Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

mysle o tym co przezywalem przez ostatnie 1,5 roku..wczesniej bylo tak szaro i nudnie..pozniej pojawila sie ona..zrobilo sie kolorowo, poznalem co to znaczy byc szczesliwym, co to milosc, oddanie...teraz musze o tym zapomniec, pogodzic sie, ze to koniec...mysle tez o przyszlosci..nie wiem czy cos przypadkiem w mnie nie peklo.. co bedzie zapelnienie pustki czy milosc, jak poznam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na razie płacz, wściekaj się... i mów o tym jeśli przynosi Ci to ulgę...nawet chwilową. Ja przytulę, pogłaskam po główce, wysłucham, bo znam ból... 👄 prześlę słodkiego :) i rogalika też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde potrzebny bylby mi tu ktos blisko, z kim mozna by wyjsc..posmucic sie i posmiac! ja juz bede zmykal spac..bo wczoraj to sie budzilem co chwile..z wiadomych przyczyn:/ spij dobrze i snij kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym... i żałuję, że jesteśmy tak daleko od siebie :( Śpij dobrze, do napisania jutro 👄 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Usmiechnieta:) To ja herbatke wezme..bo kawy nie lubie:) Chyba ze cappuccino;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku! Ale ladne opowiadanko..;) moze pomoge---) ten nick to chyba nie przez przypadek... Samopoczucie dobre. Nawet dzis tyle nie mysle:) Dziekuje ze pytasz! Skoro tyle slodyczy, to herbatka bez cukru moze byc;) A co Ty porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nic szczególnego, bo jakoś nie najlepiej się czuję, głowa mnie boli :(. Byłam na krótkim spacerze, a poza tym pranko, sprzątanko. Proza życia. Ale na myśl o Tobie buzia mi się uśmiecha :D. Jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo! Mam nadzieje, ze to tylko chwilowe...glaszcze:) To dobrze, ze dobrze:) Usmiech! A ja sie troche obijam:/ chyba wezme sie za nauke albo cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
❤️ Nieśmiało Pan Chmurek chwycił Jej ciepłą, delikatną dłoń, ujął w swoją. Nie, nie cofnęła ręki, chociaż trochę zmieszała się. Przez chwilę patrzyli na siebie w milczeniu … nie puszczając Jej dłoni Pan Chmurek wstał, podszedł bliżej … drżącą dłonią pogłaskał po włosach, policzkach …uniósł Jej podbródek zmuszając przy tym, aby spojrzała mu w oczy. Powoli zbliżył do Niej twarz, musnął delikatnie Jej wargi. Odwzajemniła Jego pocałunek, tak bardzo tego pragnęła. Chłopak oplótł Ją rękoma w tali i mocno przytulił … miłość można spotkać wszędzie, nawet w Internecie – pomyślała. A kilometry? Przecież nie mają znaczenia jeśli się kocha ❤️ ''Tylko przykryj mnie szeptem na koniec dnia i powiedz że kochasz''.❤️ piękne:) i jakie prawdziwe, jak bardzo chciałabym;) bardzoo 👄 Jestem blisko, zawsze z Tobą:) a do kina chętnie, nie ma nic piękniejszego jak wszędzie z ukochaną osoba, miejsce nieważne, ważne, że z nią:) w najpiątkowszy piątek u mnie;) serce powie gdzie reszte na gg:) ja już odliczam i to daje mi takie szczęście❤️👄 właśnie zjadłam na kolację kopę ciastek:P hmm a kiedy zjem Ciebie? ups a kiedy zjem cosik z Tobą, całuski na początke:P oj pomimo zawiewnego dnia, mam humorek dzięki Tobie chmurku;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migrena to paskudztwo..moja mame czasami to dopada i wtedy przez 3 dni glowa peka:/ wspolczuje Ci.. Lilijko, kopa ciastek na kolacje to niezdrowo:) a ja smaczny nie jestem:P kino musze wykorzystac do czwartku, bo przepadnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
no tak, niezdrowo, ale na taka pogdę w sam raz:) a Ciebie jak ugryzę tzn jak ucałuję, to powtierdzę, żeś smaczny, tak słodki jesteś, że nie może być inaczej:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechaj sie:) A dzionek jakos minal. Myslalem ze po wczorajszym bedzie gorzej, ale nawet jakis spokojny jestem. Napisalem ten list! Bylem tez pograbic na ogrodku skoszona trawe..a tak to w domku siedze i wlasnie, leniuchuje:) Oh! Liljo, Liljo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
och chmurku:) 👄👄👄 ach ten błekit;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze :) Troszkę lenistwa też Ci się należy. Ja zmykam na chwilę :), do wanny, kąpiel w pianie. Yh, małe przyjemności :). Polecam :) Lubisz pływać?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyszlo moje zboczenie zawodowe \" Oh = OH\" :) mialo byc \"och\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie plywac...a w pianie to juz dawno nie nurkowalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×