Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Miśka82
SUELEN GRATULUJE!!!! Będę 3mała paluszki żeby było wszystko w porządku!!! A z tym selenem to uważaj bo ja wyczytałam że kobiety w ciąży już go nie powinny łykać! Ja mam 36 dc brzuch mnie pobolewa, testy wychodzą negatywne ale póki co to okresy nie ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Suelen a kiedy wyszedł Tobie test pozytywny bo panowany @miałaś na 17? Ja miałam planowany @ niby na 27 a wczoraj negatywny wyszedł. Chyba, że stres mi opóżnił okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Eterno Tobie również gratuluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Suelen wedlug miesiaczki a tak licza 6 a wedlug moich obliczen 3 teraz to jest polowa 2 tygodnia zreszta wpisz w google kalkulator porodu polecam stronke www.parenting.pl tam bedziesz miala wszystkie potrzebne terminy:) ale wiesz co czuje sie okropnie dwie ciaze byly bez problemow a ta daje czadu nie wymiotuje ale mdli mnie caly dzien +zgaga+ciagly bol glowy mam niskie cisnienie i pewnie dlatego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce zeby moj M byl bo nigdy tego jeszcze nie widzial ale zapytaj lekarza czy nie ma nic przeciwko przy badaniu mu nie pozwoli byc ale pewnie potem go zawola przeciez to pierwsze usg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu test zrobiłam 25 lipca, wyszyły jak wół II krechy, betę zrobiłam w Świnoujściu i mąż usiadł jak zobaczył wynik, pytał się nawet Pani czy na dobrym sprzęcie to robili :-D Misiu odstawiłam Selen łykam tylko prenatal complex, wszystko było by ok, żeby mi tylko rano tak nie dobrze nie było. Eterno według tego kalkulatora to termin porodu wypada na 24 marca. Ja po prostu nie wiem czy się za wcześnie nie zapisałam do tego lekarza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktórka
Suelen, wg mojej skromnej wiedzy na wizytę u ginekologa nigdy nie jest za wcześnie, acz Polskie Towarzystwo Ginekologiczne podaje, że optymalny czas to 7-8 t.c. (licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki). Nie przejmuj się teraz takimi głupstwami! Po prostu leż i pachnij ;) Ja zaś przeżyłam srogie rozczarowanie w tym miesiącu - wystarczyło małe spóźnienie okresu i już byłam w 100% pewna, że to ciąża (mimo wcześniejszego negatywnego testu). Wielkie rozczarowanie przyszło przedwczoraj. :( Pojawiły się też plamienia pod koniec poprzedniego cyklu. Nawet nie chce mi się myśleć, że to jakaś niewydolność lutealna. No nic, póki co, czekają mnie małe tygodniowe wywczasy. Z ciążą czy bez - to miła świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorko dziękuję ci bardzo za odpowiedź :-) Głowa do góry, będzie dobrze jak nie tym razem to następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Dzięki dziewczyny za odp. Ja mam dziś 38 dc brzuch nadal mnie bolał jak na oks całą noc ale nic nie wyszło. Podejrzewam, że jeszcze dostnę okres. Jak dostanę to znowu wyjdzie na to , że w złym terminie się staraliśmy.....będę musiała przejść się do lekarza i zobaczymy co mi doradzi....Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu Ja nic nie podejrzewałam, bo brzuch normalnie bolał jak na okres i to czasem dość intensywnie. Mam nadzieję, że to maluszek się u Ciebie kryje. Jesli nie tfu tfu... to koniecznie idź do lekarza, być może on coś mądrego doradzi i uda się za pierwszym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Suele dziękuję za słowa otuchy ja też mam taką nadzieje!!!Dziś 39dc i mam straszne upławy.Brzuch już nie boli.Tyle się naczytałam na forach, że często testy wychodzą negatywne a jest się w ciąży...nie chcę już kolejnego testu bo i tak mam wrażenie, że wyjdzie negatywny.Na razie nie mam kiedy iść do lekarza i na te testy krwi.Pracuję w dziwnych godz a teraz miałam dużo stresu i może tylko przez niego się opóźnia okres ...Kurde mam taką schizę za każdym razem kiedy ide do WC, że masakra i wiem, że to nie jest dobre ale cóż taka już jestem:):):) A Ciekawe co tam u Ja83 nic się nie odzywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen najlepiej isc do lekarza tydzien lub dwa po terminie@ tydzien po wystarcza im na wizualizacje zarodka tak mi moj powiedzial ja poczekam na M do 14 sierpnia to bedzie 11 dni po term. @ wiec mam nadzieje ze cos zobaczymy malenstwo narazie jest w domu nazywane "ktosiem" szczegolnie przez mojego mlodszego synka:D i zaczynampisac pamietnik dla przyszlego taty bo przez to ze go z nami nie ma nie moze za duzo stracic wiec spisuje wszystko i dostanie jak wroci w styczniu na zawsze juz nie moge sie doczekac czekam juz 2,5 roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, Ja też zaczęłam mieć upławy (tak mi sie wydawało) pomyślałam, że jeszcze tego mi brak, ale po konsultacji telefonicznej okazało się, że to normalny śluz podczas zagnieżdżania zarodka. A masz jakie laboratorium gdzieś? ja zapłaciłam 33 zł o 8 pobrali mi krew, a wyniki o 15, telefonicznie też można było. Jakbyś była z Łodzi to bym pomogła :) Eterno ja jestem po terminie @ już 17 dni, wizytę u lekarza mam przełożoną na 12 sierpnia na 18:15 czyli będzie to 27 dni po terminie. Rozmawiałam dziś z Panią doktor, powiedziała, że jak najbardziej moge wtedy przyjść. Najgorzej z tymi moim porannymi mdłościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie odpukac minely ala nigdy nic nie wiadomo robilam dzisiaj test bo jutro termun@ i sa dwie gruuuuuuuuuuube krechy znaczy ze beta rosnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
No niestety do Łodzi mam kawał drogi:)Teraz mieszkam w obcym dla mnie mieście i muszę się rozeznać. Wybrałam już ginekologa, bardzo konkretny ale jak byłam z pół roku temu (jeszcze nie myślałam o dziecku)to mi powiedział, że jak będę kiedyś planowała ciąże to mi kogoś poleci bo on nie jest połoznikiem. Nic muszę poczekać jeszcze i zobaczymy...dałam sobie czas do piątku i kolejny test zrobię:) UUU to tak szybko masz te poranne mdłości...:):):)To może jak tak szybko się zaczęły to i szybko skończą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
No niestety do Łodzi to mam kawał drogi:) teraz mieszkam w obcym dla mnie miście i dopiero muszę się rozeznać. Co prawda wybrałam już ginekologa, bardzo konkretny i z ogromnym doświadczeniem i wiedzą ale niestety jak byłm z pół roku temu zrobić cytologię (jeszcze nie myslelismy o dziecku) to powiedział, że jak bedę planowała ciąże to mi kogoś poleci bo on połoznikiem nie jest. Teraz daję sobie czas do piątku i kolejny test - jak wyjdzie negatywny to idę zrobić z krwi:) UU a te poranne mdłości to wcześnie się u Ciebie pojawiły:)to może i tak samo szybko się skończą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
O jejku!!! chwilkę mnie z wami nie było i tyleeee zmian.Przede wszystkim Suelen - MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE!!!Tak mocno 3małam za ciebie kciuki, że prawie palce połamałam :) ale super:) Miśka za Ciebie 3mam równie mocno :) mam nadzieję, że u Ciebie też będą 2 krechy i będziecie mnie wspierać. U mnie po owulacji, muszę troche poczekać na zrobienie testu. Już mam dosyć tego czekania :p dałyście mi do myślenia z tymi upławami... bo w sumie w tamtym mesiącu dostałam okres, ale testu nie zrobiłam, a ostatnio zauważyłam bardziej intensywną wydzielinę u siebie... może dla pewności jutro zrobie test, bo przecież na początku można mieć normalnie @. Dziewczynki dbajcie o siebie i zdawajcierelacje na bierząco!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej Ja83 no w końcu nas odwiedziłaś:):))Właśnie myślałam co tam u Ciebie To 3mam mocno paluchy za Ciebie!!!!Wiesz a ja dziś rano dostałam plamienia i byłam pewna, że pojawi się okres (tak samo jak w zeszłym m-cu)a tu nic dalej te straszne upławy + plamienie Ale czuję, że będzie okres...pewnie jutro. Ale kupiłam kolejne testy owulacyjne i jestem gotowowa do dalszego boju:):):)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Ja 83 a co do upławów to może miałaś większe w czasie owulacji? Wiesz ogólnie wyczytałam, że upławy w ciąży (ale te ze zmienioną barwą lub zapachem)nie są dobre w ciąży i w ogóle bo świadczą o infekcji. Ale ja chyba za dużo się wgłebiam:):) A co do okresu w ciąży to moja ciocia miała do 4 m-ca okres a była z moją kuzynką w ciąży. Także różnie bywa....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upławy tak, u mnie to taka wydzielina mleczna, gęsta i podobno do 9 tygodnia jest jak najbardziej normalna, ale to tak jak z mdłościami jedne je mają drugie nie. Grunt to się nie załamać i próbować dalej, aż zobaczy się te dwie wymarzone krechy. JA bardzo ci dziękuję, widać to twoje kciuki były silniejsze niż jakieś tam informacje od lekarza, że się nie uda ;) Moja mama ze mną w ciąży miała okres do 3 miesiąca, jeden lekarz na jej bóle brzucha powiedział, że ma guza na jajniku, moja mam poszła na konsultację do innego i oświadczył, że może nazywać ,,guza" jak chce, ale urodzi się za 6 miesięcy. To taka informacja dla pokrzepienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka dziękuje, Ja swoje podparcie czerpię z książki ,, W oczekiwaniu na dziecko" nowe wydanie, jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann1989
Witam Was Kochane Kobietki!! :) bardzo gratuluję tym którym się już udało.. i trzymam kciuki za te które się starają! :) opisze Wam co dzieję się u mnie.. ostatnią @ miałam 4 lipca. moje cykle trwaja 32 dni. wieć wczoraj powinnam dostać @. temperatura nie spada, utrzymuje się między 37,1 a 37,4.. brzuch boli mnie jak na miesiączke. wczoraj po umyciu głowy nad prysznicem gdy się podniosłam tak mi sie w glowie zakrecilo i mnie mdliło że musiałam się położyć. piersi bolą mnie jak nacisne lekko z boku i sutki są wrażliwe. dzisiaj pojde do apteki po testy ale boję się negatywnego wyniku .. co Wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu u mnie identyczne objawy były, nie mogę spać na boku, bo tak piersi bolą. Zrób test, kup jakiś czuły od 10ml/ml powiesz w aptece to ci dadzą i trzymam bardzo mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann1989
Suelen Kochana.. robiłam wczoraj test i jeszcze jeden rano dla pewności.. oba negatywne ;/ czy jest to możliwe? skoro mam takie długie cykle.. zeby jeszcze nie wykryło? Bardzo Ci gratuluje i trzymam kciuki za Cibie i meleństwo.. czytałam Twoja historie ale głowa do góry dałaś radę i pokazałaś że chcieć znaczy móc! :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze ze 2 dni, albo idź zbadaj poziom bety. A powiedz jakim testem robiłaś? dziękuję, fakt sporo się u mnie działo, ale może teraz wyjrzało wreszcie sloneczko w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann1989
Kochana suelen robiłam dziś rano jeszcze jeden test (wszystkie quick vue) i dzis ta druga kreska to cień cienia ale dosłownie cień cienia. temperatura nie spada.. w poniedziałek pójdę na bete.. masz racje kochana.. trzymam kciuki za Ciebie z calych sil .. zaglądaj czesciej.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann mnie navpoczątku quick pokazywał mega bladą kreskę bo jego czułość jest od 25mlU/ml, kupiłam bardziej czuły ACON, też płytkowy i ten pokazał dwie kreski, później beta wynosiła już ponad 300. Trzymam bardzo mocno kciuki za tą bielutką kreskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........hia............
ja zrobiłam test 10 dni po zapłonieniu i 10 dni przed okresem i wyszedł pozytywnie, a bete zrobiłam na drugi dzien i wyszła 67, po 3 dniach 189, a po 4 tygodniach 80956 i juz jestem w 4 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo szybko u ciebie zaczęła przyrastać beta, dlatego test ją wykrył. Jeśli bierzemy wyniki badań to np 4 tydzień jest od 95-75000, więc wszystko jest indywidualne. Oczywiście bardzo gratuluję dzidziusia i tego, że tak szybko dowiedziałaś się o waszym szczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×