Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Witajcie moje drogie !!!!!!! ja tu udzielałam się w maju pisałam ze udało mi sie i jestem teraz w 15 tyg ciaży ogólnie jest wszystko ok tylko mam bakterię w moczu ale juz ją leczę. Widzę że prawie wszystkie używacie testów owulacyjnych i bardzo dobrze bo mnie wielu moim koleżankom i znajomym pomogły w staraniach:) . Może dla nie których z Was wyda się to śmieszne, ale polecam też stosunki w okresie płodnym wieczorem przed snem, chodzi o to aby po stosunku nie biec do łazienki bo coś tam wycieka i to jest czasem nie przyjemne wiec biegniemy sie umyć trzeba wytrzymać i pozwolić plemnikom wyszukać to czego chcą :):):) . Ja po każdym stosunku próbowałam ułatwić im drogę do jajeczka i podnosiłam pupę do góry na jakieś 15 min, robimy to ponieważ mamy różny kształt szyjki macicy i czasem ciężko jest im powędrować tam gdzie trzeba. Moja nowa pani doktor była zdziwiona że mnie się udało zajść w ciaże bo mam tak skrzywioną szyjkę ze starać się o dziecko powinnam kochać się tylko od tyłu bo wtedy plemniki mają prostą droge ale o tym dowiedziałam sie już po fakcie pierwsza pani doktor nic mi na ten temat nie mówiła. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam mocno kciuki :) <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem rocznik 84, będzie dobrze :) i Misia muszę przyznać ci rację, że taki stan to prawdziwa przyjemność. I jestem z ciebie bardzo dumna, że idziesz do lekarza. u nas podobnie był seksik na wieczór, aby nic nie zmarnować ;) Jadę jutro o 6:30 na wakacje, odezwę się za 2 tygodnie i mam nadzieję, że przeczytam o jakimś ,,cudzie". buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Suelen to Wypocznijcie:) Udanych wakscji życzę!!! Suszi84 dzięki za radę:) Mój mąż to się ucieszy jak mu powiem jakie pozycje polecają;) hehe My też główmnie się kochamy wieczorem:)i ost wg Waszych rad drogie panie wepchnęłam poduszkę pod tyłek:):):) Wczoraj robiłam test owulacyjny i jest jedna kreska taka jasna a 2-ga jaśniejsza. Wydaje mi się, że ta jedna to powinna być zawsze ciemna. W seszłym m-cu też tak było.... Jak robię test ciążowy to ta jedna zawsze jest taka mocna a w tych owulacyjnych nie.... czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
a zapomniałam dodać, że przerywam kurację wrzodową:) Już mnie od tyg zupełnie nic nie boli wiec postanowiłam przerwać Jak nic nie wyjdzie to wybiorę resztę leków:):):) Tym razem mi nie robili gastroskopii więc nie wiadmo- może to była dłuższa niestrawność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki czy mogę dołączyć do Waszego forum? Na wstępie gratuluję Suszi85 i Suelen :) Ja mam za sobą pierwszy miesiąc starań. Jutro powinnam dostać okres i chyba go dostanę, bo strasznie mnie bolą piersi :( Robiłam test amil w poniedziałek, może i za wcześnie, ale byłam taka ciekawa - oczywiście jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Paolka25 no to trzymam kciuki!!! Daj znać jak poszło:) Razem bedziemy czekać na te upragnione 2 krechy. Zrób test najlepiej kilka dni po spodziewanje miesiączce. Wiem, że cięzko wytrzymać.....ale wcześniej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dam znać :) Jutro się odezwę czy @ przyszła, ale raczej będzie :( Staram się tak nie nakręcać. Buziaki dla Was wszystkich... Dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie narazie bez zmian tzn. brak @ choć dziś powinnam dostać, ale i tak czuję się jak co miesiąc więc pewnie nadejdzie. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Cześć Dziewczyny :) nie odzywałam się, bo niespodziewanie udało mi się wyrwać nad morze! :)w ogromie pracy to jakiś niezły fart. Trochę się wyluzowaliśmy z mężem ;) jutro idę do ginia! Ciekawa jestem co mi powie i na jakie badania mnie wyśle. Do tego nabawiłam się zapalenia gardła i strasznie się źle czuję, więc jutro najpierw internista, potem ginekolog - nie ma to jak zacząć tak tydzień :p Suelen, wypoczywaj i dbaj o siebie :) urlop to cenna rzecz- szczególnie w stanie błogosławionym :D Miśka, to działamy dalej, skoro Ci się poprawiło to walcz, może w tym miesiącu nam się uda. Ale by się Suelen zdziwiła po powrocie :):):) Paolka, witaj w kręgu "starających się" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Hejka, już jestem po wizytach: u internisty stwierdzono zapalenie gardła :( a u ginia piękne duże jajeczko, które pęknie jutro, najpóźniej pojutrze. Pani doktor twierdzi, że wszystko jest na dobrej drodze do sukcesu, ale musimy się z mężem przebadać. Ja dostałam badanie krwi o profilu hormonalnym, a mąż badanie nasienia :p pierwsze badania mam zrobić w 21 dc, a kolejne między 3-5 dc, tak więc na 28 września umówiłam się od razu do niej, żeby przyjść z wynikami. Zobaczymy co tam nam wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie nadal nic :( Tzn. brak @ i robiłam test wczoraj, czyli dwa dni po spodziewanej @ i jedna kreska. Piersi już mnie przestały boleć i ogólnie jakoś mi tak dziwnie. Nie wiem co mam o tym myśleć... Już sobie wymyslam, że to może jakiś torbiel albo cuś. Nigdy mi się okres nie spóźniał. A może się za bardzo nakręcam? Poczekam jeszcze parę dni i powtórzę test. Jeśli nadal będzie negatywny a @ brak pewnie wybiorę się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Paolka, kup ten test Acon, o którym pisałyśmy wcześniej. Jest niedrogi, a bardzo czuły. Daj oczywiście nam znać jak tam rozwój sytuacji u Ciebie. Mocno mocno 3mam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej u mnie znowu urwanie głowy, kupilśmy w końcu mieszkanie i za tydz przeprowadzaka- może na nowym mieszkaniu coś się w końcu uda:D:D Ja robię te testy owulacyjne i jestem zrezygnowana przez 7 dni wychodziła 1 kreskk kontrolna jasna a ta druga ledwo ledwo.....nie wiem może jakieś lewe testy;) Dziś widzę po śluzie, że zaczynają mi się dni płodne. P{orobię jeszcze te testy i zobaczymy. Kurde widzę że przy moich długaśnych cyklach będziemy musieli się dłużej starac!!!!W czwartek idę do ginekologa to dam znać co mi powiedział. Ja 83 no to pogoda Wam się udała!!!:):)Pełen relax to teraz do roboty:):) Paolka25 poczekaj jeszcze i nie wkręcaj sobie choroby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. W nocy dostałam @. Trochę mi smutno, ale to dopiero był pierwszy miesiąc starań więc nie ma co narzekać :) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Ojjj, szkoda, ale głowa do góry ;) u mnie środeczek cyklu więc walczymy :):):) o tyle dobrze, że przyjemna ta walka, bo inaczej to już chyba byśmy zwariowały hihih. Nastawienie mam dobre, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądziecie na temat testów owulacyjnych. Trochę o nich czytałam, ale nie praktykowałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Ja je używałam w jednym miesiącu i działają - tzn pokazują dokładnie dzień owulacji, no ale jak widać i tak nie zaszłam w ciążę. Ja wiem dokładnie kiedy mam środek cyklu, czuję to. Ale dla kobiet o długich cyklach i dla tych co nie mają bóli owulacyjnych uważam, że są niezastąpione :) Teraz Miśka je testuje, więc pewnie będzie mogła Ci więcej powiedzieć. Spróbować nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Ja testuję ale kiepsko to wychodzi. Wydaje mi się, że mam owulację a testy tego nie wykazują dziś mam 21 dc!!!!znowu taki długiiii:( Testy robię od tyg i cały czas to samo 1 kreska jasna a 2-ga ledwo widoczna. Nie wiem sama już co o tym myśleć. Ja 83 a jakich testów owulacyjnych używałaś? i jak wyglądał wynik u Ciebie? Czy 2 kreski były tego samego koloru i mocno widoczne? Paolka25 głowa do góry bedziemy walczyły razem my już 3 m-ce się staramy tzn 3 cykle bo przy moich długościach w m-cach inaczej to się przekłada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Miśka82 i Ja 83 razem to zawsze jakoś tak lepiej. Trzeba się wspierać :) Pomyślę o tych testach może je wypróbuję. Narazie to się z @ męczę :/ Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 83
Miśka, ja nie pamiętam jakiej one firmy były :/ ale wyglądało to tak: pierwszego dnia jak robiłam to tylko kreska testowa była mocno widoczna a owulacyjnej wogóle nie było widać, przez 2 nastepne dni kreska test bardzo widoczna a owulacyjna jaśniutka, a następnego dnia jak wół widoczne dwie krechy i po dwóch godzinach od zrobienia testu poczułam moje ukochane bóle owulacyjne i już byłam pewna, że te testy nie są mi potrzebne, bo sama wiem kiedy mam środek cyklu. Ale jak będziesz u ginia to powiedz mu, że te testy tak ci wychodzą, bo moja Pani doktor pytała, czy robiłam i czy wychodziły 2 kreski-podobno jakiś hormon za to odpowiada. Paolka, my się staramy od lutego...i dzięki wam mogę się wygadać i jest mi lżej. Dobrze, że was mam :) Prędzej czy później w końcu zobaczymy te 2 upragnione kreski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej dziewczyny ja jestem podłamana...byłam u ginekologa pokazałam moje testy owulacyje i powiedziałam jak wyglądają cykle. Stwierdził, że przy tak nieregularnych miesiączkach sa ta cykle bezowulacyje i że są bbb małe szanse, że bez lecznia zajdę w ciąże:( Dosłownie nóż w plecy.... dostałam receptę na wyregulowanie ale sama byłam dziś w Centrum pomocy dla małżeństw którzy mają problem z poczęciem pociechy...na razie lekarz na urlopie do poniedziałku więć w przyszłym tyg tam pójdę i niech mi jakieś badania zrobią. Bo ten lekarz u którego dzis byłam nie chce mi robić badań tylko najpierw wyregulować i zobaczyć co bedzie ale ile można czekać!!!!Muszę sama wziąć spr w swoje ręce bo od poczatku mam takie cykle - u tylu ginekologów przez prawie 14 lat byłam i każdy to zlewał!!!!Oj strasznego dziś miałam doła dziewczyny:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bąbelkowa
pozdrawiam wszystkie starające się! ja zrobiłam test dzisiaj - 5 dni przed oczekiwanym dniem @ i niestety 1 kreska... zastanawiam się czy warto się dalej łudzić..przez te 5 dni...bo wytrzymać trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka82
Hej dziewczyny w poniedziałek umówiłam się z ginekologiem, który leczy niepłodność. Może w końcu kroś potrakuje sprawę poważnie. Wczoraj byłam u ginekologa to mi przepisał ORGAMETRIL - i powiedział, że cały czas birąc ten lek możemy się starać o dziecko. Jak dziś o tym leku poczytałam to podobno jakiś przedwojenny lek (taki wiekowy ginekolog mi go przepisał). Jest to lek silnie hamujący owulację i w czasie ciąży nie można go brać bo może uszkodzić płód!!!!! Na temat wiesiołka i lnu czytałam na tej str- http://www.jestemplodna.pl/ Odezwę się w poniedziałek po wizycie!!!Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka82 nie załamuj się. Wszystko się ułoży. Daj koniecznie znać po wizycie u lekarza i nie miej doła. Wiem, że tak łatwo pisać, ale trzeba być optymistką :) Wszystko będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... Podobnie jak wiekszosc z Was, rowniez staramy sie z mezem o babelka. W sumie bylo dopiero pierwsze podejscie :) a ja juz bym bardzo chciala miec fasolke... Od przytulania minelo dokladnie 10 dni a ja czuje sie jakbym miala juz cos w brzuszku.... Jest jakis dziwnie wzdety i caly czas raz mocniej raz mniej pobolewa w okolicach lewego jajnika... Do tego mam wzmozony apetyt - jem wszystko kwasne na przemian ze slodkim:) Dziwne jak na mnie... Nie mam tez tyle sil i energii co zawsze... I to wszystko w dziesiec dni uleglo takim zmianom.... Robilam test, ale wyszla jedna krecha.... Chyba zbytnio sie pospieszylam, ale jestem strasznie ciekawa.... Co myslicie moje drogie na ten temat.... Pozdrawiam Was mocno i sciskam zyczac kazdej z Was spelnienia tego najwiekszego dla Was marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka82 i jak tam u ginekologa? Napisz konicznie co Ci powiedział. Do Tajki78 witaj kochana, ja myślę, abyś poczekała jeszcze ze 4 dni i zrobiła test. Życzę Ci, aby była mała fasoleczka i dwie kreseczki na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) wróciłam, czy wypoczęta to nie wiem, ale wróciłam i parę razy mocno o was myślałam, nawet do męża mówiłam o was. MIŚKA jestem z ciebie MEGA dumna, że poszłaś do lekarza, niestety przykro mi z wieści, ale plusem, ze nie powiedział ''całkowicie nie", szanse są i trzeba z niej korzystać czyli brać leki, diety i co tam jeszcze wam zaleci. JA a co tam u ciebie? kiedy planowana @? co do testu 5 dni przed to odradzam, bo beta może być niska, w dniu @ lub po :) ale oczywiście wierzę w II krechy. Za całą resztę mocno trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolka 25 - dziekuję bardzo :) Bede naprawde szczesliwa jesli zobacze te krechy na tescie :) Pozdrawiam Cie i zycze tego samego :) Wyraznych, grubych dwoch krech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×