Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

przepraszam, nie mam w zwyczaju zapraszać Panów na takie ekscesy ;P jakoś mi się tak wymknęło ;) lubię piewac, lubię tańczyć, lubię zapach pomarańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos tak sie wymknelo...:) ok..niech bedzie, ze uwierze;) Lubię kiedy jest sobota i po wszystkich już kłopotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wymknęło mi się :P a wszystko to z braku ciepło... czułości... miłości... namiętności... Chmuruś nie oszukujmy się, nie mamy po 15 lat... fizycznej strony miłości też mi brakuje...nie tylko tej duchowej...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze... jak juz sie znajdzie ta duchowa, to odbijesz sobie wszystko w nadmiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad mozesz wiedziec kiedy? tego niestety/stety nigdy nie wiadomo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mi sie teraz smutno zrobilo... wspomnienia nadchodza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to, że nawet jak ta miłość już mnie znajdzie...teraz, zaraz, już :), to do fizycznej strony miłości jeszcze daleka droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmureczko moja :) mogę tak mówić?? Uszka do góry, będzie lepiej, będzie dobrze... z czasem wszystko będzie znowu dobrze. 👄 dla osłody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym, to poprzytulaj...nie smucimy sie! wiem jak to jest z ta droga i miloscia, bo czuje podobnie i tak samo postepowalem..ale to juz historia nie na forum:/ i nasza pisarka sie pojawila:) Anielica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tak mowic:) dziekuje za slodycz.. nie zamykam sie..po prostu wpomnienia daja znow znac o sobie.. tak, tak..mam Cie zapisana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz ciemno w domku! musze w tym tygodniu ruszyc sie troche z domu..niedlugo juwenalia jakis Dzien Sportu..przewietrzyc umysl przyda sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraża mnie ta dorosłość... ale już chyba czas najwyższy... ech... zbliża się coraz większymi krokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo...to ladnie:) Ambitna jestes..super:) Szykuje sie pani doktor;) zbliza sie, zbliza..a ja chcialbym juz pracowac, bo te studia bede roznie teraz wspominal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do pani doktor to jeszcze daleka droga... studia podyplomowe co prawda to ma być początek, ale to jeszcze nie to :). Zobaczymy czy będzie tak jak chcę :) A czem będziesz różnie wspominał?? Ja się jednak boję troszku tej odpowiedzialoności. A poza tym to już z górki, i co dalej?? Tylko praca i praca, po drodze jakaś pasja :) i to wszystko?? Nie wiem, może znowu przewartościuje się parę rzeczy...ale i tak się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznie, bo bylo mnostwo fajnych chwil, wtedy gdy bylem jeszcze sam..nie mialem zaprzatnietej glowy i to inaczej sie wszystko odbieralo, inne rzeczy cieszyly...pozniej pojawila sie..i wyszla na pierwsy plan, moje zycie toczylo sie wokol Niej..a studia i nauka byly tylko takim tlem..w koncu wspolna pasja..no i teraz musze sie na nowo odnalesc, ale ciezko sie zmobilizowac, poza tym ona ciagle jest gdzies obok.. a odpowiedzialnosci sie nie boje...bylem juz gotowy zeby troszczyc sie za dwoje i czekalem az sie zdobedzie tego mgr..pozniej mialo byc jeszcze piekniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×