Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

gosia ja mam przodozgiecie. a slyszalam ze jak sie ma tyło to nie wolno podnosic nog do gory bo to uniemozliwia przedostanie sie plemnikow do macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do mezusia troche bo marudzi ze przyszedl z pracy a sie nim nie zajmuje..do jutra kochane...3majcie sie wszytskie milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak dobrze trafilas i dziekuje za zaproszenia,zaraz wejde i poogladam Twoje zdjecia. Misiaczek az mi glupio ,ze taka gafe trafilam,to Gratuluje,bo Tobie jeszcze nie gratulowalam:) Siluetta super,mi tez ciarki przeszly kiedy przeczytalam Twoj post!ciesze sie,razem z Toba!Powtorz test jeszcze z rana,zeby miec pewnosc 100000% Silu pamietam jak ja sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy to tez mnie strach paralizowal,ale zapewniam Cie,ze to tylko chwilowe. Misiaczek to moj email kruda4@wp.pl z checia przyjme Cie na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie masz normalna. bo ja jak pierwszy raz bylam u ginekologa to od razu mi mówil ze mam bardzo wygiętą do przodu. i ze przez to moge miec bolesne miesiaczki ze skrzepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mi nic nie mówili takiego, ani ginekolog mój ani nawet w szpitalu jak byłam na badaniu więc pewnie mam normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalna to jest lekko wygieta do przodu "przodopochylenie". wszystkie pozycje dobre do zajscia w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, roxi, majka, wełna, ale we mnie wierzycie dziękuję. Ale za gratulki na razie nie dziękuję, bo ja już kurna sama nie wiem. wiecie, że wyciągnęłam tego testa z toerbki (po 2 godzinach) i nie było już tej drugiej kreski?? zniknęła. Była tylko ta jedna oczywiście, co zwykle. Ja nie wiem. jestem pewna, że tam była po tych 15min, potem patrzyłam jeszcze po 30min też była, a potem już nie ma. więc kochane, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak mam ten cień nadziei to będę robić te testy codziennie rano po jednym aż do wtorku/środy. wtedy to już na pewno będzie wszystko jasne. więc hmmm musze kupić jeszcze 2 sztuki testów:) ale koło mnie w pracy mam aptekę gdzie amil kosztuje 9zł, więc to dobra cena. jutro rano robie pink test, a w niedziele quick vue. oba wykrywają 25mU/l więc nie sa mega czułe. na razie się nie ciesżę jeszcze... nie wiadomo:( a strach mnie sparaliżował ze szczęscia gosiak, już niczego się nie boję. chwilę myslalam o 2 dzieciach na raz malutkich, bo moj synek jeszcze maly, ale już mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaczek_1980
Cześć dziewczyny! U mnie trwa oczekiwanie,ale chyba nic z tego nie bedzie,bo ciągle czuje te napiecie jak przed kazdym @ Ciagle mam tempke 37-37,2. Oby to zwiastowało dobrą nowine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jestem w ciąży, to musiałam zajść tego 20 dnia cyklu, bo jest to bardzo wczesna ciąża (ma jakiś tydzień od zapłodnienia) skoro testy tak słabo wychodzą (albo i nie...nie wiem). nie chcę się cieszyć za wcześnie. w czwartek mam wizytę kontrolną u gina to oczywiście zapytam co i jak, pewnie wyśle mnie na betę z krwi, o ile te kolejne testy będą wychodziły choć troszkę pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja też w Ciebie wierzę! :) Jesteśmy tu po to, żeby się wspierać i każda z nas ma takie same rozterki co miesiąc więc doskonale Cię rozumiemy kochana :) Zobaczysz, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu, wierze w Ciebie i mylse caly czas, wiem ze jutro bedzie druga krecha, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaczek_1980
Ja trochę boje sie zrobic test,żeby sie nie rozczarowac :( Może ta podwyższona temperatura to ze stresu,sama nie wiem... Poczekam do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wam za wsparcie. nie chcę krakać. czas pokaże. jeszcze 4 dni i wszystko będzie jasne, musi być, albo w lewo albo w prawo. dobranoc. jutro się tu zamelduję jak męża do pracy wygonię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiaczek jutro masz dostać @? rób test nie bój sie. silu a mi czemu dalej wychodzą te testy takie jasne???????? \ja też mam bardzo blada ta druga kreske. no tylko mi nie znikła druga kreska. martwie sie ze dlaje nie mam jenakowych tych 2 kresek, juz tydzien minal od pierwszego testu wiec powinna byc juz ciemna nie? moze mi zle przyrasta to hcg??????????????? dzidzius sie nie rozwija??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Siluetta! Chyba reszta dziewczyn tez juz spi,a ja musze troche posiedzieć w necie. Uczę się do jutrzejszego egzaminu. Trzymajcie z mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wypowiedź z innego forum mnie totalnie załamala: "sama jestem w drugiej ciazy kreska nie znika. poijawia sie tylka zafałszowana kreska jeszcze na mokrym tescie niektorych firm jak oczytuje sie po czasie. jak test wyschnie-kreska znika. zycze powodzenia w staranach. najlepsza metoda to sobie odpuscic na jakis czas. " trudno;( roxi, spokojnie, dzidzia się rozwija. do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy test wyszedł zupelnie niegatywny. Z wczorajszego testu ze znikającą kreską, dziś jest b. widoczna znowu. Wydaje mi się szczerze, że nic z tego. Trzeba się tzrymać przepisowych 5 min na teście, a po tym czasie do kosza. czekam na okres i nowe starania. W czwartek mam lekarza. Jeśli do czwartku okresu nie będzie, zrobię test z rana przed lekarzem w czwartek dopiero. Nie ma sensu robić go jutro/pojutrze. Eh, nastawiłam się jak głupia, naprawdę myślałam, że TAK, bo naprawdę widziałam tą drugą kreskę na 2 testach. no chyba, że jest strasznie wczesna ciąża..choć nie lubię się łudzić. I nie chcę. Więc dziewczynki będziemy październikówkami, a co!! wcale nie mam złego humoru przez to, chciałam bardzo, ale to co. Życie trwa dalej. Niedługo nie będzie złudzeń tylko wyskoczą nam 2 grubaśne krechy i nie trzeba bedzie się ich dopatrzać pod każdym kątem i światłem. Takich kresek wam życzę i sobie też:) i nie załamujmy się. Przecież czekamy na cud. Nie tak łatwo go zrobić:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Siluetta jeszcze nie zapadla klamka,poczekaj do czwartku rano i powtorz test jesli @ sie nie pojawi.Moim skromnym zdaniem tez uwazam,ze powinno sie trzymac tych przepisowych 5 minut,ALE ile przypadkow czytalam na forach,ze dziewczyny widzialy 2 kreske pozniej i faktycznie byly w ciazy!Ja uwazam ,ze jednak jestes w ciazy,a ten test ktory dzisiaj zrobilam byl za slaby zeby wykazac ciaze.Jesli faktycznie zaszlas w 20dc to to jest wczesna ciaza i kreska moze sie jeszcze nie pokazac na niektorych testach.Trzymam mocno kciuki,zeby sie udalo! Anuleczka powodzenia w egzaminach no i upragnionych kreseczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie znowu wieczorem i 3 nowe strony! Az sie milo czyta! Silu ja tam wierze ze nie dostaniesz @! I bedziesz jeszcze wrzesniowka! Trzymam kciuki mocno za Ciebie, bo jeszcze jedna dobra nowina by nam sie przydala na forum. U mnie bez zmian zero@ no ale tez test negatywny. Nie wiem co o tym myslec, ale chyba trzeba cierpliwie czekac na @. Nie mam zadnego bolu ktory moglby wskazywac @. Jak tam u Was dzisiaj? Ale przynajmy ze październikowki tez nie sa takie zle ;p szkoda ze bez dziewczyn ktore zaciazyly na wrzesien, ale wazne zebysmy mialy nasze fasolki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
jak juz wczesniej pisalam, pisze i raz jeszcze, poki nie ma @ jest NADZIEJA!!! Takze sillu glowa do gory, jeszcze nic straconego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 14 , jeszcze nie ma @ , za to kreseczka druga ledwo ledwo widoczna ,.ale ja ja widze :) brzuszek troche pobolewa :( oby @ nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×