Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

ale Tobie fajnie ;), ja za chwilę śmigam do Wawy :) ha, bo ja różne fajne rzeczy wiem, hihih ;) a tak się jakoś złożyło, że nie lubię :(. I już. a ba, wiem, że wystarczy, ale cóż poradzisz:O dokładnie, wszystko przez Kaczory i to co przynoszą do przedszkola. Ponoć pierwsze pół roku jest takie :O. Dam radę, nie ma to tamto :D a teraz życzę owocnego weekendu i zmykam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! jak tam po weekendzie? bylas na zajeciach czy zbieglas?:) ja niedawno wrocilem d od omku ..znow padniety jestem:/ buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę zbiegłam ;) Ale następnego dnia już przykładnie byłam na całości :). Weekend fajny, dzisiaj mam wolne i się byczę :). A wieczorkiem idę na zajęcia. Zobaczymy jak będzie. Stresik mnie łapie, nie tańczyłam już 4 lata. a co u Ciebie? może pomogę hallooooooo 🌼gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super! wreszcie wzielas sie za ten taniec:) juz na wiosne Ci o tym mowilem..;) no wiesz...? taki ekspert sie nie stresuje:) a ja weekend w domku spedzilem, bylem w sobote w nowym supermarkecie, zobaczyc co i jak:) kupilem sobie sweterek;) poza tym to nic nowego... teraz pije goraca czekolade i zaraz zabieram sie za przepisywanie wykladow bo jestem troche do tylu:) moze pomoge sie zgubila! juz nas nie lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby ja ekspert, buha ha ha żartujesz sobie :P widzisz, ja jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie. Pożyjemy, zobaczymy :) powodzenia :) i nie zazdroszczę. Miłego wieczorku :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym...
super, super, tylko ledwo się dzisiaj ruszam :P jak samopoczucie. Rewelacyjny opissssss :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi pobola, pobola... i przestana:) humorek sredni, ale ogladalem meczyk i sie poprawil znacznie:) nooo..opis sie wzial z tego ze sluchalem radia, jak leciala ta piosenka:) mysle, ze to sie odnosi odkurzacza, a nie facetow...:P buzia!!! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nie chodzi o nogi :p tylko całą resztę.wyobraź sobie mnie bez ruchu:P odkurzacz, tak, pewnie masz rację ;) miłego dnia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) jak tam Mikolajki? ile prezentow przyniosl Ci Mikolaj?:) do mnie nie dotarl:/ pewnie juz nie mial czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to lipa, do mnie też nie dotarł 😭 A byłeś grzeczny? Ciekawe jakie On kryteria tej grzeczności ma?? Hę?? Moje dzieciaki takie fajne zabawki dostały, a ja?? Buuuu. Niesprawiedliwe, bo większość wcale nie była grzeczna :(. Jestem nie pocieszona :(. A ja sama sobie zrobiłam prezent, mam nową dziwaczną fryzurkę, hihi :D i byłam na piwku :D. A w nosie mam tego grubasa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, Biedactwo... przyutlam mocno!!! zaraz zaparze kawe i nie probuj wstawac z lozka:) a co to za urwis na zdjeciu?? bylem grzeczny, przynajmniej staralem sie, ale tez nic nie dostalem:/ a jaka masz fryzurke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę 🌼 :) muszę psa wyprowadzić, bo w domku nie ma nikogo, a później nie robię nic :P dziękuję za kawę, przepyszna :) 👄 ja w sumie też byłam grzeczna tj. zależy w jakim aspekcie, hihi :P a bardzo asymetryczną :D:D:D a jak tam Twoje samopoczucie?? miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez jakis slaby jestem; albo przemeczony albo chorobsko nadchodzi:/ samopoczucie kiepskie....wyjechalbym z checia na koniec swiata atmosfera w domu mnie irytuje(ciagle jakies klotnie) a w dodatku dzis natknalem sie na swojego Upiora:) i o malo zawalu nie dostalem....chyba sie nie wyleczylem jeszcze....oj napewno nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dzisiaj po pracy u lekarza, znowu antybiotyk :(. I zwolnienie do końca tygodnia. Kuruję się, śpię od jutra ile wlezie i już tęsknię za Kaczorami :D mnie ostatnio też coraz bardziej, nie nadaję się do życia w stadzie, tym przynajmniej nie swoim :/. Ciąge Ktoś chce rozmawiać, a ja mam dość po 8 godzinach w pracy. biedaczysko, przytulam mocno i 👄 na pocieszenie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalem film i troche sie uczylem:) wpadam na przytulanko! mocno, mocno bo zaraz pora nynac:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj:) aaa...nudy nudy....siedze w domku i grzeje pupe przy grzejniku:) a Ty pewnie na zajeciach:/ Biedaczysko!!!:* samopoczucie nawet dobre, takie jakies przedswiateczne:) ciekawe na jak dlugo?? jeszcze tydzien i bedzie dluzszy weekend;) bylem dzis na malych zakupach, ale w sumie to nic nie kupilem...oprocz slodyczy:) jak zdrowko?? cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA SYLWUNIA
HEJKA JESTEM TU NOWA POTRZEBUJE POMOCY W PORUSZANIU SIE PO KAFETERII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA SYLWUNIA
jak tu się nie zgubić wśród tematów! i jak znaleś najświeższy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA SYLWUNIA
dziękuje ślicznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedaczysko?? Nieee :D:D:D. Atmosfera, ludzie na studiach są tak fantastyczni, że sama przyjemność :D:D:D poopowiadam później, bo przed chwilą dotarłam do domku :). Idę po herbatkę :) Kto ma ochotę?? może pomogę jak zawsze dobre serce ❤️ i bukiet ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) jak tam swieta?:) brzuch juz pelny? napewno....hihi:) a co to za serduszko?? to dla mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×