Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

czesc:) juz sie znalazlem, strasznie zabiegany jestem:/ a drogie jest, bo 4200 zl....dobre tez jest..ale czy az na taka cene...??? fajnie ze jedziesz..ja narazie to nigdzie nie moge sie ruszyc, w sumie nie mam gdzie..bleee a jak zdrowko?? przeszlo Ci juz?? buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy będziesz odpoczywał?? ojej, dużo a pewnie, że fajnie, już w poniedziałek znikam :) Tymczasem wybieram kolor farby, za dużo tego zdecydowanie a dziękuję już dobrze :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Królewno;) aj..nie wiem kiedy:/ nie mam czasu! to moze wtedy jak Ty sie zmeczysz:) razem razniej sie odpoczywa:) nooo..duzo, ale chetnych da sie znalezc! no to zazdroszcze wyjazdu! a do czego ten kolor...nowa fryzurka??:) czy cos innego kolorujesz:) nie choruj wiecej w wakacje! nie wolno:) cmol:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Chmuruś tak po imieniu, hihi ;) 👄 (szkoda, że inni we mnie tej królewny nie widzą 😭 ) a bardzo chętnie bym z Tobą gdzieś wybyła, najlepiej na wieś, cisza, spokój... rozmarzyłam się aż... to dobrze, zarabiasz chociaż na tym? do pokoju ;). Nie lubię zmieniać koloru włosów, w przeciwieństwie do ścięć ;) moja głowa choruje na pewnego pana co dał ciała :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano..po imieniu:) a moze widza, tylko ze odwagi brak? wiesz co? mieszkam na wsi, ale cisze i spokoj to ciezko tu znalezc:) mam takie fajne zgloszenia na oboz studencki:) nad Zalewem Solinskim w Bieszczadach...tygodniowy...z niezlym programem rozrywkowym:) udalo mi sie jak narazie jeden sprzedac,wiec jaks wyplata bedzie:) jeszcze nie wiem ile.. to jaki kolor wybralas? och...a co ten pan zrobil?? przytulam mocno:* moze pomoge--) postaraj sie i zrob sobie w sierpniu wolne:) dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę 🌼nie da rady :(. Pozdrawiam ciepło :) to co to za rycerze co im odwagi brak, phi... ale przynajmniej masz swój ogródek, a ja mam tylko cztery ściany :O jedź koniecznie!!! ja zapakuję się w twój plecak ;) ojej, to gratuluję :) wybrałam 3, teraz muszę iść do sklepu :) namieszał mi w głowie, i milczy. Ech... :( miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, tacy to teraz rycerze:/ wiesz ten ogrodek ma swoje plusy i minusy, z reszta jak wszystko:) a to sie nam ubrania wymieszaja:) lepiej spakuj sie do swojej, a ja bede ja niósł ;) ok? nie dziekuje:* mam nadzoeje ze to nie koniec:) to jakie wybralas, pochwal sie.. no to dal plame.. buziaki:* jutro wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety 😭 to choć się zamienimy na trochę, mogę nawet trawę kosić :)i podlewać :) hmmm, troszkę dziwnie będziesz wyglądał, hihi :) ale ok :). To jedziemy, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D no normalnie pełna podziwu jestem;) puszysty biszkopt lub posrebrzane żyto a 3 nie pamiętam, bo też jakaś dziwaczna nazwa:O a ba i to jeszcze jaką ...😭 podsuń się trochę, zaraz wpadnę ;) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie skoro bedziesz kosic, to ja sie zamienie:) hihi..nie wiesz w co sie pakujesz:) noo..ja sam raczej sie nie wybiore, wiec jesli naprawde bedziesz miala ochote, to Ci prześle szczegoly;) narazie Ci glowy nie zawracam bo juz jutro jeden wyjazd przed Toba:) wiec tym bardziej ciesze sie z tego malego sukcesu:) a coz to za kolory? tzn. taki biało-żółty??:) rany, kto te nazwy nadaje??? przykro mi.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, możliwe ;) ale i tak się zamieniam :) aj, a ja myślałam, że Ty pojedziesz. Bez Ciebie to ja nie chcę. wszystkie są złamane bielą. A kto wymyśla nazwy?? Nie mam pojęcia, ale też już nad tym myślałam ;) mi też... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy:) dobrze myslalas:) napisalem ze samemu nie mam ochoty, noo..to jedziemy:) hmm..pytam sie, bo biszkopt to mi sie z ciastem kojarzy:) ale mniej wiecej wiem o co chodzi:) mysle, ze te nazwy to sprawka kobiet, zdecydowanie;) spakowana juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spakowana :). Ach ta moja siła sugestii, przekonałam torbę kolanem, że niestety, ale jeszcze kilka rzeczy musi zmieścić ;). kobiet, oj ja myślę, że niee. dobrze, że jadę, odetchnę, odpocznę psychicznie, tego mi trzeba. a jak Ci idzie pisanie pracy? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby sie nie zbuntowala podczas podrozy:) hihi..przekonaj ja jeszcze zeby sama sie niosla:P oj tak..tylko kobiety:) to juz wyzsza inteligencja:P nooo..zycze udanego urlopu, mnostwa slonka i spokoju:) pisanie dosc dobrze, dziekuje:) jestem mniej, wiecej w polowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gammmma
witajcie, heh z ciekawości przeczytałam Wasze rozmowy i nie takiej końcówki się spodziewałam ;P koniecznie nie możecie zawieść ludziów co Wam kibicują i się spotkac.. bo póki co miałam nieodparte wrażenie, że tego nie zrobiliście...a może się mylę? sorki, że wtrącam swoje trzy grosiki pozdrawiam i naprawdę miluchno się Was czytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gammmma
sorki za kilka literówek już poprawiłam;) witajcie, heh z ciekawości przeczytałam Wasze rozmowy i nie takiej końcówki się spodziewałam ;P koniecznie nie możecie zawieść ludziów co Wam kibicują i musicie się spotkać.. bo póki co miałam nieodparte wrażenie, że tego nie zrobiliście...a może się mylę? sorki, że wtrącam swoje trzy grosiki pozdrawiam i naprawdę miluchno się Was czytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamma 🌼 myśmy się widzieli, byliśmy razem na wakacjach rok temu :) nie przepraszaj nie ma za co :) czasami zastanawialiśmy się ile osób tak na prawdę nas poczytuje. Miłe to jest, że ludzie trzymają kciuki, dobrze życzą. :) Chmuruś jak to jest? Między nami po prostu nic nie zaiskrzyło wtedy. A ja uwielbiam te rozmowy z Chmurzastym, jego poczucie humoru i spojrzenie ;) 👄 i tak już chyba zostanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie przekonałam kumpelę, żeby mnie odwiozła na miejsce, hihi :P no wiesz, jak Ty coś powiesz to nie sposób Ci zaprzeczyć :). Kobiety... wyższa inteligencja, hihi 👄 a kiedy chcesz się bronić?? zmykam po raz kolejny do łóżka, może tym razem zasnę. Podsuń się ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gammma
chciałabym... to chyba własnie coś przegapiłam ale coś mi się wydawało, że "iskierki" zniknęły hmmm życie niekiedy bywa takie niesprawiedliwe... niby wszystko tak banalnie proste a zarazem trudne.. i tak miło Was się czyta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamma🌼 bo myśmy to tak po cichu zrobili, żeby nikt się nie zorientował. Ale teraz mogę już chyba o tym powiedzieć ;) oj bywa, bywa niesprawiedliwe... ech... ale cóż poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamma--) ode mnie tez 🌼:) ach..i kto powiedzial, ze to juz koncowka???? :) fajnie ze tyle tych ludziow:) ale cos ich nie widac... Oj, to jest skomplikowana sprawa...te trzy dni zlecialy tak predziutko, ze szkoda gadac:/ i do iskierek potrzeba wiecej czasu! ale przede wszystkim to chodzi o mnie, moja sytuacje i to wszystko co spowodowalo ze jestem teraz jaki jestem..maslo maslane:) nie potrafie wejsc na ten wyzszy stan energetyczny:/, czuje sie wypalony. Poza tym boje sie i uciekam... jednym slowem kicha... rok starszy, ale czy madrzejszy...??? a jakie jest to moje poczucie humoru i spojrzenie??? cio???:) buziaki:** dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ta Twoja kumpela zobaczy twoja torbe, to sie jeszcze rozmysli:P ano...Chmurki wszystko wiedza, to takie skarbnice wiedzy:) bronic chce sie we wrzesniu, jak wszystko pojdzie zgodnie z planem:) juz sie podsuwam...wolisz na skraju czy pod sciana?? yhym..poswietujemy sobie:) faaajnie:D gamma--) świat sie pomylil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gammma
kochani jesteście, nawet kwiatki dostałam....:) właśnie skończyłam oglądać "czas, który pozostał" i taka nostalgia mnie wzięła.. heh to przeze mnie się wszystko wydało... ojojoj jakoś to odpokutuję ;) Chmurek, każdy ciągnie za sobą przeszłość, ja w sumie tez i już wiele czasu mija a ja już myślę że sie wyleczyłam i bach los pokazuje, że chyba jeszcze nie a może to przez nasz umysł?? w końcu "ludzie niewolnikami umysłów, nękani niciami jego pomysłów... " ale z tego co się zorientowałam jesteście tak wspaniali, że znajdziecie swoje połówki pomarańczy;) ale to wymaga czasu... i noski do góry :) świat się rzeczywiście pomylił, wszystko miało zupełnie inaczej być, ale cóż czasu nie cofniemy;) jedynie możemy wyciągnąć wnioski na przyszłość ;) kolorowych, może kiedyś jeszcze do Was zajrzę;) a tym czasem trzymajcie się pozytywnie i ciepło:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj, czekaj znajdzie się taka jak powinna i przestaniesz uciekać:P a już byś chciał wszystko wiedzieć:P nie powiem :) Chmuruś, te dzieciaki będą miały jeszcze większe torby, bo stroje do treningów. Kupa rzeczy ;) to musi pójść z planem :). Dasz radę. A ja już trzymam kciuki :) na skraju, nie spadnę, zapewniam :) i pożegnam się na trochę, jadę wyginać śmiało ciało ;). Chmurzasty a czem ja nie mam Twojego adresu? kartki nie dostaniesz:P chyba że nadrobisz. Trzym się ciepło i do napisania 👄 👄 👄 👄 👄 gamma 🌼 widziałam film, smutny... Ty też się trzymaj ciepło i zaglądaj czasem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamma--) dzieki za cieple slowa:) zagladaj tu jak najczesciej 🌼 ale to nie Ty jestes powodem ze uciekam, tylko ja sam i ten moj problem:/ nie chce tez nikogo skrzywdzic.. przeciez Tobie niczego nie brakuje...👄 ;) pewnie ze chce wiedziec:) mow mi tu predko;) dobrze dobrze...jakos nie chce mi sie wierzyc, ze beda mialy wieksze:P juz troche na tym swiecie zyje i wiem co kobietki zabieraja ze soba na wakacje:P trzymaj trzymaj, bo bardzo sie przyda:) nie spadniesz? skad ta pewnosc?:) ale ja sie wierce i czasem kopie:P nadrobie...jutro ci wysle:) odpoczywaj duzo duzo::) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×