Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Hej! Ja nie robilam bety moj gin stwierdzil ze nie trzeba robilam testy ciazowe co dwa dni i kreska byla coraz mocniejsza a po terminie @ juz nie robilam bo sie nie pojawil:D za tydzien ide na pierwsza wizyte juz sie nie moge doczekac:D:D:D a jak u Ciebie Suelen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska robiła się ciemniejsza bo beta przyrastała. Beta ma tez taki plus, że patrzysz czy prawidłowo przyrasta. Ja idę 12 sierpnia na 18:15 i już sie doczekać nie mogę, chociaż nie powiem strasznie się denerwuje, czy jest wszystko ok, czy dzidziusiowi serduszko bije i wiele innych pytań w głowie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze przyrasta mam dwoje dzieci:D zamiast sie kluc robilam testy przeziebiona jestem strasznie katar mi cieknie brrrrrrrr.to daj znac po wizycie ja dopiero 14 bo M przyjedzie a chcemy byc tam razem:D to jego pierwsze dziecko wiec rozumiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mnie bola jajniki ciagna wlasciwie nie moglam dzisiaj wstac przez ten bol:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno, który to tydzień będzie u ciebie ? Mnie ok. 5 bardzo bolały jajniki, zadzwoniłam do Pani dokotr (chucham na zimne po ostatnim) i podobni czasem tak się zdarza, macica rozrasta (potraja swoją objętość) i można odczuwać to w jajnikach jak na okres. Wydaje mi się, że lekarz wie najlepiej. W każdym bądź razie leż i nie przemęczaj się, chociaż przy dwójce dzieciaczków łatwo się mówi. Będe trzymać za was mocno kciuki 14 :) i oczywiście, musicie iść razem :) Może nie na temat, ale myślicie, że jak pójdę teraz i będzie USG to mój mąż będzie mógł wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Hej Kobietki :) 3mam mocno kciuki za wasze wizyty :) Suelen, sądzę, ze jeśi ty wyrazisz chęć obecności męża na usg to gin pozwoli. Ja np tez bym bardzo chcała zeby kiedyś mąż był ze mną przy pierwszym i każdym następnym badaniu. W koncu to wasze wspólne "dzieło' :) ja pojutrze zrobie test, może coś już bedzie widac...będzie to 11 dzień po środku cyklu. moze tym razem się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Podpowiedzcie mi, jaki test kupić, żeby wykrył tak wczesną ewentualną ciąże...który jest najbardziej czuły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA polecam ci test firmy ACON, ze względu na jego bardzo dużą czułość bo już od 10 mlUml (a normalny np bobo-test lub pre-test jest od 25), jego cena to ok. 5-6zł. Trzymam za Ciebie bardzo, ale to bardzo mocno kciuki, nawet się pomodlę, aby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Suelen to tak bedzie poczatek 6 tygodnia wiem ze boli ale wtedy wstalam i az mnie zgielo nie moglam sie wyprostowac:( powiedzcie mi jak to jest z podnoszeniem rak w ciazy??? ps-trzymam kciuki za testujace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co Ja słyszałam to nie wolno podnosić zbyt dużo, gdyż takie podniesienie odprowadza krew z okolic macicy... czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Suelen, dzięki za poradę, dziś pozukam w aptekach tego testu i jutro rano zrobię. @ powinnam dostać w niedzielę... Jak się czujesz? nadal masz ból piersi? dbaj o siebie Kochana. Ciekawe co u Miśki, może się urlopuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hejka dziewczyny ano się krótko urlopowałam tzn wybrałam zaległe dni wolne bo urlop dopiero we wrześniu. Ja niestety dostałam @ w 41 dc!!!!i znowu ominęliśmy moje dni płodne. Nie mam czasu iść do lekarza wiec kupiłam znowu testy owulacyjne i do dzieła:):):) A jak U Ciebie Ja3 przyszedł@? Gorąco Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanell
Hej kobietki!! Przeczytałam prawie wszystko co tu napisałyscie i chciałam się z wami podzielić nowym odkryciem:))otóż wszystkie piszecie , ze kupujecie test i czekacie na 2 kreseczki:)) tez takie robiłam . Wczoraj jednak kupiłam inny- nowy . Nazywa się CLEARBLUE DIGITAL.Jest wprawdzie droższy, ale jego zaleta jest to , ze określa od razu w którym tyg ewentualnie się jest:)) i mozna go robić już 4-5 dni przed @:)) . Jedynym mankamentem jest to , ze jest to niemiecki test, ale mam nadzieję , ze równiez dostępny w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coco zdecydowanie minusem jest cena!! zwłaszcza jak wyjdzie coś nie negatyw i za dwa dni chciałoby sie powtórzyć go. Miśka ciebie to należy wziąć na kolano i przetrzepać tyłek!! jazda do lekarza. JA koniecznie daj znać jak poszły testy, będę o tej godzinie trzymac kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Oj Suelen naprawdę nie mam jak:):):):) Teraz mi zmienili h pracy. Pracuję do 17:00 i weekendy wolne, także jak mam iść do lekarza czy urzędu to ogólnie lipa. Nawet nie mam kiedy iść do rodzinnego lekarza bo moje wrzody (chyba) się odezwały i od 3 dni zwijam się z bólu... Jak nie przejdzie najpierw do rodzinnego się wybiorę a póżniej do gina. Miałam iść prywatnie po pracy ale 80 zł aż sobie życzą, a ja póki co chcę się skonsultować. W przyszłym m-cu pójdę:):)Bo co m-c mam 2 dni wolnego w tygodniu:) TAKŻE TYŁEK JESZCZE MI OCAL;););)POZDRAWIAM WAS GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
kupiłam wczoraj te testy ACON, co mi Seulen poleciłaś, faktycznie od 10mlu/ml i kosztują 7,99 :) rano zrobiłam i dupa...1 kreska i ani cienia 2. moze jeszcze za wcześnie... co miesiąc sobie obiecuję, że przystopuje z wczesnym robieniem testów i co miesiąc robię je hihih. Miśka, koniecznie skorzystaj z tych testów owu, tylko, że przy tak długich cyklach to zużyjesz z 2 opakowania.I Idź do ginia!!! wiem, że ogólnie z czasem u wszystkich nas kiepsko, ale wymyśl coś. I oczywiście daj znać co Ci powiedział. :) Seulen, jak tam przyszła Mamuśka się czuje????:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Ja83 poczekaj jeszcze mojej siostrze wychodziły negatywne w dniu @ i zaraz po. Po tyg dopiero wyszedł jej pozytywny. Ja kupiłam te testy owulacyjne w zeszłym m-cu poszło 9 szt i stwierdziłam, że są do d... bo ta druga kreska taka bbb słaba była ale robiłam odpowiednio do 35 dc a okres miałam w 41 także już wiem że powinnam je dłużej robić:) Tym razem kupiłam 20 szt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pierwszym razem w dniu @ ACON nic nie pokazał, dopiero po dwóch dniach, więc daj sobie chwilę. A mam takie pytanie, bo ja tak robiłam ;) czy po seksie, leżycie z nogami do góry? mnie tak Pani doktor poradziła (mam przodozgięcie macicy). Miśka Ja wiem, że z kasą ciężko, ale rzuć się i idź prywatnie, czasem jedna wizyta wystarcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Jak dobrze, że was mam Dziewczynki :) umiecie podnieść na duchu i dodać wiary :) Poczekam cierpliwie. Miśka, Seulen na racje, szarpnij się i idź, bo będziesz spokojniejsza i jeśli coś jest nie tak, to będziesz mogła zacząć działać. Mnie lekarka pytała mnie, czy robiłam i czy wychodziły mi testy owu. Powiedziałam, że robiłam w jednym m-cu i wyszły 2 kreski. Ona na to, że to dobrze, bo czasem nie wychodzą i że wtedy trzeba by było sprawdzić dlaczego (coś o jakimś hormonie mówiła, ale nie chcę skłamać jakim, bo nie pamiętam). umów się do jakiegoś lekarza, który przyjmuje do późna albo do ostatniej pacjentki, wtedy moze zdązysz po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Ojej ale wjechałyście mi na ambicję:) Aż tak na brak kasy nie narzekam ale stwierdziłam, że płacić 80zł za 15 min rozmowy to mogę też na fundusz:):)tym bardziej, że wszystkie badania miałam 4 m-ce temu - cytologia USG i USG piersi. Już się zarejestrowałam:) A też słyszałam o tych nogach Suelen ale nie praktykowałam JESZCZE:) Każda dobra rada w cenie. Ja83 3mam mocno paluchy daj znac!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie te nogi pomogły :P Byłam dziś u lekarza, serducho puka mocno, dzidziuś ma 12mm i już kocham to maleństwo najmocniej na świecie. Wszystko jest ok. Teraz trzymam za was bardzo mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Właśnie dostałam @ :( zbudził mnie ogromny ból brzucha, pleców, jajników... cykl miałam 26 dniowy i czułam dokładnie środek cyklu i po prostu nie ma opcji, bo trafiliśmy z mężem 2 dni przed owu, w środek owu i 3 dni po owu... coś jest nie tak! czuję to... 23 sierpnia mam wizytę u lekarza, nich coś z tym zrobi, bo przecież można zwariować... Słyszałam o nogach, robię tak :p :) tylko na razie efektów brak hihih. Ahaa, a czytałam, że przy tyłozgięciu macicy, które mam to należy "po" też na brzuchu leżeć :P Suelen, cieszę sie twoim szczęściem! i co wpuściła Cię z mężem na usg??? jakie to uczuci słyszeć w sobie takie maleństwo? dbaj o siebie Kochana i o Fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA bardzo mi przykro z powodu @. Bardzo się cieszę, że pójdziesz do lekarza, moja koleżanka też miała tak jak Ty, lekarz dał jej jakieś leki, brała przez 3 tygodnie i @ już nie przyszła :) Też słyszałam o leżeniu na brzuchu, trzeba trochę pomóc naturze :P Nie nie weszłam z mężem, Pani doktor mówiła, że ona przy pierwszej wizycie nie wpuszcza tatusiów, bo usg jest dopochwowe, faceci nie koniecznie się koncentrują na dziecku. Ale powiedziała, że za tygodnie na następnej wizycie mój Kamil może wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Heh dobre Suelen:) No ale teraz to taka mała Fasolka -to mąż poczeka aż urośnie:)coby się na niej koncentrował hi hi Małe , wielkie szczęście....:):):) A wiecie ja wychodowałam sobie wrzody zamiast FASOLKI!!!!!i muszę je wyleczyć a dopiero później starać się o Maleństwo:((( Ja 83 głowa do góry. Musisz pogadać z lekarzem i zobaczysz co powie, może doradzi jakieś badania. Pozdrawiam Was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Miśka, byłaś u lekarza, że wiesz już o leczeniu wrzodów??? jak długo się je leczy? 3mam kciuki za szybką kurację. p.s. umieram dziś cały dzień...jutro będzie lepiej (oby). Pogadam, pogadam z lekarką, już wręcz nie mogę doczekać się wizyty! Suelen, pozdrówka dla Fasolinki :):):) nooo i dla Ciebie też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
wiesz jak miałam ok 4 lata temu wrzody dwunastnicy to wybrałam serię leków i pomogły to ok 1 m-ca Ale teraz nie robili mi jeszcze gastroskopii i nie wiem czy to są dwunastnicy czy żołądka...na pewno doszedł mi refluks żołądka...paskudztwo i to pieczenie w przełyku...wszystko znniosę ale najbardziej smuci mnie fakt, że musimy zmężem znowu zaczekać. \kurde ciagle coś przeszkadza a lata leca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Cześć Kobietki :) co tam słychać???cicho tu coś. Miśka, bierz się za leczenie, koniecznie. Zanim się obejrzysz, znowu będziesz się starać o dzidzie :) 82 to twój rocznik? jeśli tak, to głowa do góry, nie jest z nami aż tak źle :) Suelen, jak tam samopoczucie? nie zapominaj o nas :) potrzebujemy Cię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej oczywiście, że nie zapominam jestem z wami i będę tak długo, aż ostatni dziewczyna powie mi SĄ DWIE KRESKI :) Moje samopoczucie jest dość kiepskie, męczą mnie strasznie mdłości, ale jestem mega szczęśliwa :) Misia koniecznie idź się wylecz, ale w między czasie zaczerpnij opini od ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Suelen to jest takie najszczęsliwsze złe samopoczucie w życiu , nie?:):):) No my myślimy, że będziesz nas wpierać do 2 kreseczek:) No ja na razie łykam te tabletki na wrzody i w przyszłym tyg jestem umówiona do ginekologa. Chyba potrzebowałam "kopa"i żeby mnie ktoś wygonił;) Ja 83 niestety 82 to mój rocznik.....chociaż wyglądam i czuję się na dużo mniej:D:D:D No jeszcze takie stare nie jesteśmy (wnioskuję, że 83 to też Twój rocznik) Ale zegar biologiczny tyka i się dopomina:) Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×