Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

yhym..przegrali! Polska przegrala 2:0 z Ekwadorem! Kleska jednym slowem:/ Jak humorek!? Pewnie niewyspana jestes. Zaraz wpadne ogrzac:) cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to lipa to szybciutko :), bo faktycznie mi zimno... 👄 A spałam dzisiaj wyśmienicie... tylko mój wewnętrzny spokój został zburzony... jak dzień u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisalas..mecze sie zaczely wiec nie mysle o smutkach:) oby jak najdluzej! z francuskiego mam czworke, a dzis pisalem test z automatyki.. wkrotce zobaczymy jak mi poszlo:) jutro mnie czeka jakies sprzatanie i nauka na wtorek i srode... ide sie predko wypluskac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac a pozniej wojsko:) tak z francuskiego, jezyka francuskiego;) ide Cie popachniec i sie polozyc:) spij dobrze! przytulam i buziak w nosek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) u mnie slonko bylo..ale niezbyt cieplo:) jak tam dzionek? ja juz czysciutki czekam na mecz:) mialem sie uczyc, ale jakos tak wyszlo ze nie ruszylem zeszytu;) pozdrawiam cieplutko wszystkich oprocz amantow:P cmok:* --) dla zainteresowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nie mogłam zasnąć, a dzisiaj w dodatku jeszcze przerwacałam się z boku na bok. Jech... niepokój... jest we mnie... a dzień? Pranie, sprzątanie, nic nowego, a później książka. Przed chwilą wynalazłam grę, mahjong, super. Przynajmniej skupiam się na znaczkach. o której ten mecz? I co u Ciebie? Jak dzień? Trawa była? potrzebuję poczucia bezpieczeństwa, dasz trochę? 👄 Przytulam się mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasniejest przerwa, naprawde fajny! a u mnie tez sprzatanko, rano wygonili mnie do sklepu, bo nikomu sie nie chcialo ruszyc:) trawy nie bylo, bo pogoda nienajlepsza..pewnie w tygodniu bedzie! Od popoludnia ogladam sobie Mistrzostwa. Ojejku..a skad ten niepokoj? Oczywiscie ze dam.. tyle ile bedziesz chciala. Przytulam Cie:* Nie smutaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę w mailu, oko? Za chwilkę:) Wiesz, w sumie to nie wiem czy mi smutno. Jest niepokój... W takim razie nie odchodzę od Ciebie na krok... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym tylko jakos mogl to dalbym Ci to poczucie..ech... nie przejmuj sie tym wszystkim i pomysl o czyms wesolutkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się, ale jak sam wiesz najgorsze są noce... widzisz, nie miałam pojęcia, że tak głupia sprawa wywoła u mnie to uczucie... ale wiesz, wydaje mi się, że dopóki nie pojawi się rycerz, to mogę tak reagować... ech... te poczucie bezpieczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie doskonale rozumiem, bo ten niepokoj tez czesto odczuwam! tak..noce albo z samego ranka! uszy do gory! mysle ze rycerz juz wyruszyl do Ciebie..nie wiem czym teraz poruszaja sie rycerze ale napewno juz jedzie:) Zycze Ci spokojnej nocki, bo zaraz zmykam! Gdyby cos, to jestem w poblizu..przytule i uspokoje! Spij slodko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soffi
Faceci to naprawde dranie .Logują się na Randkach,wyrażaja chęc spotkania, a jak już ma dojść do spotkania ..... Głupie tłumaczenie ,boli mnie głowa,skad my to kobiety znamy...? Nie logujcie się jak nie jesteście gotowi na spotkanie i na cokolwiek... M.M.soffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) spalo sie bardzo dobrze..a jak cieplutko bylo, hmm;) a jak Tobie? dzis mam mecz i to chyba najwazniejszy bo musimy wygrac, trzymaj kciuki!!!:) na podworku dzis cieplutko, wiec bedzie duzo kibicow:) jak przegramy to nas ukatrupia:) buziolki!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomogly pomogly bardzo:) :* juz mi troche lepiej wiec wpadlem tu na chwilke, jutro jade z tym wezwaniem, pewnie sie dowiem co gdzie i kiedy:) oczy mi sie juz kleja..mam nadzieje, ze dzis predziutko usniesz:) mozesz przytulac sie do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 to ja proponuję jednostkę bliżej mnie :P dobra? oj chyba nie bardzo, wypiłam litr coca-coli, hihi. Więc koczuję tu do rana, powiem Ci dzień dobry, hihi :D a prztulać oj będę będę...hmmmm... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zobaczymy co wymysla:) tez napilbym sie takiej zimnej:D ide lulac! spij slodko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna anielica
widze ze tu juz wszyscy slooodko tu spia wiec buziaki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ząbki umyłam, ale oczy nie chcą mi się zamykać, nie mniej jednak prztulam się mocno i nie puszczę aż do rana :) 👄 dobranoc, spokojnej nocy...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×