Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Witajcie moje drogie !!!!!!! ja tu udzielałam się w maju pisałam ze udało mi sie i jestem teraz w 15 tyg ciaży ogólnie jest wszystko ok tylko mam bakterię w moczu ale juz ją leczę. Widzę że prawie wszystkie używacie testów owulacyjnych i bardzo dobrze bo mnie wielu moim koleżankom i znajomym pomogły w staraniach:) . Może dla nie których z Was wyda się to śmieszne, ale polecam też stosunki w okresie płodnym wieczorem przed snem, chodzi o to aby po stosunku nie biec do łazienki bo coś tam wycieka i to jest czasem nie przyjemne wiec biegniemy sie umyć trzeba wytrzymać i pozwolić plemnikom wyszukać to czego chcą :):):) . Ja po każdym stosunku próbowałam ułatwić im drogę do jajeczka i podnosiłam pupę do góry na jakieś 15 min, robimy to ponieważ mamy różny kształt szyjki macicy i czasem ciężko jest im powędrować tam gdzie trzeba. Moja nowa pani doktor była zdziwiona że mnie się udało zajść w ciaże bo mam tak skrzywioną szyjkę ze starać się o dziecko powinnam kochać się tylko od tyłu bo wtedy plemniki mają prostą droge ale o tym dowiedziałam sie już po fakcie pierwsza pani doktor nic mi na ten temat nie mówiła. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam mocno kciuki :) <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem rocznik 84, będzie dobrze :) i Misia muszę przyznać ci rację, że taki stan to prawdziwa przyjemność. I jestem z ciebie bardzo dumna, że idziesz do lekarza. u nas podobnie był seksik na wieczór, aby nic nie zmarnować ;) Jadę jutro o 6:30 na wakacje, odezwę się za 2 tygodnie i mam nadzieję, że przeczytam o jakimś ,,cudzie". buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Suelen to Wypocznijcie:) Udanych wakscji życzę!!! Suszi84 dzięki za radę:) Mój mąż to się ucieszy jak mu powiem jakie pozycje polecają;) hehe My też główmnie się kochamy wieczorem:)i ost wg Waszych rad drogie panie wepchnęłam poduszkę pod tyłek:):):) Wczoraj robiłam test owulacyjny i jest jedna kreska taka jasna a 2-ga jaśniejsza. Wydaje mi się, że ta jedna to powinna być zawsze ciemna. W seszłym m-cu też tak było.... Jak robię test ciążowy to ta jedna zawsze jest taka mocna a w tych owulacyjnych nie.... czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
a zapomniałam dodać, że przerywam kurację wrzodową:) Już mnie od tyg zupełnie nic nie boli wiec postanowiłam przerwać Jak nic nie wyjdzie to wybiorę resztę leków:):):) Tym razem mi nie robili gastroskopii więc nie wiadmo- może to była dłuższa niestrawność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki czy mogę dołączyć do Waszego forum? Na wstępie gratuluję Suszi85 i Suelen :) Ja mam za sobą pierwszy miesiąc starań. Jutro powinnam dostać okres i chyba go dostanę, bo strasznie mnie bolą piersi :( Robiłam test amil w poniedziałek, może i za wcześnie, ale byłam taka ciekawa - oczywiście jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Paolka25 no to trzymam kciuki!!! Daj znać jak poszło:) Razem bedziemy czekać na te upragnione 2 krechy. Zrób test najlepiej kilka dni po spodziewanje miesiączce. Wiem, że cięzko wytrzymać.....ale wcześniej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dam znać :) Jutro się odezwę czy @ przyszła, ale raczej będzie :( Staram się tak nie nakręcać. Buziaki dla Was wszystkich... Dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie narazie bez zmian tzn. brak @ choć dziś powinnam dostać, ale i tak czuję się jak co miesiąc więc pewnie nadejdzie. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Cześć Dziewczyny :) nie odzywałam się, bo niespodziewanie udało mi się wyrwać nad morze! :)w ogromie pracy to jakiś niezły fart. Trochę się wyluzowaliśmy z mężem ;) jutro idę do ginia! Ciekawa jestem co mi powie i na jakie badania mnie wyśle. Do tego nabawiłam się zapalenia gardła i strasznie się źle czuję, więc jutro najpierw internista, potem ginekolog - nie ma to jak zacząć tak tydzień :p Suelen, wypoczywaj i dbaj o siebie :) urlop to cenna rzecz- szczególnie w stanie błogosławionym :D Miśka, to działamy dalej, skoro Ci się poprawiło to walcz, może w tym miesiącu nam się uda. Ale by się Suelen zdziwiła po powrocie :):):) Paolka, witaj w kręgu "starających się" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Hejka, już jestem po wizytach: u internisty stwierdzono zapalenie gardła :( a u ginia piękne duże jajeczko, które pęknie jutro, najpóźniej pojutrze. Pani doktor twierdzi, że wszystko jest na dobrej drodze do sukcesu, ale musimy się z mężem przebadać. Ja dostałam badanie krwi o profilu hormonalnym, a mąż badanie nasienia :p pierwsze badania mam zrobić w 21 dc, a kolejne między 3-5 dc, tak więc na 28 września umówiłam się od razu do niej, żeby przyjść z wynikami. Zobaczymy co tam nam wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie nadal nic :( Tzn. brak @ i robiłam test wczoraj, czyli dwa dni po spodziewanej @ i jedna kreska. Piersi już mnie przestały boleć i ogólnie jakoś mi tak dziwnie. Nie wiem co mam o tym myśleć... Już sobie wymyslam, że to może jakiś torbiel albo cuś. Nigdy mi się okres nie spóźniał. A może się za bardzo nakręcam? Poczekam jeszcze parę dni i powtórzę test. Jeśli nadal będzie negatywny a @ brak pewnie wybiorę się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Paolka, kup ten test Acon, o którym pisałyśmy wcześniej. Jest niedrogi, a bardzo czuły. Daj oczywiście nam znać jak tam rozwój sytuacji u Ciebie. Mocno mocno 3mam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej u mnie znowu urwanie głowy, kupilśmy w końcu mieszkanie i za tydz przeprowadzaka- może na nowym mieszkaniu coś się w końcu uda:D:D Ja robię te testy owulacyjne i jestem zrezygnowana przez 7 dni wychodziła 1 kreskk kontrolna jasna a ta druga ledwo ledwo.....nie wiem może jakieś lewe testy;) Dziś widzę po śluzie, że zaczynają mi się dni płodne. P{orobię jeszcze te testy i zobaczymy. Kurde widzę że przy moich długaśnych cyklach będziemy musieli się dłużej starac!!!!W czwartek idę do ginekologa to dam znać co mi powiedział. Ja 83 no to pogoda Wam się udała!!!:):)Pełen relax to teraz do roboty:):) Paolka25 poczekaj jeszcze i nie wkręcaj sobie choroby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. W nocy dostałam @. Trochę mi smutno, ale to dopiero był pierwszy miesiąc starań więc nie ma co narzekać :) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Ojjj, szkoda, ale głowa do góry ;) u mnie środeczek cyklu więc walczymy :):):) o tyle dobrze, że przyjemna ta walka, bo inaczej to już chyba byśmy zwariowały hihih. Nastawienie mam dobre, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądziecie na temat testów owulacyjnych. Trochę o nich czytałam, ale nie praktykowałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Ja je używałam w jednym miesiącu i działają - tzn pokazują dokładnie dzień owulacji, no ale jak widać i tak nie zaszłam w ciążę. Ja wiem dokładnie kiedy mam środek cyklu, czuję to. Ale dla kobiet o długich cyklach i dla tych co nie mają bóli owulacyjnych uważam, że są niezastąpione :) Teraz Miśka je testuje, więc pewnie będzie mogła Ci więcej powiedzieć. Spróbować nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Ja testuję ale kiepsko to wychodzi. Wydaje mi się, że mam owulację a testy tego nie wykazują dziś mam 21 dc!!!!znowu taki długiiii:( Testy robię od tyg i cały czas to samo 1 kreska jasna a 2-ga ledwo widoczna. Nie wiem sama już co o tym myśleć. Ja 83 a jakich testów owulacyjnych używałaś? i jak wyglądał wynik u Ciebie? Czy 2 kreski były tego samego koloru i mocno widoczne? Paolka25 głowa do góry bedziemy walczyły razem my już 3 m-ce się staramy tzn 3 cykle bo przy moich długościach w m-cach inaczej to się przekłada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Miśka82 i Ja 83 razem to zawsze jakoś tak lepiej. Trzeba się wspierać :) Pomyślę o tych testach może je wypróbuję. Narazie to się z @ męczę :/ Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Miśka, ja nie pamiętam jakiej one firmy były :/ ale wyglądało to tak: pierwszego dnia jak robiłam to tylko kreska testowa była mocno widoczna a owulacyjnej wogóle nie było widać, przez 2 nastepne dni kreska test bardzo widoczna a owulacyjna jaśniutka, a następnego dnia jak wół widoczne dwie krechy i po dwóch godzinach od zrobienia testu poczułam moje ukochane bóle owulacyjne i już byłam pewna, że te testy nie są mi potrzebne, bo sama wiem kiedy mam środek cyklu. Ale jak będziesz u ginia to powiedz mu, że te testy tak ci wychodzą, bo moja Pani doktor pytała, czy robiłam i czy wychodziły 2 kreski-podobno jakiś hormon za to odpowiada. Paolka, my się staramy od lutego...i dzięki wam mogę się wygadać i jest mi lżej. Dobrze, że was mam :) Prędzej czy później w końcu zobaczymy te 2 upragnione kreski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej dziewczyny ja jestem podłamana...byłam u ginekologa pokazałam moje testy owulacyje i powiedziałam jak wyglądają cykle. Stwierdził, że przy tak nieregularnych miesiączkach sa ta cykle bezowulacyje i że są bbb małe szanse, że bez lecznia zajdę w ciąże:( Dosłownie nóż w plecy.... dostałam receptę na wyregulowanie ale sama byłam dziś w Centrum pomocy dla małżeństw którzy mają problem z poczęciem pociechy...na razie lekarz na urlopie do poniedziałku więć w przyszłym tyg tam pójdę i niech mi jakieś badania zrobią. Bo ten lekarz u którego dzis byłam nie chce mi robić badań tylko najpierw wyregulować i zobaczyć co bedzie ale ile można czekać!!!!Muszę sama wziąć spr w swoje ręce bo od poczatku mam takie cykle - u tylu ginekologów przez prawie 14 lat byłam i każdy to zlewał!!!!Oj strasznego dziś miałam doła dziewczyny:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bąbelkowa
pozdrawiam wszystkie starające się! ja zrobiłam test dzisiaj - 5 dni przed oczekiwanym dniem @ i niestety 1 kreska... zastanawiam się czy warto się dalej łudzić..przez te 5 dni...bo wytrzymać trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej dziewczyny w poniedziałek umówiłam się z ginekologiem, który leczy niepłodność. Może w końcu kroś potrakuje sprawę poważnie. Wczoraj byłam u ginekologa to mi przepisał ORGAMETRIL - i powiedział, że cały czas birąc ten lek możemy się starać o dziecko. Jak dziś o tym leku poczytałam to podobno jakiś przedwojenny lek (taki wiekowy ginekolog mi go przepisał). Jest to lek silnie hamujący owulację i w czasie ciąży nie można go brać bo może uszkodzić płód!!!!! Na temat wiesiołka i lnu czytałam na tej str- http://www.jestemplodna.pl/ Odezwę się w poniedziałek po wizycie!!!Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka82 nie załamuj się. Wszystko się ułoży. Daj koniecznie znać po wizycie u lekarza i nie miej doła. Wiem, że tak łatwo pisać, ale trzeba być optymistką :) Wszystko będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... Podobnie jak wiekszosc z Was, rowniez staramy sie z mezem o babelka. W sumie bylo dopiero pierwsze podejscie :) a ja juz bym bardzo chciala miec fasolke... Od przytulania minelo dokladnie 10 dni a ja czuje sie jakbym miala juz cos w brzuszku.... Jest jakis dziwnie wzdety i caly czas raz mocniej raz mniej pobolewa w okolicach lewego jajnika... Do tego mam wzmozony apetyt - jem wszystko kwasne na przemian ze slodkim:) Dziwne jak na mnie... Nie mam tez tyle sil i energii co zawsze... I to wszystko w dziesiec dni uleglo takim zmianom.... Robilam test, ale wyszla jedna krecha.... Chyba zbytnio sie pospieszylam, ale jestem strasznie ciekawa.... Co myslicie moje drogie na ten temat.... Pozdrawiam Was mocno i sciskam zyczac kazdej z Was spelnienia tego najwiekszego dla Was marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka82 i jak tam u ginekologa? Napisz konicznie co Ci powiedział. Do Tajki78 witaj kochana, ja myślę, abyś poczekała jeszcze ze 4 dni i zrobiła test. Życzę Ci, aby była mała fasoleczka i dwie kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) wróciłam, czy wypoczęta to nie wiem, ale wróciłam i parę razy mocno o was myślałam, nawet do męża mówiłam o was. MIŚKA jestem z ciebie MEGA dumna, że poszłaś do lekarza, niestety przykro mi z wieści, ale plusem, ze nie powiedział ''całkowicie nie", szanse są i trzeba z niej korzystać czyli brać leki, diety i co tam jeszcze wam zaleci. JA a co tam u ciebie? kiedy planowana @? co do testu 5 dni przed to odradzam, bo beta może być niska, w dniu @ lub po :) ale oczywiście wierzę w II krechy. Za całą resztę mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolka 25 - dziekuję bardzo :) Bede naprawde szczesliwa jesli zobacze te krechy na tescie :) Pozdrawiam Cie i zycze tego samego :) Wyraznych, grubych dwoch krech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×