calusy do odbioru, wlasnorecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowa w kropki
nie będę chora:) jedynie z miłości oj to mogę:) a tak to będę miec sukienke w kropki, jak słonko wyjdzie:) oj super niespodzianka, Twoje buziole do odbioru wlansorecznie, hm super:) 👄 cmok BUZIOLE TO MAŁE KWIATKI NA TWARZY, TAKIE MAŁEJ JAK KROPECZKI W MOJEJ SUKIENECZCE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowa w kropki
NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ..BUZIOLI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowa w kropki
fajnie:) ❤️ ale moje buziaczki są słodsze od kropek w sukienkce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowa w kropki
tak i musisz to sprawdzić;) koniecznie;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowa w kropki
do mnie:) ja też się usmiecham do Ciebie, a Ty z tym cmok i usmiechem do mnie, ano już! ;) ehh :* cmok & smile 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest troche lepiej, dziekuje:) Choc mam jeszcze chwile kryzysowe i myslami bladze sam nie wiem gdzie...najgorsze ze nie wiem co bedzie! Jak widzisz Lilijka sprawia mi duzo usmiechu i radości w sercu..tak zasypuje buziakami, ze chetnie przytulilbym ja za to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie z podobnego powodu co Ty :)?? Regeneruje siły po Wawie ;) A poza tym tak się złożyło, że dałam się zamknąć złotej klatce i niestety... najpliżsi rozjechali się po świecie, a ja nadal jakoś nie mam ochoty odnawiać kontaktów... minęło tyle czasu... Sporo znajomości zakończyłam razem ze związkiem i jakoś nikt nie szuka ze mną kontaktu, więc cóż... Skupiłam się teraz na innych sprawach. Ale to nie tak, że ciągle siedzę w domu, niee :P. Czasami bywam to tu to tam, ale nie lubię pustych rozmów i znajomości, które nic nie wnoszą do mojego życia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym miał cię zjeść To co byś powiedziała A ugryźć gdybym chciał Czy coś byś przeciw miała ;) chciałabym, chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworze sie , otworze..:) czyli jesli dobrze rozumiem, nasze rozmowy wnosza cos do Twojego zycia;) cmok:) a truskawki bardzo lubie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×