Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

A najgorsze, że mnie trafiło... i muszę nazwać to jakoś... platonicznie??, bo nawet nie zdążyliśmy się dobrze poznać... Głupiej coraz bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamykaj sie, bo bedziesz sie czuc coraz gorzej! nie doradze Ci niczego lepszego, bo sam tego nie przezylem..moze ktos sie tu odezwie jeszcze! ja trzymam kciuki z calej sily za Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zbieram sie do spanka! zycze dobrej nocki i jakiegos pysznego snu:) buziaki! dla Lilijki tez mam buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wpadłam się przywitać 👄 :) i zaraz zmykam do Wawy, może przed weekendem wrócę, nie wiem, zobaczymy :) Miłego dnia chmurku 👄 i całej reszcie również :). Pozdrawiam ciepło i do napisania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa z buziolami*
ja narazie jestem glupiutki i ufam bezgranicznie..nawet jesli zostane skrzywdzony, to potrafie wybaczyc i dac szanse! oj co to za słowka:) nie bedzie krzywdzenia, a stanie na milosci jest piekne, bo to radośc, scalenie dwoch serc, duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym--> wracaj predziutko!:) Milego popoludnia i moze juz tez reszty weekendu!:) Lilijko! Wiem, ze milosc jest piekna, ale tylko ta odwzajemniona:) Czulem ja przez chwilke jak narazie..i warto o nia walczyc lub na nowo szukac:/ Tesknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa z buziolami
tak warto ja miec, tak odwzajemniona:) buziaksy:) :* tęsknie👄 wypatruję! zalezy mi na poważnie, bardzo powaznie:))))))))))))))))))))❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa casłujaca
chmurku wspaniale , ze jestes:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez pozdrawiam! a mnie dzis straaasznie smutno i ciezko...niech ktos napisze cos milego!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa calusna
a to czemu?:) szczescie tak blisko, wiesz, ze milosc:) to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa calusna
w milosci, tej z Nią:) sciales dla niej wloski, serduszo dobre masz dla Niej;) i TY sie pytasz, kochaj jak ja;) wiesz, o czym mowie, tesknie, wiesz, czujesz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa calusna
chcialbym, zeby ona to Ty.. z Nia milosci juz nie ma, tylko bol i lzy! wiem kochanie:) dlatego mowie kocham, tesknie, wiesz o tym:) to nie gra, ni maliny:) to karminowa prawda buzioleeeeeeeeeeeeee:********************************* 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodkie to:) ale wiesz, jak mozna kochac kogos, kogo sie nie widzialo:) cio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa calusna
mozna:)))))))))))) czy wszystko musimy miec jak inni:) a ja cosik mwidziałam, wiesz przeciez;) bardzo mi sie spodobało, takie miluchne do całowania i przytulania;) fajny acet z ciebie:) moj:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musimy, oczywiscie ze nie:) i znowu sie rozchmurzylem:) wiesz, gdyby to takie wszystko latwe bylo... fajny , fajny..ale moze nie w Twoim typie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa calusna
nie musimy:) tak, ale mysle, ze łatwe, bo we dwoje, bo w milosci:) bardzo w moim typei, ciałem i duszą, to skarb, tak 2 w 1:) serce, piekne, oczeta, hmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakie te oczeta mam?:) a reszta moze sie nie spodobac..i co wtedy? a jak ja mam sobie Ciebie wyobrazac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa calusna
oj nie tylko oczeta:) a masz piekne, nie tylko kolor, ksztalt, tobie bardzo takie pasuja, ale .. wyraz oczu, spojrzenie, takie inne, glebokie, wnikliwe, patrzysz oczyma dusyz, sam mowiles;) usta, szyjka, wloski dlugie i krotkie:) cala sylwetka, dłonie, glos, serce do ludzi, jak kochasz wiernie piekne, talenty - hm poezja, literatura oj nie wyobrazac, tylko byc ze mna w sensie postkanka, mowienie, nie od razu siup do zwiazku , uszanuje twoja wole:) albo sila wezem hi hi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Lilijko! Ty to jestes:) Romantyczka z Ciebie...pychotka:) rozmarzylem sie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Chcialabym:) co tam u Ciebie, ze nie masz dla nas czasu;) strasznie zabiegana jestes..keszcze zderzysz sie z jakims przystojniakiem??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×