Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

No to jak taka okazja to mam nadzieję, że coś tam nam wyjdzie, ale już dobrze bez przykrych niespodzianek. a Ty Misia kiedy masz planowy dzień @ ? JA pewnie tam działa ostro :) och trzymam za nią mocno mocno mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a czy badałyście prolaktynę sobie? lub jakiś inny hormon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Ja nie badałam a na co to? Kiesyś jeszcze badałam tarczyce, bo podobno przed ciążą trzeba. Ale to było ładych parę lat temu jak jeszcze nie planowałam pociechy. Teraz powinnam mieć dopiero dni płodne licząc, że mój nieregularny cykl wyniesie ok 33dni. Na razie jadę na tych testach owulacyjnych ale nie wykazują póki co tych dni płodnych. Ja planowany okres mam pod koniec lipca-początek sierpnia. 3 mam za Was paluchy!!!! na pewno w końcu się nam uda MUSI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu dzwoniłam do Pani doktor jak tam moje wyniki cytologi i jest ok. Pani doktor poradziła, aby na wszelki wypadek zrobiła TEST na prolaktynę. Poczytałam trochę i to jest hormon kobiecy (ogólnie jest u kobiet w ciąży) ale jeśli kobieta ma podwyższony to nie zajdzie się w ciążę, bo ona się nie utrzyma. Wpisz w google i poczytaj, tam pewnie lepiej wyjaśnia :-/ dowiadywałam się, test kosztuje 30zł, ale trzeba zrobic test, a nie poziom. Na teście dwa razy pobierają pierwszy badają ten poziom, dają tabletkę i po godzinie bada się tzw ,,ukrytą" pro;aktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej Suelen ja na razie nie będę tego testu robiła. Można sobie wiele nawkręcać. Ty możesz spróbować bo nie utrzymałaś ost:( ale wiesz moja siostra też kiedyś poroniła w 2 m-cu chyba i lekarz jej powiedział, że to jest naturalna selekcja. Że jak płód jest słaby albo uszkodzony to kobieta do 3 m-ca samoistnie się go pozbywa....przykre ale z 2 str lepsza naturalna wczesna selekcja. Chociaż z tym hormonem to ciekawe, bo może płód być zdrowy a przez ten hormon nastepuje poronienie. ja jeszcze poczekam. Dziś mój test owulacyjny wykazał dni płodne TAKŻE DZIAŁAMY:):) Gorąco pozdrawiam Ja właśnie wróciłam z plaży jest tak ciepło, że mozna chyba całą noc spędzić nad morzem. Chyba byłoby przyjemniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdziliśmy z mężem, że będziemy próbować na wakacjach jak się nie uda to potem pójdę na badania :) Masz rację Misia nie ma co się nakręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
No i bbb dobrze nie ma co się napędzać, jest tyle chorób i możliwych testów, że każdy podpasowałby coś do siebie;) My tez na razie zobaczymy a jak nie to później będziemy się martwić:) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Witajcie Dziewczyny :):):) wróciłam już z urlopu i przyznam, że byłam bardzo ciekawa, co tam u was słychać. Ja niestety nie mam żadnych niusów, bo dzień po powrocie z urlopu dostałam @. Ale nic nie szkodzi, tak podładowałam baterie, że nie poddaje się, walczymy dalej :) po wakacjach zrobię badanie prolaktyny, bo tak radziła lekarka. Suelen, cieszę się, że cytologia jest OK, teraz nic tylko tez na urlopie odpocząć i starać się dalej. Miśka, a jak u Ciebie? dostałas @ czy masz dla nas jakieś dobre wieści??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ale się cieszę, że cię widzę :) szkoda, że @ przyszła, no ale jak tak teraz wypoczęłaś będzie ok :) Czyli nie tylko mnie Pani doktor radziła z tą prolaktyną :-) ja równo za miesiąc jadę do Czarnogóry, mam nadzieję, że tam odpoczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AiSuk
Witam!! Od grudnia staramy sie z moim partnerem o dzidziusia. Okres dostalam 29 czerwca, kochalismy siew dni plodne. Dzis jest 23 dzien cyklu. Cala noc czulam jakby nogi mnie parzyly nie mogla dla nnich znalezc miejsca, trudno opisac, pomagalo wlozenie poduszki miedzy nogi. 2 dni temu po wstaniu ranu wydawalo mi sie ze mam delikatne nudnosci, ktore nasilily sie dzis, razem ze wzdeciami, zgaga od czasu do czasu i dziwnym posmakiem w ustach. Nie jadlam nic co mogloby mi zaszkodzic, bo dbam o diete. Nie pije kawy. Zauwazylam, wczoraj na spacerze z psem, ze podczas naglego wstawania kreci mni sie w glowie. Oczywiscie zmiany nastrojów. Czasami napady glodu. Wczoraj nawet skrety jelit przez chwile dosc bolesne. Wiem ze to wszystko moga byc urojone dolegliwosci spowodowane checia posiadanie dzidzi. Co myslicie? Wiem ze test moge zrobic za pare dni dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej dziewczyny:) U mnie ost się tyle działo, że nie miałam kiedy na neta wejsc:) Wiecie wyszłam za mąż w sobotę:) Dziś mam 27 dzień cyklu i tym razem żadnych dosłownie objawów. W zeszłym m-cu tyle sobie nawkręcałam więc teraz się nie nastawiam za bardzo...wiecie robiłam ten test owulacyjny ale nie wiem czy on dobry był....bo ta kreska pierwsza co powinna być mocno widoczna to była taka słabiutka a ta 2-ga jeszcze słabsza ledwo widoczna i tak przez kilka dni....albo testy kiepskie albo nie wiem co. Czy możecie jakieś polecić. Ja83 jak na wakacjach:)ale Tobie fajnie:):):) Suelen 3mam paluszki!!!!pamiętałam 17-go o Tobie:):):) 3majcie się dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Suelen, jedź na wakacje, wyluzuj się na maxa, nie bierz żadnych kalendarzy i nie licz. Zrób sobie przerwę od planowania. Mi wprawdzie to nie zaowocowało II kreskami, ale przynajmniej odpoczęłam psychicznie i mam siłę walczyć dalej. Miśka82, najserdeczniejsze gratulacje!!! ) a co do testów owu to raczej nie za wiele pomogę, bo robiłam tylko w jednym miesiącu i przez pierwsze dwa dni miałam 1 kreskę mocno widoczną, a 2 słabo, a gdy poczułam środek cyklu (czuję co miesiąc:) to miałam 2 bycze krechy, co tylko potwierdziło, że wiem kiedy mam środek. spróbuj w kolejnym miesiącu albo innej firmy. Jak udało się wesele? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ogromne gratulacje :) witaj w gronie żon. Dziś jadę z mężem do Świnoujścia na 5 dni, chwila relaksu. Mój mąż kupił test ciążowy :-/ nawet mi się mówić nie chciało... JA nie tym razem to z następnym się na pewno uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktórka
Witajcie! Jestem świeżo upieczoną lekarką, lecz - wierzcie lub nie - wcale mi to nie pomaga w sytuacji, w jakiej się wszystkie tu znalazłyśmy! Staramy się z mężem od ledwie 2 mcy. Od początku korzystam z testów owulacyjnych i 2 razy z rzędu wynik był identyczny: pik LH w 13 d.c. (cykl 28 dni). Miesiączka ma przyjść 27.07. Oczywiście, nie wytrzymałam i zrobiłam przed chwilą test. Obejrzałam go na wszystkie strony, pod światło, przed czasem i po czasie - niezmiennie NEGATYWNY. A jeszcze wczoraj wstałam rano z wszechogarniającym przeświadczeniem, że jestem w ciąży. Wiem niby, wszak czytałam mądre podręczniki, że test jest najbardziej wiarygodny po dniu spodziewanej miesiączki, ale na co mi ta wiedza, kiedy cała moja nadzieja wyparowała z powodu jednej półcentymetrowej kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciliśmy z wypadu nad morze :-) Doktorko na pewno się uda, niestety na to potrzeba czasu, starań i ciut szczęścia :) zrobiłam test... dla potwierdzenia, słów Pani doktor, iż po poronieniu owulacja zazwyczaj nie wraca. Zrobiłam też betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Hej :) i jak udał się wypoczynek? jaki wynik testu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej dziewczyny:) Dziękuje bardzo, weselicho się udało:):)Teraz jestem szczęśliwą mężatką, ale byłabym jeszcze szczęśliwsza gdyby nam się udało. Ale cóż trzeba być wytrwałym. Dziś mam 34 dc i jeszcze okresu nie ma. Wczoraj robiłam test i negatywny:(:(:(Mam nadzieję, że nie dostanę, chociaż brzuch zaczyna pobolewać. Dam znać 3majcie sie cieplusio. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeAnn
Hej! My staramy się o dziecko od kwietnia, ale z początku pozostawiałam tą sprawę naturze............3 testy negat:-( (Jak te wszystkie dziewczyny zaliczają wpadki!!!!!!!!!!!!!!!!!!). W tym miesiącu mniej/więcej (mam nieregularne @) obliczyłam swoje dni płodne, no i wzieliśmy się konkretnie do roboty, do @ 6-8 dni, nie wiem czy mogę już zrobić test? Mąż każe mi czekać do @ ale to nie jest takie proste, już nie mogę się doczekać tej upragnionej drugiej kreski i tak trafiłam na to forum. Kiedy przeczytałam wasze wpisy.............już sama nie wiem, myślicie że już mogę zrobić test???? Tak bardzo boje się znów zobaczyć tą przeklętą osamotnioną krechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! moge sie przylaczyc dziewczyny staram sie od 8 miesiecy jak narazie bez efektu chociaz teraz nie opuszcza mnie przeczucie ze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc ten test, który zrobiłam dla potwierdzenia negatywy wyszedł pozytywny. Beta wyszła 360, a dwa dni później 960... szok. No ale totalny luz, że się nie uda na 100%, łykam selen (ten który Pani doktor radziła). No, alle jak wiecie po ostatnim razie podchodzę sceptycznie do tego. Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktórka
Suelen, tak to właśnie jest z tymi "słowami pań doktor" ;-D. Niekoniecznie należy na nich polegać. Serdeczne gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mam dwoch synow juz duzych teraz staralismy sie 8 miesiecy juz stracilam nadzieje i umowilam sie do specjalisty a mezowi kupilam Macę bral 3 tygodnie i udalo sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 :) to zyczę dziewczynki, spokojnej ciąży i szybkiego potwierdzenia dzidziusia u lekarza. Umówiłam się na 4.08. Ja jeszcze nie wierzę w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ja poprosze zdrowe a potem jeszcze jednego chlopca chcialabym miec trzech synow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życzę chłopca :-) to aby było zdrowe to chyba oczywiste :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz zaprosil:) mnie okolo 10 ale chce pojsc kolo 14 zeby M mogl tez byc bo mieszka w niemczech ale teraz to mysle ze juz wroci:)to jego pierwsze dziecko.Chlopcy sa z mojego pierwszego malzenstwa ale kochaja go bardzo chociaz jestesmy razem dopiero od 2,5 roku a malzenstwem od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wspaniale :) na pewno jest za chłopcami, a trzecie będziecie kochać równie mocno :) No to będziesz mieć chłopaków w domu :-D A który to będzie tydzień jak będziesz szła do lekarza? niby umówiłam się na 4, ale nie wiem czy to nie za wcześnie ? według OM będzie to koniec 6 tygodnia. I powinnam na pierwsze badanie zabrać męża? wybacz za tyle pytań, ale lepiej posłuchać kogoś kto ma doświadczenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×