Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

macie racje...jest tak czasem ze nowa milosc niejest dokonca lekarwstem, czasem jest tak ze ta osoba ktora sie kochaLO NA ZAWSZE postanie w sercu, a boli to wtedy gdy sie z nia juz niejest ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym..inaczej, pewnie! napewno sie wyjasni, w kazdym razie ja trzymam kciuki:) hmm..wiec jesli wiesz czego Ci brakuje i wiesz jak chcialabys spedzac czas, zeby byl na maxa to dzialaj z calych sil wlasnie w tym kierunku..nawet jesli nie wychodzi, nie bedziesz mogla sobie zarzucic ze nie probowalas:) wiem ze latwo sie mowi, ale tak to widze:) ciekawe co to za rzeczy...:) ja ide sie myc i wskakuje do lozka...jesli bedzie Ci smutno to mam jedno miejsce wolne:P slodkich snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu pojawia się ten problem, jestem bezsilna...bo one nie są w 100% zależne ode mnie... niestety :( może Ci kiedyś powiem, na uszko... :) ja już umyta i pachnąca :) to ja myję zęby i jestem... 👄 dobranoc...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie tez sloneczko sliczne tyle ze wczoraj tez bylo, przynajmniej sloneczko mnie nie opuszcza :) Straszna wspomitaminoza mnie naszla ehh jednak nie da sie w kilka dni przekreslic wszystkiego i zmnienic swoich uczuc... Przynajmniej tyle dobrze, ze nie mam zbyt wiele czasu, zeby o tym myslec jednak noce bywaja ciezkie bleeeh.... OKI wracam do zajec :) Milego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczko a gdzie się dzisiaj zapodziałeś? Przepraszam, ale nie zdążyłam dzisiaj załatwić naszej sprawy. Zabiegany dzień miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) aj! swieci slonko swieci:) przed chwila wrocilem od fryzjera:) wczoraj bylem u lekarza i przepisal mi tyle masci ze nie wiem ktora co smarowac:) mam dzis trening, wiec troche sie wyszumie:) oh, a wspomitaminoza to straszne chorobsko:) nie jestes jedyna! s(c)moki na reszte dnia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 ojj mam nadzieje Chmurku, ze to nie ja Cie zarazilam :( mnie tak dopadło i jakos nie chce zostawic...nie znasz moze lekarstwa?? :> Mimo wszystko spokojnej nocki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) znasz jakies czary?;) kubanka--) nie zarazilas mnie:) jakos tak samo przyszlo, po zobaczeniu filmu:) lekarstwa nie znam, oj, a przydaloby sie takie... pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam wczoraj zakrecony dzień, a jak sie utuptałam :). a znam :)👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Kubanka [kwiatek} Dobrego dnia wszystkim, uszy do góry :D Trenujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam sie przywitac:) ale jestem slabiutki po meczu ze zaraz usne na krzesle:) cichutko tu strasznie:) buzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaaaaaaa
Nie martw sie Chmurku nie czytałam wszystkich wypowiedzi ale chce powiedziec tylko ze nam ludziom z tego typu i podobnymi problemami pozostaje czekac i wierzyc ze ta właściwa polówka jeszcze na nas wpadnie gdzies na chodniku i zauroczy tak ze nie bedzie miejsca na porównania Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ameliaaaaa wrzucila nutke optymizmu do tego topiku :) moja wspomitaminoza jak mnie dopadla tak nie chce zostawic ;) dobrze, ze czasu coraz mniej na myslenie mam tyle, ze niestety przed snem to jakos mnie meczy jakby chciala udusic... slodkich snow wszystkim i spokojnej nocki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym...pomasowac i podmuchac, bo goraco;) zgadzam sie, nie pozostaje nic innego jak czekac..! kubanka--) wiem wiem jak to jest przed snem, albo rano po przebudzeniu:/ zlapalo jak rzep psiego ogona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a proszę bardzo :D to co dzisiaj bez piżamki, jak gorąco, hihi :D i tylko mi nie mów, że masz spadek nastroju, bo tyłek przetrzepię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..chyba raczej bez, bo wytrzymac sie nie da:/ nie nie, humorek w miare dobry:) a co u Ciebie dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a co to za mina, ja tam się z tego cieszę, hihi :D:D:D a dzisiaj spokojnie, książeczka, spacer, święty spokój :D tylko Pan w recepcji troszku mnie zirytował, bo taki flegmatyczny był, że łojej. Ale załatwiłam co trzeba :) a czem Ty nie śpisz, czy już się wyspałeś, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze nie spalem:) troszeczke odpoczalem i teraz ogladalem film:) zaraz tez ide lulac:) widze widze, ze sie cieszysz:) przytulam i zycze kolorowych snow! cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) fajniutko sie spalo bo okno zostawilem otwarte:) za to teraz sie rozpuszczam jak czekolada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe :D ja bardzo lubię czekoladę, hihi :D :D :D miodzio... a ja właśnie wróciłam, byłam na kawie z fumfelą :) i długaśnym spacerze :D cieplutko :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam za dobre slowa🌼 Ja jakos wspomitaminozy lapie wieczorkiem poznym...:( rano fakt tez ale to raczej baaardzo sporadycznie bo ostatnio tyle mam na glowie ze doby mi brakuje ledwo wyrabiam wiec rano i w ciagu dnia to nie mam czasu na nic, a juz na pewno nie na takie smutasy ale wieczory ehh bywaja ciezkie bo jednak po takim dniu to sie marzy jakies cieple ramie no zreszta co bede sie rozpisywac wiece dobrze o co chodzi :( juz nie marudze :) Pozdrawiam cieplutenko i dobrej nocki Wam zycze:) P.S. ja tez sie roztapiem, chyba musze zakupic wiatraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×