Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość liliowa
kocham i wiem kogo, bo widze sercem:) a licha to ty bo nie wiesz a mowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne ze
ci co kochaja sie rozumieja, a nic do tego osobom postronnym, tylko mącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm.....................
zakochana kobieta nie pisze innemu takich tekstów i nie rób z siebie anielicy natchnionej..... to komiczne w twoim wykonaniu " widze sercem " .... co za banał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomadkaaaa
no wlasnie widzi sercem czyli wie do kogo to mowi, a ty wypad:) serce widzi, ty widzisz co pisze a to za malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłocic mi sie tutaj:) Lilijka sprawia, ze sie usmiecham! Chociaz przez krotka chwilke...i przypomina mi, jak to bylo gdy bylem przeszczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe he
ta lilijka to niezle zakrecona babka moze nie calkiem z tego swiata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
własnie cmok chmurek:) aj a moge tak ze cały czas bedziesz 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie..chcialbym caly czas, ale to niemozliwe! Zbyt duzo gorzkich mysli... wystarczy codziennie, odrobinke:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
tak odrobinke ciutke :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day_25
Calkiem przypadkiem trafilam na ten topik....siedze sama, smutna i porzucona :( Chmurek przeczytalam kilka Twoich wpisow i nie moglam sie oderwac...bo historia ta przypomina mi moja! Moj "Pan" i ja mielismy podobne perypetie a czytajac to co piszesz...jakbym slyszala jego! Niestety tak sie stalo, ze nagle przestalo mu zalezec! Dzis siedze sama i dalabym wszystko aby jeszcze kiedys tak pisal o mnie i mowil takie slowa...ktorych ja poczatkowo nie docenialam! Zycze Ci duzo szczescia....bo choc fajny facet z Ciebie...sa pewne granice...i oby ona ich nie przekroczyla...tylko w pore wrocila na dobre tory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Day 25! ja tez sie tak czuje.. kilka swoich zachowan bym zmienil, jak patrze i analizuje to co bylo.. tez dalbym wszystko, zeby jeszcze uslyszec od niej...ze sie pomylila:( zycze rowniez szczescia dobrze wiedziec, ze nie jest sie samemu w cierpieniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilijko, jak tak dalej bedziesz dla mnie taka dobra, to bede o Tobie śnił nockami;) a to z ta Kunegunda mnie rozbawilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day_25
Chmurek tylko ze to Ty jestes tym kochajacym mocno i do bolu a twoja milosc poki co nie ma szans sie zmienic! Tym czasem ja dla niego bylam kims takim jak Twoja "kobieta" dla Ciebie...tylko nagle to wszystko przestalo istniec! Dzis sobie zadaje pytanie czemu ale juz chyba nie uzysakam odpowiedzi! masz racje ze jest milo kiedy sie wie ze jest ktos jeszcze kto podobnie czuje sie w ten sobotni wieczor... Sciskam Cie mocno i jak najbardziej bede sie odzywac...bo wiem ze dzis choc z jedna osoba mnie cos laczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ania
chmurek, chmurka zenska z Ciebie.Na co czekasz chlopie....ups ponioslo mnie Jesli Twoja ukochana ma wladczy charakter , to musisz jej sie teraz postawic.Ehh nie mowie o tym , zeby cos zlego od razu zrobic.Ale pojdz do niej, powiedz z lekka nuta zlosci ze masz dosc...Tak delikatnie podeprzyj ja do muru, bez aluzji...swoja droga caly dzien mi aluzje po glowie chodza:) Ja bym tak zrobila , raz sie zyje.W innym razie ona mysli o Tobie jak o slodkiej ciamajdzie i WIE ze na nia czekasz.A czy Ty wiesz jakie kobietki potrafia byc okropne....Zaczekasz sie na nia Nie chce mi sie juz pisac eseii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
chce byc dobra, ciagle i zawsze:) dobra jak miód dla pszczół, jak rozchwiana gałąz dla zmęczonych skrzydeł ptaka, chcę być dobra dla Ciebie ❤️ Bedę Panią Twych snów:) 👄 superr:) ja też kocham day_25;) mocno i aż do bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
chmurek nie jest ciamahda! On tak powolutku, no bo zobacz ile go bólu spotkało.. a terz tylko miodek będzie chmurku:)👄 a tak przyjdz przyjdz nawet jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ania
Panno Liliowo Ciebie dzisiaj ponosi co najmniej w takim stopniu jak mnie... Tak tu rozwazam / analizuje/ consider ( tak brakuje mi slow po polsku...co te studia robia z czlowieka:) ...a tak , chyba storze Ci konkurencje.A co, mi tez podoba sie chmurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu! Jak narazie czekam, az ona sie odezwie..tak sama..od siebie..juz dosc zagadywalem..no a jak bedzie trzeba to zlapie i przycisne..;) Lilijko! ja to prawie tak jak Misio, bo uwielbiam miodek..przyszedlbym i dzisiaj..ale nie wiem gdzie;) Day_25! Nie smuc sie tyle...widocznie tak musialo sie stac, moze los przygotowal nam jakas inna, lepsza niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day_25
Chnurek Twoje zdrowko...bo wlasnie zapijam swoje smutki! Potrzebuje go, jak Ty jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje! nie przesadzaj, bo to i tak nie pozwoli zapomniec..a jutro dojdzie kac! dobrej nocy! zycze Ci zeby wszystko sie odmienilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day_25
Chmurek kiedy nikt nie kocha a Ty kochasz....ciezko jest! Spij slodko i nie zapominaj o tym ze nie jestes sam! Caluje tak mocno jak moga...my spragnienieni milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
hmm ANNA to piękne imię, stoi za moimi dwoma imiona na miejscu trzecim, mam i ja;) zatem nie straszna mi konkurencja, a chmurek to kochany misiooo;)👄 kochany misioo, co obiecał do mnie przyjsc:) hi hi cmok:) ja kocham takie miluchne misie z miodkiem i sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobietka
Chmurek, uważaj:( Ta liliowa lila, ma za dużo odcieni... dobra kobietka przepraszam, że tak ni stąd ni zowąd, ale to ważne! to post dla netowej ściemniary facetów (LILIOWE SERCE JEJ, LILIOWA, ITP.) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3224588&start=120 bynajmniej to nie nabijanie się!! właśnie o to mi chodziło, że była wielka mołość, zapewnianie itp., a teraz pa słonko i zajęła sie chyba innym, lub innymi... lila, nieładnie, nieładnie tak oszukiwać, ładnie piszesz, ale to chyba na tym się kończy..............NIESTETY Kaziu, przykro mi, że tak to sie skonczyło, widać kobitki, też potrafią oszukiwać i ranić... Mozna mieć tylko nadzieję, że to jest zdecydowana mniejszość płci pieknej, acz czasami okrutnej A Ty lila: nie skacz tak z kwiatka na kwiatek, bo trafisz kiedyś na bąka i dopiero odczujesz... Nie sztuka pisać wierszyki o mołości!!! Sztuka KOCHAĆ +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobietka
oj, kochasz, kochasz...RANIC I ŚCIEMNIAĆ zresztą sama napisałaś: FACETÓW (LICZBA MNOGA) mam jedno pytanie: robisz to bo jesteś uzależniona, czy może z zemsty za innego faceta, bo Cię zranił, czy po prostu jesteś taka zła?? Pytam, bo nie rozumiem takiego postępowania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
właśnie o to mi chodziło, że była wielka mołość, zapewnianie itp., a teraz pa słonko i zajęła sie chyba innym, lub innymi... no własnie to nie w moim stylu, jak kocham to kocham:) poza tym ja mam liliowa, liliowe jej serce, lea_i, wiecje nie powiem, a moj kochany ma tez kilka i ja wiem, poza tym, przez takich ludiz jak ty, my wlasnie o tak waznych rzeczach jak zdrada, milosc, wiernosc, co ja wiem, ze go boli, co on wie, ze mnie, musimy gadac przez net i wlasnie takie topiki, zamiast tak ze soba, w oczka i byc ze soba:) wiem, ze po zlych doswiadczeniach i zobaczeniu jakie czasem, podkeralm czasem, bo nie wszytskie kobietki takie sa, sa zle i bawiace sie kobiety, ze mowia kocham a potem spadaj! ale warto isc za glosem serca, bo ono nie myli myli za to rozum i tacy niby dobrzy doradzacze:) ale wiesz, dzieki takim jak wy i tak przeslismy spokojnie te wasze rady, skarbek wie, co ja wiem, co czuje, ja wiem, ze on wie, ze jak kocham to wiernie i trwale, wie co sadze na rozniste ( nie mylić rózowe:P) temty, zna moje poczucie humoru, ja jego, i wlasnie juz nie bedziemy pisac o tak wanzych tematch bo w koncu z ufnoscia serca pomowimy sobie w oczka, posmiejemy sie, pozartujemy, itd:)❤️ bedziemy pisac wiersze, no i ... te dwa karminowe slowa:) tak jak do teraz to robimy:) wlasnie ja rozumialam, czemu on tak ma, ale to bylo tak, poznalam go, dusze, wiedzialam ze to wierny facet i kochajacy, a tu czytam jakies topikowe;) info czy cuś;) że on niby kobieciarz, że niestały, wiedziałam, że to bajda, że serce ma inne, i wiedziałam, dlacego tak jest, co on i teraz pisze o tym, a ja to wiedziałam wczesniej..sercem:) jak widzisz moje serce mnie nie myli, nawet w ocenie ludiz, i ich postepowan:) a taki mis słodki to naprawde tylko on jeden jest i kropka:) mam nadzieje, ze uwierzy, wiem, ze wieryz, ale musi tak na całego siebie, wierzyc ze jest skarbem facetem:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobietka
ŚCIEMNIARA NR 1 NA FORUM liliowa tak kaziu zakochaj sie, kochaj i nie sluchaj jakis tam ziomkow znajomkow, nie sluchaj strachu na wtej drodze inna ona, nie taka jak poprzednio ❤️+❤️ Io czym to świadczy? nawet sie nie broni, tylko dalej ściemnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeooo
dolar dla tego kto zrozumie o co w tym wszystkim chodzi :) wielki chaos i pomieszanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
rozumieja ci, co sa zakochani i..widza sercem:) skoro liliowa, lea_i i liliowe jej serce to jedno, zatem dobra ale nie patrzaca sercem kobietko mysl dalje, ale tak od strony meskiej:P niezakochani nie wiedza, a kochjacy tak my ze skarbkiem, ktory ma oczeta w kolorze chmurek, czesto idzie w chmury ze mna, rzadko sie chmurzy, chyba, jak cos sie pozlosci:P ale to oaza spokoju, a zlosic sie jak panie ida w tango i to z 3, zatem my 3 ej nie lubimy i wypad innym:) tylko 2:) a potem trzeba spiewac kaziu zakochaj sie, bo warto:) ale jak skarbek slyszy takie rady i ze kazda baba sciemna[zła lilia] to robi krok w tyl, mieszajcie w swoich milosciach, nie w naszej:)❤️+❤️ to my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kobietka
zgoda, jest ❤️+❤️ ale w necie, a co zrzeczywistością?? lila, on już nie wierzy, ma dosc pięknych słówek... a gdzie czyny? czy miłośc polega na gadaniu? chyba nie!! Pozdrawiam:) A poza tym ja nie mieszam w Waszej miłości, tylko chciałabym ją zobaczyć naprawdę, a nie w necie ❤️+❤️= REAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ty__________________
słowa " wypad" to możesz używać ..... ale nie tutaj to forum i każdy może napisać własną opinie a moja jest taka : na podstawie tego co piszesz i w jaki sposób stwierdzam, że twoja edukacja zakończyła sie bardzo wcześnie :) poziom tandetnych romansideł ....... niestety szkoda tylko, że niektórzy sie na to łapią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×