Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

egositka czasami ze mnie wychodzi... Panowie mnie tego nauczyli... smutne... Chmuruś przywracasz mi wiarę, że nie wszyscy są tacy. Dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze wiesz swoje:) oj jak sie nie przemeczac, jak dopiero sesja przede mna:/ a potem wojsko..hmm nie bedzie kiedy wypoczac..a psychicznie to jestem detka:/ licze ze praca bedzie na piatke, nie ma innego wyjscia:) spalo sie dobrze..dopiero przebudzenie jest jak zwykle okropne..bo pierwsza mysl od tygodni jest taka sama a o czym tak myslalas..w nocy sie spi a nie mysli:) wiem wiem..wtedy mysli same cisna sie do glowy nie ma za co:* a egoista chyba jednak powinno sie czasem byc...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykre, ale prawdziwe. Jak ja nie pomyślę o sobie to nikt inne tego nie zrobi. Do d**** wiesz co, myślę, że te wojsko dobrze Ci zrobi. Nie będziesz miał czasu myśleć o tym i owym. A kiedy masz tą komisję?? już Ci mówilam, co masz robić jak masz takie myśli. Wrrrrrr:P powinno i coraz częściej do chodzę do wniosku, że dzięki temu jestem jeszcze zdrowa psychicznie (jeżeli w ogóle można tak powiedzieć) w końcu specjalna też jestem :P jakiś plan na jutro? Trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..zobaczymy czy dobrze zrobi:/ na 12 czerwca mam wezwanie! jutro nie wiem..narazie mam w planach sprawozdanie z laboratorium zrobic! nie lubie byc egoista, bez sensu to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie, ale ostatnio mi z tym dobrze. Mam nadzieję, że to kiedyś zrozumiesz... Że kiedyś mnie zrozumiesz... nie mam siły na kolejne rozczarowanie... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
ze pokochałąs za to jakie serce mial, za to ze oczka calował, paznokcie malował, ze zobaczyl biel u homa, widzial wiecej, ze pisal wiersze dla ciebie.. a jedna poleciala na konto, ma wiecej, ty nawet spotkania nie masz, masz racje kochac calym soba, tego nikt nie odcenia, ceni sie zimne wyrachowane co serce maja do konta, ich nie rusza calowanie w oczy, malowanie paznokci.. one widza jak facet w tv jest, oj to od grudnia juz na niego sidla daja.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie mam ochoty...to na zdrowie:) ja juz umyty jestem i zaraz pakuje sie do wyrka, bo padam... jakos mnie teraz te smutki nie chca opuscic:( bleeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajecznicy z serem?? Ale Ty pewnie masz normalny obiad :), bo u mnie standardowo nikogo nie ma i sama muszę zatroszczyć o jedzonko :(. Ile można jeść jajecznicę?? Hę, chyba po woli mam dośc:P Miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do E-izabeth
czytam czasami Twoje wypowiedzi ( w różnych miejscach ) i zastanawiam się - w jakim Ty języku piszesz ????Polski , to na pewno nie jest :( Często - bez ładu i składu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) trawy nie kosilem bo brzydka pogoda byla:/ siedzialem w domku troche sie uczylem, pozniej na mecz patrzylem..na szczescie wygrali:) a co to za Ropuszka do nas zawitala???;) wiesz..nie jadlem jeszcze jajecznicy z serem..hmmm pewnie pyszne:) ja mialem dzis spaghetti:) oj, gdybym wiedzial, to bym sie z Toba podzielil:) co dac?:P cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że kosisz, bo u mnie ślicznie słonko świeciło :) a ja już wiem kto to ten Ronaldinho czy jakoś tak:) Ropuszka?? Czytałeś?? Czy ja o czymś nie wiem?? ;) eee, to zjesz. Mniami :) Niestety, w weekendy często nikogo nie ma :) Więc odżywiam się tak jak się odżywiam, superrrr :) buzi dać, buzi... dużo buzi chcę :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata Ci powiedzial o Ronaldinho czy sama poszukalas?;) zobacz 2 posty wyzej..wpisala sie jakas Ropuszka:P skoro duzo buzi chcesz....prosze 👄 👄 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taty dzisiaj nie było, a że ciekawska pani ze mnie to poszukałam tu i ówdzie :) ale rozdziawa ze mnie, aaaaaaaaaaaaaaaa i się wydało mało, mało, jeszcze mi mało 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tam czytalem..jak mi wspomnialas,ale teraz nie. malo i malo..ja nie wiem co Ci dzisiaj jest:P 👄 sampoczucie dobre, nawet:) od czasu do czasu jakas mysl przebiegnie, ale nie smutalem sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×