Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

welna rozbawilas mnie z tym biustonoszem!ja osobiscie nie wyszlabym bez biustonosza,pomino tego,ze mam tez nie za duze cycochy,bo dwie wiszace skarpety po pierwszej ciazy! hehehe Teraz jestem w trakcie starania,wczoraj bylo przytulanko,a kolejne w sobote.do @ jeszcze daleko,bo 4 lutego! tym razem nie bede sie tak nakrecala i wyliczala,po prostu lece na spontana i zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Wełna nie wiem, jak to możliwe... Mam ten test i ta krecha jest mega ciemna, testowa i kontrolna są tego samego koloru ale jak widać nie ma reguły. Już nie wiem co myśleć, bo przecież jak mówię w zeszłym miesiącu też sprawdzałam z ciekawości owulacyjnym i nie było żadnej krechy... Masakra jakaś dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam,ze kiedy starala sie zajsc w pierwsza ciaze,to nigdy nic nie wyliczalam.nawet nie obserwowalam kiedy owolucja .Po prostu przytulalam sie z M kiedy mialam ochote i po 3 cyklach sie udalo.takze moze to tez jakis sposob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a myślisz, że ja to co mam, jak się nachylę to pożal się boże... ale naszczęście już mi się powoli robią normalne, takie jak kiedyś...ehhh...ale wiem ze to tylko tymczasowa sprawa, nie chce myśleć co będzie po 2 ciąży... hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka to jest dobry sposób bo podchodzisz do tego bezstresowo, a tak jest najlepiej :) gosiak weź poczytaj coś w necie na ten temat, tego testu, ja bym się wściekła na Twoim miejscu, serio a może Tobie się coś przesunęło jednak i miałaś wczoraj tą owulację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna ja tez sie kiedys zastanawialam jak moje cycochy beda wygladaly po 2 ciazy!az strach pomyslec.a w ciazy to mialam takie ogromne,ze ledwo kurtke dopinalam.pamietam jak przechodzilam kolo szkoly to chlopcy sie na mnie patrzyli ze zdziwieniem:) Dziewczyny zuwazylam ,ze po przytulaniach na drugi dzien rano kiedy ide sie zalatwic to na papierze widze duzo sluzu takiego jak na owulacje tylko moze lekko zoltawa,ale bywa rowniez przezroczysta.za kazdym razem tak mam kiedy sie przytulam z M i na drugi dzien rano to obserwuje.Czy Wy tez cos takiego zauwazylyscie u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka jeśli chodzi o mnie to nie wiem, nie zwracałam chyba na to uwagi, ale przezroczysty śluz, którego jest dużo to na dni płodne, więc to dobry znak wg. mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Gosiak, przykro mi bardzo, ze sie nie udalo, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!!!! Nie teraz to nastepnym razem sie uda!!! Wiem to kochana!!! Welna, z tymi pierismi mam taks samo, nic raczej tam nie pozostalo po ciaazy, tym bardziej, ze karmilam corcie 2 lata, wiec wszystko wyssane;), choc teraz od jakis 3 tygoni strasznie mnie bola i swedza i sa jakies nabrzmiale, moj m. sie smieje, ze to pewnie urojona ciaza...wlasciwie nie przestaly mnie bolec po ostatniej miesiaczce...dziwne, no ale test byl negatywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Pregres, jak twoj test???? Czekamy na wiesci pozytywne naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
majeczka, ja mam tak smo z tym sluzem, jest leko zoltawy niezbyt gesty, bardziej rzadki, nie wiem co to moze oznaczac, moze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka i Lidka a może to poprostu sperma z Was wypływa? Bo skoro przytulanka są wieczorem a te obserwacje macie rano po przytulankach to ja obstawiam, że to poprostu sperma. Bo przecież ona się nie wchłania ani nie wlatuje cała tam gdzie trzeba. Wełna wściekłam się ale cós, mogę mieć do siebie tylko pretensje bo po co sprawdzać ciąże owulacyjnym? Naczytałam się jakichś rzeczy i sprawdziłam. Pozytywny test owulacyjyny może ale wcale NIE MUSI oznaczać ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka czyli jednak nie ja sama tak mam,wydaje mi sie ,ze to tak chyba jest po przytulaniach!bo nawet kiedy nie mam juz owulacji a sie przytulam to na drugi dzien i tak widze taki sluz. Dobra ja spadam do miasta z mala na zakupy.wpadne pozniej i bede czekala na dobre wiesci od preggers!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, ale ty w końcu nie zrobiłaś testu ciażowego!!!!!!!! a co jeśli mimo okresu jesteś w ciąży??? jaki jest ten okres? może to plamienie? ja bym tego tak nie zostawiła... mnóstwo moich koleżanek miało normalny (zaznaczam obfity normalny) okres, a było już miesiąc-dwa w ciąży. Moja koleżanka z pracy tak miała. 21 maja miała miesiączkę, potem miała dokładnie miesiąc po niej kolejną...a ciąża była i jest dalej - rodzi córeczkę 15 lutego!! i lekarze po usg stwierdzili dopiero, że ciąża jest o miesiąc starsza i trzeba ją liczyć od ostatniej miesiączki 21 maja, a nie 18 czerwca. więc nie sugerujmy się tą miesiączką tak do końca. może zrób ten test dla świętego spokoju, ale tym razem ciążowy i owulacyjne wszystkie jakie masz odłóż na półkę, mam nadzieje,że już nigdy ci nie będą potrzebne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu mam normalny okres na chwilę obecną tak mi się wydaje... Testów owulacyjnych już nie mam, mam tylko ten jeden ciążowy ale nie chcę go robić. Okres przyszedł jak w zegarku - identycznie jak w zeszłym miesiącu. Narazie to umieram z bólu więc nie mam siły o tym myśleć nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka, ja to mam w ogóle dziwnie, bo ja mam non stop śluz przeźroczysty. dopiero od 2-3 dni lekko mleczny, ale tak baaardzo lekko, więcej przeźroczystości w nim niż koloru. więc cholera wie o co chodzi. ja mam bóle na okres, podbrzusze ciągnie. I tyle. Kawa smakuje, więc chyba nastawiam się na staranka w przyszłym cyklu:) chciałabym tylko,żeby okres przyszedł szybko (bo ja jestem na bromergonie który ma mi okres wyregulować, bo bez leków nie dostałabym go w ogóle, więc u mnie brak okresu nie oznacza ciąży, bo ja go nigdy nie miałam niestety co miesiąc). testu chyba nie robię, no zobaczę jeszcze.... chyba, że mnie diabeł pokusi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak rozumiem twoje rozczarowanie i to, że cię ten okres jeszcze boli to już szczyt 13stego w piątek:( przykro mi kochana. Skoro czujesz, że to nie ciąża, to nie rób testu. zostaw go na za miesiąc. Może za miesiąc ty i ja będziemy razem testować. ja mam dostać okres jutro planowo...ale zobaczymy czy te leki które biorę mi go tak regularnie wywołają. OBY, bo nie chcę zwlekać ze staraniami... kochane 3majmy się razem. Jeśli nie wrześniówki, to październikówki lub listopadówki, co?? ja jestem z listopada, fajne dziewczynki się wtedy rodzą, hihihihihi:) a potem otworzymy forum wrześniówki-październikówki-listopadówki i będziemy sobie pisać razem z dziewczynami co juz są w ciąży. dobry pomysł nie? głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
dillu, popieram, badzmy wszytkie dobrej mysli, pozytywne myslenie wywoluje pozytywne brzmienie....czyli skutek-efekt ciazowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
mialo byc sillu a nie dillu....hiiihi, sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
ok, kochane, musze spadac na jakich czas posprzatac chate i na zakupy z rodzinka, bede pozniej, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiaczek. U mnie to zaczął się fatalnie, jeśli miałaś okazję czytać dzisiejsze posty to wiesz o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja bylam pewna ze wejde na forum i zobacze ze wyszedl Ci plus, , przykro mi :( glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi bóle podbrzusza ucichły. kurna dostanę ja ten okres czy nie? chyba z tej ciekawości czystej zrobię test. A na przyszły miesiąc kupuję na allegro testy, bo w aptece za drogo. Choć te apteczne,np. pre-test są super. Tak ładnie i wyraźnie widać wszystko. W poprzedniej ciąży miałam pre-test. rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma juz bolu brzucha , kluje dzis ale nad pepkiem ;/ mam mokro , co chwile latam sprawdzic czy to @ pfe pfe ;/, przezroczysto mleczna wydzielina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina to ja też mam przeźroczysto-mleczną..hmm a ty robisz test? kiedy masz dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam wczoraj rano byl negatywny , dzis nie robilam :P okres przewaznie dostawalam 10 ,ostatnio dostalam 15 , dzis jest 13. wiec moze dzis , moze jutro , juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny negatyw! Z porannego moczu! Ale @ dalej nie ma. Mysle ze to owu sie przesunela ale dalej mam malutka nadzieje dopoki nie dostane @! Gosiak strasznie mi przykro wiem co czujesz. Ten piatek 13 tego faktycznie pechowy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers kurde ,a juz myslalam,ze chociaz Ty bedziesz miala dobre wiesci!Ale nie trac nadzieji,poki co @ jeszcze nie masz wiec wszystko moze sie wydarzyc!byc moze za wczesnie. a kiedy masz dostac @ ,bo juz mi sie wszystkie mylicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×