Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

A ja tam lubie romansidla:) i takie slodkie slowka...zwlaszcza, ze teraz to balsam na moje serducho! Lilijko napisz cos..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze, ze moge sprawic komus troche radosci:) tak tu duzo cierpiacych ludzikow:( usmiechaj sie do mnie, tak czesciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurek - 👄 na dobranoc :D Nie chciałabym cie dołować, ale to chyba niestety prawda, że ona po prostu przestała cie kochać. Powiedzenie \"proszę, zróbmy sobie przerwę\" z reguły niestety oznacza \"hmm, no nie jest z toba tragicznie, ale dojrzałam do rozgladnięcia sie za czymś ciekawszym\". Przepraszam za taka szczerość, ale mówię co myślę. Oczywiście nie zawsze musi to wypaść na twoją niekorzyść, można w czasie takiej przerwy rozgladnąc sie i zrozumieć, że tak jak było było wspaniale i nie chce sie tego zmieniać. Ale sam fakt że myśli sie o przerwie oznacza przynajmniej spory kryzys (często spowodowany obecnoscią ciekawych obcych elementów;) ), a jeszcze mówisz, że to nie pierwszy. Dlatego wiem, że to boli, ale chyba powinieneś spróbować powoli przyzwyczajać sie do myśli, że to nie jest kobieta Twojego życia. Czy chciałbys wiązać się z kims kto cię nie kocha? I czy myślisz że można przekonac kogokolwiek do tego, żeby cie pokochał? z miłościa jak z wiara, albo wierzysz albo nie i racjonalne argumenty nie maja nic do tego niestety. 10 miesięcy to sporo, ale jeszcze nie bardzo dużo a im dalej będziesz brnąć w nieszczęsliwy związek tym ciężej będzie go zakończyć. Jakkolwiek ci się ułozy, życzę żeby ułozyło sie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurku witaj 🖐️ Przeczytałam cały topick i aż dziw mnie bierze, że są faceci którzy potrafią prawdziwie kochać :)) Pozdrawiam również z Górnego Śląska! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) chcialabym---> dziekuje, za buziaki na dobranoc i dzien dobry;) aha..i za piekne usmiechy:) czuje sie wyjatkowo.. dobrze wiedziec, ze sa gdzies(no wlasnie gdzie?) takie calusne i wesole dziewczyny:) takasama--> mam nadzieje, ze sie mylisz..moze jednak to uczucie nie wygaslo calkiem??:( bardzo dobrze, ze mowisz to co myslisz..masz duzego + u mnie, wiem tyle, ze poznala kogos(ale to moze byc tylko nowy kolega,bo jak narazie to \"nic powaznego\"...jej slowa)..wiedzialem ze chce sie spotykac z innym ludzmi, tak sie umawialismy, ze skoro studiujemy, to trzeba poszalec---ale o przerwie nie bylo mowy!!! chce z nia porozmawiac, o tym wszystkim, ale ona wie ze mnie skrzywdzila i boi sie spojrzec mi w oczy...teraz sie nie odzywam do niej..czekam az zrobi pierwszy krok do tej rozmowy...ale ma na to tylko 2 tygodnie, pozniej zaczynam dzialac:)..nie chce sie meczyc i wiazac z kims kto nie kocha, ale to tak trudno zrozumiec... tez dziekuje za buziaka i zyczenia:* z ciekawosci---) witaj!:) a widzisz sa jednak tacy, ale tylko prawdopodobnie u nas na Slasku:P wiec nie wyjezdzaj za daleko...bo mozesz duzo stracic:P pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sam kudłaty
pewnie nie odezwie sie przez te dwa tygodnie, a przez ten czas polecam książkę "Marsjanie i Wenusjanki na randce". Jest tam wyjaśnionych kilka podobnych do twoich spraw damsko meskich, pomaga zrozumieć, to czy słusznie tak bardzo cierpimy z powodu drugiej połowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
do małej kobietki;) A poza tym ja nie mieszam w Waszej miłości, tylko chciałabym ją zobaczyć naprawdę, a nie w necie += REAL nie ma sprawy, my zawsze tak mowilismy, ze miejsce poznania, kochania, ale musi byc real, no bo nie ma nic piekniejszego jak tete a tete z osoba nam bliska, kochana ;) ❤️+❤️=my:) cmok chmurku:) new day has come:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...dzionek byl nawet dobry(rano zajecia i ogolnie ciepło i slonecznie), ale teraz dopadl mnie znowu kryzys, jak to wieczorkiem:( nie moge uwolnic mysli...i te wspomnienia... na szczescie Lilijka sie odezwala..te dwa serduszka przypominaja mi..oczy:) takie jakie maja zakochane postacie z kreskowek:) chciałabym---> a co u Ciebie? jest jeszcze jakas nadzieja ze sie wszystko ulozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek, a pytasz o mojego byłego narzeczonego?? Nie ma szansy, a poza tym ja już nie chcę. Za dużo złego wydarzyło się po rozstaniu, bardzo się na nim zawidołam... nie ufam mu... i najważniejsze nie kocham go już... Wiesz minęło już 5 m-cy od rozstania, a poza tym On od dawna ma nową Panią. Nie chcę, po prostu to nie było to... A tutaj kilkakrotnie wspomniałam za Kim tęsknię, trafiło mnie praktycznie platonicznie jakiś czas temu :D I niestety to również nie ma racji bytu... bardzo żałuję... Więc widzisz czekam na to moje Szczęście, może kiedyś się pojawi. 👄 i duży :D co by się nam rogaliki na buzi pokazały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurek pisałam o tym na drugim topiku (komu smutno). Tam właściwie Ciebie \"poznałam\" :) i musiałam się przekonać co jest w Tobie takiego niezwykłego i dlaczego Kobiety tak się zachwycają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
Bylam w sobote w mongolskiej restauracji. Gdy napisal sie sfermentowanego mongolskiego kumysu zawrocil mi w glowie skosnooki kelner. Dalam mu sie przeleciec bez gumki na zapleczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno je znajdziesz..trzymam kciuki! tak mysle, ze gdy ten drugi znajduje sobie kogos jest to najlepszy bodziec zeby sie odkochac i jakos zapomniec... rowniez buziakuje i usmiecham sie..:D smiech to zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..marny podszywacz:) a kto sie tak mna zachwyca?? moze ja czegos nie wiem, opowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty nie pomyliłaś tematu
liliowa, czy coś Cię boli, bo chyba nie serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
ja jestem wierna, nikt mi nawet serca.. nie odebrał jets tylko jego:) a co dopiero spotkania 3 stopnia;) dwa sedrduszka, dwa jak dwie ręce, para oczu, dwie tęsknoty, ja i ty;) tak boli mnie serce, bo skarbek daleko, ale wiem, ze szykuje sie do mniee, hmmm beda nie tylko 2 serduszka, ale i buziaczki i..;) poezja;)👄=👄=❤️nasze chmurek rozchmurz sie, wieczorkiem ja tez teskniee wiesz o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym
są takie chmurku, są :D Wiesz chciałabym być tak kochana... A jak narazie ciągle wybrakowane egzemplarze, jech... Gdzie te moje szczęście?? :o Wiesz, gdyby nie ta Pani nie byłoby rozstania między nami... ale to już mało istotne, jech... Widzisz nie był mnie wart, ale co z tego jak to ja cierpię, a on ma nowe życie... i do kogo się przytulić również. Buuuuu :P A ja taka Przylepka jestem i bardzo mi tego brakuje, więc przytulam wirtualnie, bo czuję jakieś dziwne, dobre wibracje od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
a chmurek wiedzial, ze to podszywacz;) ja sie zachwcam, jak mowie skarb to skarb:) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×