Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

jak tak czytam wasze posty to az zazdroszcze bo bardzo bym chciałą zeby mi tez juz pokazało najgorsze jest czekanie . Serdecznie Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio miałam 1 grudnia a cykle trwają ZAWSZE od 3 lat 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becina u ciebie tez bedzie wszystko ok zobaczysz:) trzeba sie cieszyc czyims szczesciem a u ciebie tez bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jakby tak bylo to wypada ze ty jestes juz w 5tc i 1 dzien w ciazy:) a do zaplodnienia doszlo 15 grudnia:)czyli poczekaj jeszcze z lekarzem wydaje mi sie jak pojdziesz w przyszlym tyg powinnas zobaczyc pecherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio miałam 1 grudnia a cykle trwają ZAWSZE od 3 lat 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do nastepnego tygodnia . boje sie troche isc do lekarza jesli test nie wykazuje mi ciązy boje sie ze moze jestem chora na cos albo ze cos wykryje oststnio byłam u gina rok temu i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becina poczekaj cieprlwie zrob moze w niedziele test:) w sumie juz powinien wyjsc moze tamten byl jakis wdliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja tez mam 24 lata. Becina moze zrob bete dla pewnosci zanim pojdziesz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers ooo to my w tym samym wieku swietnie kochana:) hanka ja bede sie modlila aby u ciebie tak wyszlo bo widze ze tego pragniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mi powiedziec jeszcze jak tą bete sie robi i gdzie i c zy trzeba powiedziec ze to na wykrycie ciązy ? i ile czeka sie na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz iść do laboratorium przy szpitalu albo przychodni. Kosztuje to ok. 30 zl przynajmniej u mnie. To zwykle pobranie krwi. To jest badanie zeby wykryc ciaze wiec oni od razu wiedza o co chodzi:) Nazywa sie beta hcg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże to tylko ja taka stara jestem???? dziewczyny nie dołujcie mnie ;) ja mam 30 :P ale czuje sie na 18 heh zawsze tak miałam :)) a wyglądam na 16 ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja w tym roku 26 lat także czas najwyższy na pierwsze dzidzi. Wg tych kalendarzyków to mi wychodzi, że jestem w 3 tyg i 1 dniu ciąży czyli podobnie jak Ty Pregger - jedynie 2 dni różnicy by było :D Boże dziewczyny mnie to czekanie dobija już... Ciągle się jakiś objawów doszukuję ale nic nie widać :) Głowa mnie strasznie boli i się wściekam na wszystkich więc pewnie cholerny PMS :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25latka kto wie ja w tamtej ciazy mialam okropne migreny, az mialam swiatlowstret. Wiec kto wie;) moze to wlasnie objaw ciazy. U mnie chyba nawet za szybko na jakiekolwiek objawy choćby PMSowe. Ale jak narazie jestem bardzo spokojna, zero huśtawek nastroju a w zeszlym miesiacu bylam nabuzowana juz od 7.12 a @ mialam dopiero 12.12. Ale tez juz sie doszukuje jakichs zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna nie jestes stara. Ja czasem chcialabym juz miec 30 lat wtedy moze ludzie braliby mnie powazniej. Mi tez duzo ludzi daje 16/17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers dzięki :) ja z tym ze wyglądam na 16 to troszkę żartowałam ;) ale czuję się naprawde na 18, zawsze myslalam ze 30 to takie wielkie bum będzie, ze nagle stane sie stara babą, a tu nic takiego się nie stało, cały czas taka sama głupia jestem :) 27, 30 tak naprawde zero różnicy no ale dobra bo troche z tematu wątku schodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21. dziewczyny a nie jestescie ciekawe jak która wygląda. Ja jestem strasznie ciekawa, mam jakieś wyobrażenie każdej ale mimo to jestem ciekawa. szczególnie osób z którymi od kilku miesięcy pisze: welniany, preggers. siluetta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiem preggers jak to jest ale pomyśl sobie dzisiaj to już kompletnie bez sensu, zaraz koniec dnia, wytrzymasz do jutra jutro wolne, pewnie nie będziesz siedziała sama w domu, tak? też wtedy jest łatwiej wytrzymać... czekaj przynajmniej do soboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ciekawa jak która z Was wygląda :) dla mnie roxi masz ciemne włosy i jesteś b. szczupła, tak właśnie sobie Ciebie wyobrażam :) pre jest blondynką z długimi włosami, wysoką :) siluetta też blondi z potarganą głową :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×