Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

dzień dobry ;) Chmurek wyspałeś się? Bo mnie dzisiaj dla odmiany obudzili Panowie za oknem, wrrrr :O Co do wrażeń... to wszystko co dobre szybko się kończy ;) może pomogę 🌼 nie wiem kiedy, bo Chmurkę zabierają w kamasze, będzie śmigał do okoła poligonu :P Miłego dnia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌼 aaa i sie wyjasnilo wreszcie :) to ciesze sie ze Wam sie weekend udal:) pewnie nie chcialo sie wracac do tak zwanej rzeczywistosci... Pozdrawiam i buziaczkoje wszystkich :) taka cos calusna dzis jestem hihihii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wyspalem sie i o dziwo dluzej spalem..nie wiem czy to wlasne lozko tak dziala?:) okrutni Ci panowie.....wszyscy tacy? a dlaczego dla odmiany?? czy cos lub ktos Cie wczesniej budzilo?:P jesli dookola to ja sie wypisuje, jeszcze w glowie mi sie zakreci...olala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, mówisz tak jakbyś nie wiedział :P. A Kto był obok, co? Hihi... Panowie?? Strasznie okrutni, bleeee. Tylko Chmurka jakoś się odcięła. Ciekawe jak jej się to udało? Nie wiesz? już nie możesz, za późno, hihi :P jak dzień? Czytałeś o mrówkach? A tak w ogóle to masz zaległości w opowiadaniu bajek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...no nie! czyli to Chmurzysko takie niedobre?...a fuj! przegon tego nicponia w cztery strony swiata!!! a ja myslalem ze te ciufcie Cie budzily:P a jak sie odciela? nic nie wiem, hmm...:) nie moge???:( zrob cos, ratuj!!! ja nie chce dookola:/ obijalem sie dzisiaj, troche sport ogladalem, ksiazka..na podworku dzis troche chlodniej wiec korzystam i gleboko oddycham:) nie czytalem o mrowkach, ale nadrobie to:) bajki? pierwsze slysze:) opowiem Ci bajke jak kot kurzyl fajke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że ciufcie, nie zrozumiałeś. Aj :P jaki łasuch, mam Ci tutaj teraz tak trochę posodzić. Przejrzałam Cię, nie ma mowy :D Chmureczko, zawsze możesz zdezerterować :D Ale nie wiem czy warto, hihi. A ja mogę? Małe to to, nieporadne takie, hihi... Tupnąc nóżką na pułkownika czy jak mu tam? Ewentualnie uśmiech nr. 55 i masz z głowy :D bieganie, hihi :D odnośnie sportu. Jak Gollob ma na imię?? Bo mi brakuje hasła. tia... i co dalej? Bom ciekawa strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach..nom ja tez mysle, ze ciufcie;) przejrzalas mnie..faktycznie:P a niech to..chudy byk:) lasuch, duzy lasuch ze mnie:) tupac lepiej nie, bo bede musial jeszcze pompki robic:P a usmiech 55 to ktory?? chyba sie zgubilem:) Gollob ma na imie Tomek --) hmm..gdzies te imie slyszalem, znajome jakies:) a jego brat to Jacek! tez zuzlowiec! ....A kocica papierosa,upaliła sobie kawał nosa. Prędko, prędko po doktora,bo kocica bardzo chora! Przyszedł doktor z dużym brzuchem,a kocica - pod fartuchem! Przyszedł doktor z nożycami, a kocica- z kociętami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ciasteczko łasuchu :P a widzisz, akurat go nie było :) Bo tak się złożyło, że Ciebie do niczego nie musiałam przekonywać, hihi... a dziękuję, pasuje te pierwsze :D ale nie znam tego. Co dalej? Czy to tylko tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do łóżka, bo oczka mnie bolą. Dobrej nocy życzę i takich bajek na dobranoc, jak mam ja :D Chmurko 👄 i całej reszcie po 🌼u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zabki umylem:) nie, dziekuje:) a ten 55 to takie cudo, ze wszyscy Ci ulegaja?:) nie mozna by sie ograniczyc do 2och? kto to spamieta:P? oj, to juz cala bajka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaa ale polecialam ....mialo byc buziaczkuje oczywiscie co za byka zrobialam ZENADA :( :| WYBACZCIE :) a co u mnie ...hmmm przezylam wesele w calkiem pozytywnym nastroju no ale wrocilam i sie okazalo ze moj esk dostal przyplywu czulosci ehhh gdzies takie cos pika jeszcze ale wiem ze to nie ma sensu i i i i i i ehh sami wiecie metlik powstal w mojej glowie jak to bylo w piosence..\"w mojej glowie wojna mysli nie spokojnych co dnia\"...;) no niestety jestem z typu slnych kobiet wiec jakos generalnie daje rade... a tak z innej beczki...czyli ze Chmurek bedzie wojskowym ??:)no no no a od kiedy ?? Pozdrawiam wszyskich i slodkich snow zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kubanka 🌼pozwolę sobie wyjaśnić, Chmurek nie będzie wojskowym, to tylko jakieś kilkutygodniowe przeszkolenie :). Uważaj na tego eks. Ja ze swoim nie mam kontakru, ale mimio to daje znać o sobie czasami. I po co? może pomogę 🌼 a czyje wesele? Ja nic nie wiem :P Chmurek 👄 2?? Tylko 2, to strasznie nudno by był, bleee. Ja tam wolę swój repertuar uśmiechowy :D miłego dnia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kubanka 🌼pozwolę sobie wyjaśnić, Chmurek nie będzie wojskowym, to tylko jakieś kilkutygodniowe przeszkolenie :). Uważaj na tego eks. Ja ze swoim nie mam kontakru, ale mimio to daje znać o sobie czasami. I po co? może pomogę 🌼 a czyje wesele? Ja nic nie wiem :P Chmurek 👄 2?? Tylko 2, to strasznie nudno by był, bleee. Ja tam wolę swój repertuar uśmiechowy :D miłego dnia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kubanka 🌼pozwolę sobie wyjaśnić, Chmurek nie będzie wojskowym, to tylko jakieś kilkutygodniowe przeszkolenie :). Uważaj na tego eks. Ja ze swoim nie mam kontakru, ale mimio to daje znać o sobie czasami. I po co? może pomogę 🌼 a czyje wesele? Ja nic nie wiem :P Chmurek 👄 2?? Tylko 2, to strasznie nudno by był, bleee. Ja tam wolę swój repertuar uśmiechowy :D miłego dnia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam🌼 a to takie buty z tym Chmurkiem :) co do mojego eks to ja tez z nim nie chce utrzymywac kontaktu, bo czuje zal jakis taki zreszta tak latwiej zapomniec i sie pozbierac no ale on wlasnie od czasu do czasu ostatnio jakies takie slodkosci mi dawkuje ehhh staram sie zimno na to odpowiadac bo nie chce znowu byc zraniona no ale wiesz zawsze to tam gdzies cos piknie jeszcze jak sie czlowiek naczyta to sie rozczuli i takie tam ......:( nie wiem czemu faceci tak sia zachowuja ...moze Chmurek nam to wyjasni jako przedstawiciel tej plci????:) Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to az milo slyszec ze tacy jeszcze istnieja...:):):) ja to trafiam t r a g i c z n i e .... ale malutka istkierka nadzieji wierze ze moze gdzies tam jest ten moj \"ksiaze\" i wreszcie mnie odnajdzie:) no chyba ze jestem skazana na jakis nieudacznikow i tokstyczne zwiazki ale nawet nie chce o tym myslec!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) 🌼 kubanka--) to fajnie ze wesele sie udalo, dobry humorek jest bardzo wazny! wiemy wiemy jak to jest z tym pikaniem i metlikiem, oj tak:/ a moze go cos oswiecilo i probuje naprawic swoj blad..? ja mysle ze ci ksiazeta i rycerze na Was wszystkie tez czekaja i juz Was szukaja:) moze pomoge--) jakies wesele sie kroi? hmm..ciekawe czy autor topicu zostanie zaproszony...;) no no, ale buty:) tak, wojskowym to ja nie bede, a gdzie, nie nadaje sie:) noo..dwa super usmiechy wystarcza w zupelnosci, ja bym sie tam nie nudzil:) ale jesli opanowalas swoje do perfekcji... :* a z jakiej ja bajki jestem? pewnie taki Gargamel zjadajacy Smerfy, co?? :) dzis u mnie pochmurno, wiec wzialem sie za male koszenie ogrodka, pozniej bylem na treningu(dostalismy nowe pilki i kazdy ma teraz swoaj na wlasnosc podpisana, musze sie teraz moim malenstwem opiekowac:P) a teraz ide zobaczyc sobie jakis film, moze horror..:) cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurku-----> wiec powiem Ci tak ze nie sadze aby go cos oswiecilo, nie wiem kobieca intuicja mi to podpowiada, a moze strach przed kolejnym zranieniem...fakt to ja zakonczylam ten zwiazek ale tylko dlatego ze zrobil cos czego robic nie powinien i mialam juz dosc pewnych sytuacji i i i i ehh wszystko takie skomplikowane nooo :( jesli chodzi o tego mojego \"ksiecia\" to niech on sie lepiej pospieszy bo jak nie to go zbije ;););) ile ja moge czekac??;) ja tez zmykam na filmik i taki o tematyce fantastycznej z tego co mi sie wydaje po tytule, a tytul brzmi \"Idealny facet\" hahahahahaha :D sorki ale wredny humor ale taka jedze juz jestem;) Chmurku to nie dotyczy sie Ciebie bo jak juz zostalam poinformowana to Ty jestes z innej bajki takze nie gniewaj sie za dowcip 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo, Chmurek rozdaje kwiatki :D czekają, szukają... tylko d*** z nich, bo jakoś nie potrafią trafić. Przepraszam, to taka mała aluzja, ale tak mnie dzisiaj ... zdenerwolali, że ... brak słów... dzieciaku horrorów to Ty lepiej nie oglądaj, bo zaśniesz przed połową, hihi :D:D:D maleństwem. Tak, opiekuj się, bo jeszcze skórkę sobie pozdziera. Oj, a będzie bolało ;). Chmuruś , a może czas na inne maleństwo?? Tak do opieki, co?? Kubanka to tacy jeszcze instnieją?? No tak, mamy przecież Chmurka... ;). Ja poproszę o takiego idealnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie straszne d*** :( wlasnie cos mi sie wydaje ze nie istnieja:( no wprawdzie piszesz ze taki jest Chmurek...wierze na slowo ale w takim razie jest on wyjatkiem potwierdzajacym regule;) ja tez zamowilam sobie idealnego faceta juz jakis czas temu i przesylak miala byc priorytetowa ale nie wiem do tej pory nic nie dostarczono...moze zagina w akcji, a moze jeszcze takiego modelu nie wyrpodukowali??;) dobrej nocki wszystkim ... buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, trzy bobry :D Chmurek zabieraj znajomych, ja chcę słońca. i po 🌼u Paniom :) Kubanka uszy do góry :) Trenujemy :) A księciunio może się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) widze ze sie kwiatuszek spodobal:) zatem 🌼 a co to za nerwy na chlopakow? co znow narobili? phi! raz mi sie zdarzylo zasnac i bede tego juz sluchal do konca zycia:P a wlasnie ze wczoraj dotrwalem do konca:) yhym, na malenstwo musze uwazac, oj tak:P a jakie inne chodzi Ci po glowie? jesli takie calkiem male, malutenskie to mysle ze jeszcze nie czas, z reszta samemu to trudno skombinowac;) i gdzie Ci rycerze sie pochowali?? kubanko--) poczta polska czasem nawala, czekaj cierpliwie:) a tak sobie mysle, ze skoro eks tam cos sie rozpisuje, to moze rzeczywiscie wydoroslal, i zasluguje na jakas mala szanse? to jest impreza chmurkowa wiec koledzy tak predko nie pojda:) u mnie tez siedza, jest OK:P a co dostalbym w zamian?? ;) buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdenerwania ciąg dalszy, tym razem tylko na innego Pana... więc wychodzi na to, że to ja Cię tak zanudziłam, żeś zasną :P nie czas? Hę, może. Eeeee samemu, w końcu znajdzie się też Sama :). Tylko się otwórz, a zobaczysz jak szybko się znajdzie ;) nie wiem. Ja jak na razie znam tylko jednego rycerza. A gdzie reszta?? Musisz chyba ich zapytać. W końcu masz tak rozległe znajomości :P zmokłam dzisiaj przez tych Twoich kolegów, wrrrrr i musiałam skrócić spacer, buuuu :(. O jaki przekupny, Paskud :P A co chcesz, co? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ci panowie...nie denerwuj sie tak na nich, bo zlosc pieknosci szkodzi:) oj nie! z tym sie nie moge zgodzic, zasnalem bo bylem zmeczony, po prostu:) z tym otwieraniem sie bedzie problem:/ ajaj! moze i rozlegle, ale z tymi rycerzami to rzeczywiscie olbrzymi problem, nie znam..jestes do przodu bo Ty znasz chociaz jednego;) przepraszam za kumpli! juz ich wyganiam:) oj, znow nie taki przekupny...w zamian moze...hmmm...ooo..juz wiem..moze.. buziak...w nosek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i całe szczęście, może troszkę zbrzydnę:P yhmmmmmm, niech Ci będzie :P widzisz, czasami trzeba się przełamać. Wiem, że to nie jest łatwe, ale... koniec imprezy, mam słońce. Jupi :D:D:D To Twoja zasługa, co? 👄 w nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz...nie pozwalam!!! stanowczo:) koniec denerwowania sie! oj..a dzisiaj Ktos sie do mnie odezwal....:| oczywiscie ze moja zasluga, przeciez obiecalem:) hmmm..ale slodko:) cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×