Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

co nie co jeszcze wiem :) A KAT tak właśnie mi się kojarzy, bo ich muzyka zazwyczaj pokrywa się ze specyficznym stylem ubioru :). A teraz co?? Błękity, hihi... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogalik, ja zawsze jak z Tobą rozmawiam :D(no chyba, że się smucimy :() Nie zaskoczyłeś mnie specjalnie. Tak myślałam, że jak już teraz nie to napewno w liceum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to kolorowo:) blekity czasami tez:) czasami jak spotkam kumpla to sie smieje..ze zmienilem to i tamto:) skoro Cie nie zaskoczylem, to dobrze :* usmiechaj sie tak dalej... a nie lubisz takiego stylu, co?? przyznaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy nie lubię. Tego nie mogę powiedzieć, nie mam nic przeciwko. Ja sama jestem pokoleniem martensów :). Pomimo tego, że nigdy nie ubierałam się na czarno, ani w stylu KAT-a. To te buty zawsze znajdą się w mojej szafie. A teraz szaleję z wyglądem :D Było mi to bardzo potrzebne po rozstaniu i tak już zostało. Odkrywam róże strony kobiecości... A mnie znajomi na ulicy nie poznają, tak się zmieniłam :D Lubię zabawę kolorami, więc to jak wyglądasz będzie mi się podobało :). A poza tym nie lubię jak Ktoś na siłę próbuje mnie zmieniać, więc sama staram się też tego nie robić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat kupil sobie martensy na ta zime co byla:) a z czym tak szalejesz? zaciekawilas mnie..:) a ze znajomi nie poznaja Cie, to naprawde musialas sie zmienic:) przypomnialo mi sie, ze jak obcialem wlosy i gdy wszedlem na sale na wyklad, to wszyscy ludzie na roku (dziewczyny 80%) takie buzie otwarte..zszokowani:) zaraz bede musial sie zmywac, bo rano pobudka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pedze jeszcze sie umyc i pora nyny:) spij dobrze i snij kolorowo:) buzia!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiece od zawsze nosiłam, jak tylko robiło się ciepło :). A teraz przestałam się bronić przed falbankami, koronkami. Wszystko oczywiście w granicach rozsądku. Cała nowa jestem od stóp po główkę :). Te moje wytwory, też bardzo zmieniają np. wiszące kolczyki. Grunt to dobre dodatki :) Włoski z ciekawym cięciem, tylko kolor od zawsze ten sam (chociaż jak miałam takie na kilka mm to bywały czerwone :D). Zaczęłam malować usta np. przeróżnymi kolorami, zależy co mam na sobie. Oczywiście bardzo subtelnie. I eksperymentuję z kolorami, coraz wiecej ich mam w szafie (różu- nigdy w życiu). Wiesz, mogłabym tak długo wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) nie mialem pradu i dopiero teraz wysylam buziolka:* jak tam dzien? widze ze ciezki..:) ja bylem na wycieczce, bardzo fajna:) troche sie uczylem..zdrzemnalem:) i przeszedlem codzienny kryzys:/ tak sobie czytam jeszcze wczorajsza ostatnia Twoja wypowiedz..nie moge sobie wyobrazic tych czerwonych bardzo krociutkich wloskow:) odwazna fryzurka;) Ciekawe co z Lilijka? Nie przyszla na spotkanko:) a teraz nic sie nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo :D sforsowalam się dzisiaj :). Przydałabym mi się jakiś masażyk... :D Troszkę bieganiny dzisiaj miałam, praktyki, szpital, itp. kryzys? Oj, nie... Słonko ładnie świeciło, byłeś obok... :D Piękny dzień dzisiaj, żadnych kryzysów :P! Prztulam tak na wszelki wypadek ;) lubię zdecydowane zmiany, a że przy okazji bywają odważne :) No cóż, tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masazyk chetnie..ale moimi drewnianymi paluchami nie wiem czy bedzie relaksujacy:P slonko swiecilo mocno..ale humorek dzis sredni:( przytulam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie migam sie:) a na wycieczce bylismy na kopalnii..do koksownii jedziemy w czwartek:) za duzo tego i sie gubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że coś się dzieje, masz mniej czasu na myślenie. A to już lepiej :) A ja jestem zmęczona i szczęśliwa :) chyba... W tej chwili si :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie do konca tak..bo na myslenie jakos mam zawsze czas..nie wiem co musialoby sie dziac:/ a cos taka szczesliwa??:) szczesliwa że zmeczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..nie wiem:) tzn. prace bede pisal o przerobce wegla, wiec wycieczka byc moze dlatego, ze jest taki kierunek dyplomowania! Bardzo fajnie bylo, podobalo mi sie:) Koles przewodnik duzo opowiadal i pokazywal maszyny, wlaczal je, jechalismy nawet kolejka pod ziemia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno się tak nie utuptalam :D. Cały dzień na nogach tj. z buta. Nie mogłam się oprzeć, te słonko i błękit :D A że różne sprawy w różnych częściach miasta to trochę mi zeszło czasowo. Ale pozaglądałam ludziom w oczy na ulicach. Uwielbiam to robić :) Poobserwowałam. I jest super :D. Czem?? Nie pytaj, mam w sobie ten cudowny wewnętrzny spokój... To fajnie z tą wycieczką. Ja mam wujka górnkia, ale w kopalni nigdy nie byłam :( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tate gornika i nigdy na kopalnii wczesniej nie bylem:) no, moze oprocz Wieliczki i takiej jeszcze jednej w ktorej sie lodka plynie:) tez lubie obserwowac ludzikow:) ale dzisiaj zarażasz..czyms czego nawet nie umiem nazwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płynie łódką, hę?? Ciekawe. Wieliczka też mnie ominełąm jak na razie :) ale komp mi fochy zaczyna znowu strzelać, a już było dobrze. Wrrrrrrrrr :P Niech ja się tylko obronię, już zrobię z nią porządek. Wrrrrrr. Koniec żartów :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak! calusna to jestes:) widzisz to jeszcze wszystkie kopalnie przed Toba:P yhym, plynie sie lodka, bo jeden chodnik zalany jest woda..gdzies 80cm tylko, wiec nie obawy, zeby ktos sie utopil:) kompa poglaskaj i bedzie dobrze...boje sie pomyslec co mu zrobisz, po tej obronie:) a z ktorej strony bardziej sie czerwienisz??;) buziakuje z lewej..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groźna to ja sporadycznie bywam :) A kompa przeinstaluję :) Nawet nie krzyczę :) Sama słodycz, po prostu, hihi:D z obu :D:D:D zdecydowanie z obu :D:D:D ja już pachnąca... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..sama slodycz...jasne:P zdecydowanie to...mieszkasz za daleko:/ tez pachnacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzysz??:P Sama słodycz, mówię Ci, hihi... Ale nóżką też potrafię tupnąć! Ja trzeba, oczywiście :) ja za daleko?? Nie, to Ty za daleko mieszkasz, buuuuuuuu :( to już się rozmarzylam... ech... a co z buziakiem na obie strony, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×