Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

ogolnie to ona jest taką książkową teściową. naszczecie narazie nią nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ale sie tu napisalo duzo a ciezko nadazyc czytac hihi a co dopiero odczytac:) jak sie macie?? u mnie dzis zaczyna sie 9tc a nie czuje wogole ze jestem w ciazy:( brzuch brak jak byl chudy tak jest a juztro jeszcze jest piatek 13-stego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek juz niedlugo ci brzuch urośnie:) welniany powiedzieliscie juz komus o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek ciesz się, że jeszcze nie masz brzucha, zobaczysz jeszcze będzie Ci tak przeszkadzał, że będziesz miała go dość ;) a napewno Ci urośnie w swoim czasie nie martw się :) byłaś na usg, widziałaś serduszko, wszystko jest ok! roxi powiedzieliśmy rodzicom narazie i siostrze, reszcie powiem po usg, bo ja cały czas niestety schizuje, bo gdzieś przeczytałam o tym pustym jaju i mi to spokoju nie daje, jestem na siebie wściekła w poprzedniej ciąży nie czytałam nic, bo mnie zaskoczyło że udało się za 1 razem i nie miałam czasu na czytanie pierdół, a teraz się nakręciłam niepotrzebnie a Ty powiedziałaś komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamie i mojej siostrze. i ja tez czytalam o tym pustym jaju. tez sie tego boje.no i tej ciazy biochemicznej. slyszalas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam coś roxi o tej biochemicznej...ale weź się nie nakręcaj tym ;) nawet ja się tym nie nakręcałam a jestem etatową panikarą ;)) jesteś zdrowa, młoda i nie będziesz miała żadnej biochemicznej ciąży głuptasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok welna wierze ci. mam nadzieje ze bedzie dobrze. ty tez nie mysl o tym pustym jaju. a bylas płaczliwa w tamtej ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie staram się nie myśleć, bo wiem że to jest takie durne nakręcanie, które do niczego nie prowadzi, a napewno nic nie zmieni byłam płaczliwa a najlepsze jest to, że mi tak zostało...poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski :) Jestem już :) albo dopiero. O masakra jutro z tym piątkiem 13-go, niby nie wierzę w żadne takie ale wiecie :) Wróciłam do domu z bobo testem i z samego rańca go robię jak tylko oczy otworzę :) Roxikct i welna prosze tu nie panikować! Badzcie dobrej mysli bo dzidziusie zestresujecie jak sie bedziecie tak zamartwiac ciagle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxikct tesciówką się nie przejmuj! Z nią nie będziesz żyła tylko ze swoim ukochanym :) A On ile ma lat? I na pewno sobie poradzicie. Dobrze, że w swojej mamie masz wsparcie i będziesz miała na kogo liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w pracy i na zakupach. Sa teraz przeceny przecen i w cubusie kupilam 3 bodziaki w cenie 2 i wyszlo mnie to 29 zl! Takze udane zakupy:) A i bodziaki śliczne:) A ja mam sluchajcie ogromne cycki dzisiaj dopiero zauwazylam jak urosly jak przymierzalam ubrania w sklepie. A moj narzeczony potwierdzil, ze wielkie. Ja dzisiaj kupilam pre-test bo patrzylam na testy z poprzedniej ciazy i ten mi wyszedl najwyrazniej ze wszystkich, ale jeszcze sie nie zdecydowalam czy jutro go zrobie! Boje sie jak jasna cholera! Ja w tym miesiacu nikomu o niczym nie mowie, nie wspominam nawet, ze @ sie spoznia. No oczywiscie oprocz Was, i tylko Was zameczam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wczorajszy test nie był już dziś potrzebny :( Rano przyszła @, buuuuuuuuuuuuuu.... Czyli jednak testy owulacyjne nie są dobre na ewnetualne wykrycie ciąży w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze gosiak....przykro mi :( kurcze to co niby miał znaczyć ten test owulacyjny?? ehhh ...jak się czujesz? naprawde strasznie mi przykro gosiak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gosiak tak myślę o Tobie...jakim cudem wyszedł Ci wczoraj ten test owulacyjny? to jest jakaś jedna wielka ściema z tymi testami w takim razie, chyba że miałaś wczoraj owulację dzień przed @...no bo jak to inaczej wytłumaczyć? co Ty o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna nie wiem właśnie co miał znaczyć, niepotrzebnie go w ogóle robiłam. Ale kurde w zeszłym miesiącu jak robiłam przed okresem też owulacyjny bo nie miałam ciążowego to nie pokazał żadnej kreski... Pojebane to wszystko! Jak się czuję? Hmm strasznie mi przykro no i ogólnie to strasznie mnie boli aż promieniuje na nerki więc jest kiepsko. Dzięki Wełna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna z tą owulacją to raczej nie możliwe dzień przed @ no a poza tym to testy wychodziły mi pozytywne 29, 30 i 31 więc wtedy miałam owulkę. Ehhh szkoda gadać, nakręciłam się jak jakaś idiotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna z tą owulacją to raczej nie możliwe dzień przed @ no a poza tym to testy wychodziły mi pozytywne 29, 30 i 31 więc wtedy miałam owulkę. Ehhh szkoda gadać, nakręciłam się jak jakaś idiotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde noo... A już całą noc mi się śniło, że wyszedł mi test pozytywny... że zobaczyłam od razu dwie kreski i nawet nie musiałam czekać 5 min bo pojawiły się błyskawicznie... A rano już byłam gotowa test robić, miałam wszystko przygotowane, test otwarty i tak mnie tknęło żeby zobaczyć czy nic tam nie ma, wzięłam papier a tam wiecie co zobaczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! Gosiak nie ma co sie poddawac,przykro mi,ze tym razem nic z tego naprawde!ale kolejny miesiac i kolejna szansa.nie mozesz sie poddac,na pewno Ci sie uda czy predzej czy pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak nie nakręciłaś się jak idiotka, wyszedł Ci ten test owulacyjny, który wychodzi również w ciąży, każda z nas pomyślałaby to samo, zresztą ja też myślałam, że Ci się udało, to wina tego testu, tylko ja wciąż nie wiem z jakiego powodu on wyszedł... majeczka mnie bolą piersi strasznie i są chyba o rozmiar większe, mi po ciąży to w ogóle piersi zanikły ;) tak że nawet stanika nie nosiłam od 2 lat :) a teraz...chyba musze kupic znowu :) no i rano mi niedobrze zanim czegoś nie zjem, to też dla mnie nowość, bo ja jestem raczej bezśniadaniowa... a teraz muszę coś zjeść jak ledwo z łóżka wyjde, no i to by było na tyle a Ty się teraz starasz? czy juz po staraniach? kiedy masz termin @? preggers co tam? co tam? zrobiłaś ten test uparciuchu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×