Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

dbam o siebie..ale tak mocno spalem ze nie czulem:) myslalem ze mnie przykryjesz kolderka;) ach ta Twoja wyobraznia:* zazdroszcze Ci takich smakolykow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykrywałam, ale już później nie zauważyłam :( A widzisz trzeba było zbroji nie zdejmować, ha ha ha :D :D :D Działa, działa...:P nie ma sprawy, jutro mogę Ciebie zabrać na pizze. A piwko lubisz?? Bo nie wiem.:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ciebie nie było:) a jutro bedziesz? szkoda ze z muzyka, mogłbys przybyc podpisywac swoja ksiazke:) np taka jaka tu piszesz, hihi:) uwazaj na drogi z wawy do mnie daleko, a wiesz co mila jeden wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, to Ciebie nie bylo:) z wawy??:| dzisiaj juz nie zdejme:) :* chetnie zabralbym sie...ojojku..pewnie:) a piwko lubie od czasu do czasu..niekiedy nawet i tak poszalec wiecej jak jest z kim, ale ostatnio to tylko zapijam smutki:/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci pomogę...hihi... 👄 eeeeeee to zabieram Cię na piwko, ze mną nie można się smutać pijąc. Z resztą ze mną w ogóle nie można się smutać :D A dzisiaj jak wracałam do domu to znowu był mecz, a mój rogal wyskoczył przez szybę autobusu. W jakich kolorach grasz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoz pomoz:P ze mna tez nie mozna sie smutac..jak jestem szczesliwy:) a ladnie tak sie do wszystkich zawodnikow usmiechac? zazdrosny jestem:P grmay roznie...mam niebieskie stroje, biale hm...czerwone koszulki i czarne spodenki...i jeszcze biale spodenki w zapasie..mozna mieszac oczywiscie kolory:) teraz w niedziele gralismy w bialych z dlugimi rekawami:) cos pecha nam przyniosly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj niech się ściemni... chociaż :P będziesz szczęśliwy, spokojnie 👄 :) już się tłumaczę. Z autobusu nie widać nawet ich twarzy, także nawet nie wiem w jakim wieku byli Ci zawodnicy :P Nie ma o co być zazdrosnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jest ciemno:P nie tlumacz sie tak:P..zartuje sobie:* a czy wiek taki wazny? fajna jestes! nie wiem czy bede szczesliwy..:/ smutno mi sie zrobilo...przytulam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna tez nie mozna sie smutac..jak jestem szczesliwy a ladnie tak sie do wszystkich zawodnikow usmiechac? zazdrosny jestemLP cmok ja tez zazdrosna o konawlijki:P a cio;) tak z wawy:)))) jestem wierna wierna jak konwalia;0 bo to hcyab wiernosc labo radosc znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że nie ważne w jakim wieku (ale na tym boisku czasmi grają dzieci, więc nie ma o co być zazdrosnym. O to mi chodziło, bo z autobusu nawet nie widzać czy to dzieci czy dorośli :D), bo mi rogal z buzi wyskakuje jak tylko widzę mecz albo jakiegoś zawodnika :D A każdy przywołuje myśl o Tobie... jak wyglądasz...jak grasz... jakie minki strzelasz w akcji... i jak cudnie się uśmiechasz do mnie...:D ja fajna?? Dziękuję 👄 A czem?? :) Chmurko moja będziesz szczęśliwa. Ja jestem, Tobie też się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz czysciutki.. duzo czasu minie zanim bede..:/ slicznie ze sie tak usmiechasz...hmmm Tom Cruise przy mnie to pryszcz:P a gram jak Ronaldinho:P zartuje..usmiecham sie do Ciebie to prawda, wlasnie teraz to robie:) fajna jestes..bo jestes..mam z kim pogadac, pousmiechac sie, przytulasz mnie wirtualnie gdy jest mi smutno, pocieszasz, sprawiasz ze jakos ciagne..na czworakach ale ide powolutku do przodu:* a co Ciebie tak uszczesliwia?:) chce w to wierzyc..ale wspomnienia i mysli nie pozwalaja na to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też... i pachąca :P to ja jutro popytam taty o tego Ronaldinho, co to za jeden :D ważne, że do przodu...👄 oby tak dalej :D Oj, ja nie tylko to robię :D zasypiam z Tobą też;) to popatrz za okno, na ludzi... Jest mi dobrze, a to już powód do tego żeby być szczęśliwym człowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom Cruise, a podobny jest do Ciebie?? Uśmiechaj sie, oby coraz częściej i więcej, bo ja lubię uśmiechniętych ludzi :D Widzisz to całe szczęście płynie ze środka... Nie pytaj skąd je mam, po prostu pewnego dnia pojawiło się, tak bez zapowiedzi. I jest, a ja je w sobie pielęgnuję. Też tak po prostu :D To tak jak z tą szklanką, dla jednych jest do połowy pusta, a dla innych do połowy pełna :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 bo miałabym ochotę, tak Cię wycałować na początek...👄 👄 👄 👄 👄 ...oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zapytaj jutro:) no tak, zapomnialem ze zasypiasz tez:) wybacz! to tak tylko mi sie wydaje ze do przodu, moze byc zupelnie odwrotnie:/ pedze juz lulac, bo rano trzeba wstawac.. slodkich snow:* dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym Cruise to zartowalem...nie wyobrazaj sobie tego:) jestem Quasimodo, ktory straszy dzieci wieczorami!!! tez chce zeby pojawilo sie bez zapowiedzi... ale malinowo...:* super:) juz lulam:) pa! Lilijko! Robin(ek) Hood(ek) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, bo go nie lubię, a za jego urodą też nie przepadam. Już nie przesadzaj z tymi dziećmi, no wiesz, hahaha. Rozbawiłeś mnie :P pojawi się, obiecuję... :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 i co z Ty ze mną robisz...👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 ech...👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cruise jet okropny:O Wole Rob(ink)a :) cmok buziaczkiii razem z sms od czarodziejjkii:) 👄 :*************************************************** to ja strasze kropkami na liczkach, jak biedronka, hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....odszedł.... Ty wiesz co potrafi los Gdy chce zrobić nam na złość Jak może zaskoczyć ból Gdy bliski ktoś zawodzi Lecz to co uderza w nas Ma też swoją drugą twarz Jak noc która po to jest By słońce mogło wschodzić Potrzebne są szare dni Potrzebne niechciane łzy Potrzebne milczące sny Do szczęścia są potrzebne Potrzebny jest ból i strach Potrzebny zwątpienia czas Jak noc która po to jest By słońce mogło wschodzić To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie Czym może zachwycać blask Gdy nie znasz ciemności barw Jak szczęście rozpoznać ma Kto nie zna chwil rozpaczy Potrzebny jest każdy lęk Potrzebny bez celu gniew Jak noc która po to jest By słońce mogło wschodzić To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień I życzę Ci tego z całych moich sił By zawsze przy Tobie była taka myśl To nic że oczy pełne łez I tak nadejdzie nowy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) czuje sie wyjatkowo, bo buziak tylko dla mnie:) ten wiersz juz wczesniej znalem..sliczny jest cos mnie brzuszek boli wiec nie jestem dzis w formie..jakos po treningu zaczal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co nie jesteś wyjątkowy?? Bo ja to wiem ;) 👄 znalazłam dzisiaj w necie, przypadkiem i nie omieszkałam się podzielić. pomasować?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy wyjatkowy? ile osob tyle opinii;) ale skoro wiesz..hmm..dziekuje:* chyba masaz nic nie da...jakis wypruty sie czuje.. jak tam dzionek minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tupnięcie nogą zamienia subiektywne odczucia w obiektywną prawdę\"- moje kolejne motto życiowe :). a co Cię inni interesują, teraz ma być Tobie dobrze ze sobą. A ja swoje i tak wiem ;) 👄 wypruty?? Chmuruśnie przemęczaj się tak, 👄 👄 👄 👄 ;) a spokojnie, błogo, leniwie :D W poniedziałek zdaję pracę do oprawy. Jupi :D Jak spałeś?? Bo ja jakoś długo nie mogłam zasnąć:( miliard myśli w mojej głowie. Po co? Na co? I czem? Jech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×