Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Nie mogę w to uwierzyć ale udało się :) :):):):):) jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Cześć dziewczyny :) przeczytałam cały post i postanowiłam podzielić się z wami moim zniecierpliwieniem. Przez 7 lat brałam tabletki, w paźdź. 2009 odstawiłam je, ponieważ chciałam, żeby organizm oczyścił się przed planowaną ciążą. Od lutego 2010 staramy się o dzidzię, ale nadal cisza... W listopadzie roiłam badania przedciążowe i wszystko jest ok. Teraz jestem dzień po owulacji i nie mogę się doczekać wyniku testu, ale oczywiście jeszcze jest za wcześnie więc czekam :) W maju byłam na wizycie kontrolnej u Pani gini i powiedziała, żebyśmy dali sobie jeszcze czas przez wakacje, jeśli po wakacjach okaże sie, że nadal jedna kreska to wówczas sprawdzimy w czym tkwi problem... Oby nie trzeba było stwierdzać ;) Trzymam za was i za siebie kciuki... Dam znać jak juz zrobie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Sushi 85 -> moje gratulacje, zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) odstawiłam tabletki we wrześniu, zrobiłam potrzebne badania oraz łykam kwas foliowy. Teraz staramy się o dzidziusia, pierwsza próba była nie udana, w poniedziałek powinnam dostać @ i powiem szczerze, że się martwię, bo jakiś dolegliwości nie mam. musiałam się gdzie wypisać wśród osób, które ja zrozumiem i mnie zrozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
No to dobrze trafiłaś :) 3mam kciuki, ze @ nie będzie i będą na teście 2 piękne kreseczki. Najgorsze jest to oczekiwanie, bo w pierwszych tygodniach podobno nie czuje się jakiś istotnych zmian. Ja nadal odliczam dni, żeby zrobić test...zrobię w weekend. może juz coś będzie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Oczywiście! że test będzie pozytywny :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki daj znać jakie to dwie piękne krechy się pokazały :) u mnie jutro powinna pojawić się @ i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Zrobiłam wczoraj test-na razie negat. może jeszcze za wcześnie...ale nie mogłam wytrzymać z ciekawości. u mnie @ powinna pojawić się w pt 18.05... Suelen, jak u Ciebie??? Napisz koniecznie, 3 mam kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Hehe, oczywiście 18.06 a nie 05 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam zrobiłam dziś test Quick czy jakoś tak i kreska testowa jest gruba, a ta druga taka bledziutka, bledziuteńka, ale jest. Test zrobiłam 30 minut temu. Dziewczynki nie wiem czy sie cieszyć już, czy sobie coś wmawiam. pierwszy test zrobiłam 5 dni temu i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybieram sie 11 lipca
ile jestes po terminie miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś powinnam dostać @ nie wiem co mam o tym myśleć. Nie chcę się znowu rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena1987
Hej dziewczyny jaka powinna byc temperatura rano pochwy by mozna byloby przypuszczac ciaze?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheilaaa
ja tez nie wiem co mi dolega...fakt nie mam reguralnej miesiaczki ale powuinnam ja dostac 30go maja , dzis mamy 15 , zrobilam test i 1 kreska :( coprawda nie zrobilam go z pierwszego siusiania , jutro rano powtorze , jak nadal bedzie 1 kreska to ide do lekarza... ginekolog chyba przy badaniu stwierdzi czy jestem w ciazy czy nie? jak myslicie?? ( poprzedni raz jak bylam w ciazy test wyszedl mi dopiero w 5 tygodniu) masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgbjhvh
Takaja22 i co jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
sheilaaa, może dla pewności idź do lekarza, zrób badanie z krwi, to najszybsza i najpewniejsza metoda sprawdzenia. Daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro idę zrobić badania z krwi, podobno wynik tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś wynik wyszedł 13,43 mlU/ml :-) w piątek mam się zgłosić jeszcze raz, aby sprawdzić przyrost. Chciałam powiedzieć, że u mnie na dzień przed okresem był negatywny test. Potem druga kreska była bardzo blada, że nie wiedziałam, czy to nie jest wada fabryczna testu :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Ten wynik oznacza chyba bardzo młodą ciążę, tak??? :) Ale się cieszę :) Napisz mi proszę ile będziesz miała w piątek. Tylko nie zapomnij, w tym ogromie radości :):):):) Ja już poczekam cierpliwie do piątku...jak @ nie będzie to zrobię kolejny test (mam już porobione zapasy- stan testów w domu 12) :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Niestety...pojawił się @ :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja dziś w pracydostałam silnego bólu brzucha, potem zaczęłam krwawić :( pojechałam szybko do lekarza, dostałam luteinę, mam zrobić badanie, ale nie nastawiać się na pozytywny wynik :( już od 17 to może łez wylałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Ojej...smutno, ale nie możemy się poddawać. 3maj się dzielnie. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj już nie miałam siły pisać :( ale moja ciąża się nie utrzymała. Pani doktor nazwała to samoistnym poronieniem. Podobno była tak wczesna, że organizm sam się oczyszcza po niej, dlatego nie poszłam na czyszczenie do szpitala. Po 6 tygodniach możemy znowu zacząć się starać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka82
Witam Was. Przeczytałam calutkie forum i przestałam się łudzić......ja z narzeczonym zaczęliśmy się starać o dziecko dopiero pierwszy m-c .Mam bbb nieregularne miesiączki 28-37 dni i cięzko wyliczyć dni płodne. Mimo to jakoś liczyłam te dni i kochaliśmy się co 2 dni (bo codziennie nie polecają bo jest mało plemników w nasieniu)Dziś mam 28 dzień cyklu i strasznie bolą mnie piersi, mam podwyższoną temp i boli mnie głowa.Chciałam iść dziś po test ale po tym forum zrezygnowałam. Do teraz sobie wkręcałam ale teraz cierpliwie poczekam jeszcze z tydz. ZA WAS DZIEWCZYNY TRZYMAM KCIUKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie, za was. Wierzę, że się uda, ale przy tak nieregularnych cyklach poczekałabym jeszcze tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Suelen, niestety, czasem nasz organizm płata nam takie niespodzianki, ale mam nadzieję, że nie przejmujesz się tym zbytnio. Najważniejsze, że już niedługo znowu będziesz mogła się starać i że obeszło się bez czyszczenia. Wierzę w Ciebie!!! :) Miśka82, 3mam kciuki i nawet jeśli w pierwszym miesiącu się nie uda to przecież to taka przyjemna walka ;) U mnie środek @ i po dalej się staramy. Zaczęłam brać wiesiołek, bo wyczytałam, że wpływa na poprawę śluzu, żeby plemniki mogły łatwiej i szybciej dostać się do mojego jajeczka. No i dodatkowo wyjeżdżamy na urlop, więc zmiana klimatu może coś pomoże :) Buziaczki Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja83 już swoje przepłakałam, teraz myślę, że będziemy dalej próbować. W czwartek idę na badania czy wszystko jest już prawidłowo oczyszczone. Z tym wiesiołkiem to nie wiedziałam :/ a to tabletki? czy herbatka? ale będę trzymać mocno kciuki, Ja na urlop jadę dopiero 19 sierpnia. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej dziewczyny:) Dzięki za wsparcie. Dziś 30 dzień i okresu nie ma. Poczekam jeszcze tydz ale zbytnio się nie łudze....chociaż mam nadzieję. Walka przyjemna ale przy tak nieregularnym @ ciężko wyliczyć. Chociaż ost miałam w sumie od 28-35 to już sukces jak u mnie:):):)Dam znać za kilka dni Za Was 3mam mocno paluchy DZIEWCZYNY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×