Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Siluetta
wełna zazdroszczę ci figury ty chudzino. ja tez tak chcę, chlippppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna posłałam Ci zaproszenie już też :) Ostra laska z Ciebie :) a z Twojej córci mała ślicznotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
czyli kogo nie mamy lidki tylko?? majuni?? kogoś jeszcze? dziewczynki nie martwcie się, ten fejs to tylko z ciekawości:) a teraz wracamy do forum i tu sobie urzędujemy ze wszystkimi!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie Silu tak jak mówisz :) i tak jak pisałam wcześniej : tu jest nasz "dom" :D i tu wszystkie nasze rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
wełna, a przepraszam rok młodsza jestem:P yes, yes yes chociaż tyle, bo calej reszty to ci zazdroszczę a najbardziej chyba dzidzia w brzuchu:P ale tak pozytywnie ocywiście:) niech chłopaczek się rozwija jak trzeba:) bo ja wiem, że będziesz miała teraz synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu a bede sie smiala jak sie na serio okaze ze to chlopak! Normalnie bedziesz naszym forumowym medium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siluetta
ja na fejsa tak rzadko wchodzę, czasem popatrzeć na zdjęcia innych i tyle. głównie to pracuję i zajmuję się moim dzidziem i mężem i domem i zakupami:) i gośćmi czasem:) i w sumie to tyle o mnie;) a teraz zajmuję się marzeniami o córeczce:) ale zaraz ide chyba spać, bo zmęczona jestem. mały już śpi, idę się do niego poprzytulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu a dlaczego Ty jeszcze "pomarańczowa" jestes? Zarezerwuj swój nick co by nikt się nam nie podszywał pod Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę, że Facebooka wymiana trwa :) Kiedyś z jedną dziewczyną z innego forum też wymieniłam się kontem i znajomość trwa do dziś :) pozdrawiam was serdecznie i gratuluję przyszłym mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuu chyba już Was wszystkie mam, co za szał to był! :) faktycznie potwierdzam wszystkie jesteście laskami :D idę sobie Was pooglądać jeszcze raz :) fajnie, że się zobaczyłyśmy, teraz nie macie wyjścia musicie być wszystkie wrześniówkami!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę, że Facebooka wymiana trwa :) Kiedyś z jedną dziewczyną z innego forum też wymieniłam się kontem i znajomość trwa do dziś :) pozdrawiam was serdecznie i gratuluję przyszłym mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę się zbierała :) Kąpu kąpu i do łóżeczka poprzytulać się z M :) Dobranoc moje drogie :) Fajny dziś dzień był i wieczór z Wami tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ciesze sie ze Was tu mam ! robię herbatkę i spać bo już w piżamce siedze:) I całuje Was mocno na dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rodzine w Warszawie i co jakis czas tam bywam, a w ogole to urodzilam sie i mieszkalam 10 lat w Ciechanowie takze calkiem niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna ładny kolorek włosów. niezła figura. silu przecież ty chuda jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki roxi, Ty też niezła laska jesteś :) ale z tą figurą to przesadzacie, ja jestem normalna, zwykła, schudłam po ciąży ale bez przesady... zreszta zaraz i tak gruba bede znowu....aaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
no nie to nie fair, ja tez chce was zobaczyc, ale nie mam konta na fb ani na nk;(, czuje sie odsunieta..buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welniany no racja bedziemy grubaski. hehe bedziemy mogly zobaczyc ktora z nas szybciej rosnie. preggers ty tez bedziesz gruba niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×