Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość liliowa
to jego ulubiony kolor obok czewieni i innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilijko! Rozchmurze sie, obiecuje:) 2 serduszka, buziaczki, poezja..marzenie kazdego chmurka;) zaden podszywacz nie dorasta Ci do piet...ja to wiem:* Chcialabym..szczescie znajdzie Ciebie, jestem tego pewien:) Przytulaj sie przytulaj...kazdy potrzebuje choc odrobinki ciepełka:) a ten Lobuz...jeszcze nieraz zateskni za Toba..dopiero jak dorosnie, zda sobie sprawe co stracil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
no ja tez lubilma mowic: chciałabym chciała;) Lilijko! Rozchmurze sie, obiecuje:) ka to wiem:)) 2 serduszka, buziaczki, poezja..marzenie kazdego chmurka i lilijki;) zaden podszywacz nie dorasta Ci do piet...ja to wiem:* oj tak ja taka jedyna jak Tyy;:) cmokaski:) TAKI USMIEHC MASZ TYLKO, TY I OCZY TEZ, ZATEM FAJNIUCHNY FACET Z CIEBIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko widzisz ja to wiem, zatęskni, zrozumie, ale co mi po tym?? W tej chwili nic nie jest już tak proste, przejechałam sie na Panu o jeden raz za dużo... I jak zaufać?? Boję się zakochać, boję sie rozczarować po raz kolejny...😭 Życie ucieka, a ja?? Jak się w tym odnaleść?? Buuuuuu i tak jak chciałam Ci humorek poprawić tak mój, buuuuuuuuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
WIDZISZ JA ZNAM CO TO MILOSC, PRZEJECHALS, SIE ALE MILOSC TO MILOSC TO WYBACZENIE, ZROZUMIENIE I IM WIECEJ MACIE TEGO TERAZ, TO ZOBACZ ILE BEDZIE POTEM, BO MILOSC BEDZIE MCNYM FUNDAMENTEM:))) JA TO WIEM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liliowa, już raz wybaczyłam, przyjełam, przełknęłam następnego razu nie będzie... nie ufam mu... nie szanuję po tym jak mnie potraktował przy i po rozstaniu.. nie kocham... zabrakło mu klasy...odwagi...A ja potrzebuję ciepła, poczucia bezpieczeństwa, szczerości, stabilizacji... tego już nigdy nie będzie między Nami... nas już nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale są rzeczy których ja wybaczyć nie potrafię, nawet jeśli to miłość jak mówisz. Do jednej z nich zalicza się zdrada, nawet nie ta fizyczna, ale ta w głowie. I On to zrobił, ja już tego nie wybaczę. Nie zniosę tej niepewności, kiedy znowu i czy znowu... Ten związek już za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koniec smutkow:) Masz racje! Jesli nie kochasz..to was juz nie bedzie! Ale nie boj sie na nowo zaufac i pokochac, bo nie tylko siebie skrzywdzisz ale i tego kto naprawde jest Cie godzien... Nie ma juz buuuu...usmiech! Lilijko! Twoj Luby to dopiero bedzie mial z Ciebie pocieche..:)..a moze juz ma?;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje! ale dzis mialem dzien...musialem zmienic swoje plany! zycie potrafi splatac figla:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nie wiem..spotkalismy sie na skrzyzowaniu:| i moj plan milczenia prysnal:) pieknie wygladala! wieczorem sie dowiem czy jutro sie spotkamy w koncu porozmawiac...ciekaw jestem czy odpisze..czy znowu ja bede musial przypomniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa radosnaaa
własnie jeden dzien, tak niewiele, reszta z innymi bedzie:) to prawda trzeba ufac, kochac, nie zamykac sie;) a zdrada? emocjonalna? oj to jak kocha, ale jak tylko mysli? a ile panow ma w glowie takie rzeczy z obycmi kobietami, a on jednak do tej co bliska, to zupelnie co innego. psychika ludzka jest wieloelemntowa;) zmiana planow? no tak bo nic jak tylko on i ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dzien jak co dzien(od rana zajecia)...moze tylko serduszko mocniej pukalo:) dziekuje...powodzenie przyda sie..na bank:) Liljko! A czemu Ty taka radosna?:) ufac, kochac...jak to latwo powiedziec, gdy ten Ktos rozczaruje...:/ tylko on i ona...na zawsze albo wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa radosnnaa
moze tylko serduszko mocniej pukalo dziekuje...powodzenie przyda sie..na bank, mnie tez;)❤️ tak radosna, ale i zmeczona, oj caly dzine poza domkiem, oj od 6;00;) tak na zawsze ty+ja albo wcale, tez uwazam ze jak kochac to kochac:) cmokk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym...>trudne to trudne, ale trzeba zaryzykowac..zycie bez milosci jest niczego warte! nawet jesli znowu trzeba bedzie cierpiec;/ Lilijko! A jesli mieszkasz na drugim koncu swiata? To jak ja Cie tam znajde?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliowa radosnna
aj mieszkam, ale co to taki kranuszek:) to nic, jak miedzy nami milosci nić:)cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie bez milosci jest niczego warte! nawet jesli znowu trzeba będzie cierpieć... Kurde chmurek, ale czy warto znowu cierpieć?? Ja już nie mam siły...zwątpiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz watpic! napewno spotkasz kogos wartosciowego...a wtedy musisz dac sobie szanse i zaufac wiem, ze latwo sie mowi... ja chcialbym wiedziec na czym stoje, a nie chce rowniez pozostawic po sobie zlego wspomnienia, jakims upustem zlosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaraj się zachować twarz, to bardzo ważne... miło jest później mieć dobre wspomnienia... chmurek jak to zrobić, jak otworzyć się na drugiego człowieka, jak dać mu szansę?? Nie potrafię, już nie... Chciałabym się mylić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zaczekac az sie ten drugi otworzy...zrozumie, ze jest Ci ciezko po tym wszystkim... ja narazie jestem glupiutki i ufam bezgranicznie..nawet jesli zostane skrzywdzony, to potrafie wybaczyc i dac szanse!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy tu mądrość ma coś do rzeczy, ale ja wolałabym ufać bezgranicznie...wierz mi... A żeby o tym wszystkim opowiedzieć to też muszę się otworzyć... błędne koło chmurku... nie wiem jak to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobowac poznac kogos, kto bedzie sie wydawal tego wart...posluchac swojego serca...a bez jakiegos ryzyka chyba sie nie obejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, bez ryzyka chyba nigdy się obędzie. Wiesz ostatnio nawet spróbowałam, poszłam za implusem, przekroczyłam pewne granice i znowu dostałam po nosie... Znowu nie wyszło... Więc zamykam się spowrotem w sorupce, może Ktoś znjadzie sposób... tak jest chyba lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×