Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

jajniki to mnie wczesniej ale kluly , dzis bolal mnie brzuch , podbrzusze, dziwnie , tak chyba okresowo , ale przestalo, chyba , w nocy tez sie obudzilam bo podbrzusze bolalo , ale teraz to chyba nie boli, juz sama nie wiem , boli przestaje boli przestaje , eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tego co Wełna mowila to u niej bylo tak samo wiec nie ma co sie przejmowac po prostu sie relaksuj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
gosiak, ja roniez od roku nie biore tabletek anty, odstawilam je rowno rok temu, przytulanka z m. tez nie byly wczesniej kontrolowane, aby w plodne i czy jest owu itd, raczej byla to milosc, przyplyw uczuc, wtedy jak nam sie chcialo, fakt wiedzialam zawsze kiedy mam plodne i nie raz mogloby nam sie juz trafic drugie baby, ale jakos nie ma jeszcze, moze to jest tak jak pisala manina, jak ruletka raz sietrafi a raz nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
pree dzieki kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, preggers nie odzywałam się, bo jest mi totalnie niedobrze :( wczoraj przespałam pół dnia, potem byliśmy w odwiedzinach u znajomych a jak wróciliśmy to znowu poszłam w kime cokolwiek zjem to mi niedobrze :( jak nie jem też niedobrze, nawet jeszcze gorzej, więc nie wiem już co robić, jedyne co mogę zjeść to kanapki najlepiej się czuję jak śpię ;) ale ile można... manina gratuluję, widziałam Twój test, jest druga kreska :) preggers a kiedy miałaś to plamienie? wczoraj czy dzisiaj? gosiak masz jeszcze ten okres, czy już Ci się skończył? ja bym na Twoim miejscu zrobiła test dla świętego spokoju siluetta a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam go od dzisiaj. Jak się obudzilam to zauwazylam. Ale od rana nic nie przybylo. Ojjj to chyba wreszcie czujesz ze jestes w ciazy co Welna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers, a to plamienie przeradza się w okres? jak to wygląda? dawaj znać. Jak się rozszaleje, to raczej nie ma ciąży, ale jeśli skończy się na 1 dniu plamienia, to bym robiła test. wełna, współczuję to tylko słowo....ja wiem co przechodzisz, miałam to samo. jeśli mogę poradzić to wsyp sobie do herbaty porządną łychę imbiru (na wrzącą herbatę). jak wystygnie, wypij duszkiem - będziesz miała 3 godziny z głowy. Wiem ohyda, ale ja byłam zdesperowana, tak mnie mdliło od rana do nocy - tylko TO pomagało, a próbowałam wszystkiego. taka zwykła przyprawa imbir mielony w torebeczce. Powodzenia! manina, mam to samo - podbrzusze boli, a raz nie boli. Ja już sama nie wiem o co c'mon. Biorę cały czas luteinę na okres, ale powinien być wczoraj, a go nie ma. Teraz to już w ogóle cisza zapadła, nic tam nie czuję, a na pewno nie zbliżający się okres. Cholera wie dziewczyny. Ja też chcę wiedzieć już. Ale już się nie da. Czytałam inne fora, to jest mnóstwo wypowiedzi, że kreski po godzinach na testach sa nieważne i nie ma ciąży. Czytałam też tysiące wypowiedzi, że kreska po godzinie na teście jednak oznacza ciążę, ale bardzo wczesną. Zgłupieć można - która opcja pasuje do mnie? do czwartku chyba skisnę z ciekawości;/ wynik bety będzie na piątek jeśli w czwartek mi pobiorą krew. Znając życie będzie po drodze jeszcze jakiś sikany teścik. Spróbuję dorwać ten mega czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie narazie nic. Nie przeradza sie w nic. W ogole nic oprocz tej plamki rano nie polecialo. Nie boli mnie brzuch narazie ani nic. Nie wiem co myslec. Silu zrob po prostu kolejny test za jakies 2 dni. Ja mysle ze Ci sie udalo! Wierze w to bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam jak na tym pierwszym teście AMIL w piątek widziałam po 2-3 min cień kreski, ale naprawdę oczy wychodziły mi z orbit żeby go dojrzeć (no chyba, że miałam jakieś zwidy). Po 30 min/godzinie widziałam już wyraźną kreskę. No ale po godzinach... i pamiętam drugi test tego samego dnia tylko 2 godz. później jak wróciłam do domu NOVA - dwie kreski na bank wyskoczyły, druga oczywiście okropnie słaba, ale były dwie obok siebie pod światło, później zniknęła ta druga po 30min jej nie było, a za 3 godziny znowu wyszla i się nie zmyła... trzeci test - PINK następnego dnia z porannego moczu - negatyw. Dlatego cały czas mam nadzieję, że coś jest na rzeczy. Tak mi intuicja podpowiada, ale ja wiem czy jej wierzyć. eh;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers, to dobry znak jeśli to tylko kropla krwi, bardzo dobry. To właśnie może być zagnieżdżenie czyli teoretycznie od jutra możesz testować. Chyba, ze jesteś już w ciązy, a kropla krwi to takie plamienie na początku ciąży, wielu kobietom się zdarza. Na wszelki wypadek powinnaś wziąć luteinę - progesteron na podtrzymanie ciąży (ale może lepiej umów się na jutro do lekarza). Chyba, że nie masz w domu luteiny podjęzykowej? to zwykly progesteron. podtrzyma ciążę. oj pregg, strasznie bym chciała, żeby te 2 testy na których widziałam 2 kreski (pamiętacie jak się trzęsłam z radości, to chyba musiałam coś widzieć) były wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
siluetta jesli kreski byly to oznacza jedno!! przeciez sobie ich nie domalowalas, jest ciaza tylko wczesna!!! zrob tescik za 2 dni, aby ujrzec dwie wyrazne krechy!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina pewnie na recepte prawda? ja nie mam nigdy nie bralam czegos takiego. ale testy nie wykazaly mi jeszcze nic wiec nie ma nawet podstawy do tego zeby sadzic ze jestem w ciazy, nie wiem czy ktorys lekarz mi pomoze. Pewnie nie pozostaje mi nic tylko czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, rowniez uwazam, ze powinnas poprostu spokojnie poczekac, zrelaksowac sie i zobaczyc jak sie dalej wszystko rozwinie, naturalnie zycze aby prawidlowy @ nie nadszedli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg ja myśle, że lekarz na takie 1dniowe plamienie wyśle cię na betę, a na wszelki wypadek da luteinę dopochwową, nie bedzie chciał ryzykować. Luteina jak pisałam: albo wywoła spóźniający się okres, lub w przypadku ciąży podtrzyma ją i zniweluje plamienia. Jak zaszłam z synkiem w ciążę - 27 dzień cyklu - 2 bardzo blada kreska, 3 testy w odstępstwie 3 godzin, ale w końcu wyszly, lekarz powiedział, że tak wczesnie on mi nic nie powie, wysłał mnie na betę i dal luteinę i na tej luteinie kazał sobie czekać. Powiedział, że nie chce ryzykować. I brałam sobie luteinę, a okres sie nie pojawiał..beta już i tak wszystko potwierdziła następnego dnia jak odbierałam wyniki - miałam jej już wtedy 656 czegoś tam (tyle wynosiła na 27 dzień cyklu - zaszłam 14 dnia cyklu równiutko). lidka, dziękuję za wlewanie we mnie nadziei:) gdyby nie były to znikające kreseczki to bym bardziej im uwierzyła. Mi to naprawdę nie pozostaje nic tylko czekać...dziś dopiero 9 dni mija od ostatniego stosunku. Za mało. Moje oczy jak ponownie będą wychodzić z orbit, żeby dojrzeć kreskę tego chyba już nie zniosą:) sama się z siebie śmieję, jak mi się mieni w tych oczach i gapię się na ten test jak baran pod każdym możliwym kątem:P i rozbrajam go zwykle na kawalki, żeby z jeszcze bliższej odległości mu się przyjrzeć. chyba kupię sobie lupę na kolejny miesiąc starań:):):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg tak luteina na receptę. ja bym ci mogła podesłać, ale będziesz na nią czekać kilka dni. umów się do lekarza, mówię ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo pregg zrób kolejny test jutro rano, jeśli nie rozwinie się okres. wkleisz fotę a my tu już ocenimy. kurcze żałuję ze wam moich testów nie wkleiłam:( na fotosiku można dodawać zdjęcia tak? to jakieś skomplikowane? komórka moja robi okropne zdjęcia, nic byście nie zauważyły. Zrobiłabym aparatem i później na kompa zgrała. zrobię tak z kolejnym testem jeśli będę miała cień wątpliwości. Bo te stare testy w nerwach wywaliłam do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu jestem pewna ze jak zrobisz test to bedziesz miala 2 silne krechy! tylko musisz jeszcze odczekac kilka dni. Tak bardzo bym chciala do Was dolaczyc w tym miesiacu. A co najgorsze robie sobie coraz wieksze nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jeszcze jakie ładne imię dla dziewczynki? NIKOLA:) ciekawa jestem czy córeczka już w brzuszku:) czytam dalej te fora i piszą, że jedne testy wykazują ciążę, a inne w ogóle. dziwne te testy robia jednym słowem;/ i test wychodzi 12-14 dni po stosunku dopieroooo. Jezu ile to czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg myślę, że do wtorku rano wytrzymam:) muszę sie zaopatrzyć w 2 testy. Kupię te po 9zł, bo tanie AMIL. jeden zrobię we wtorek rano a drugi w czwartek przed lekarzem. oczywiście dam znać. na więcej cierpliwości mnie nie stać. choć wiem, że marnuję kasę na te testy. czy one nie mogą kosztować 1zł;/ zdzierstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg i jak sytuacja?? dalej kropka? czy leci więcej? czerwone czy różowe? ciągnie cię do dołu jak w czasie okresu? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedna kreska taka sama jak od rana, nic sie nie ciagnie nowa wkladka juz calkowicie biala. ona byla rozowa i taka zupelnie jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja kupowałam bobo-test po 7 zł z groszami w aptece. Ja myślę, że Ty już jesteś w ciąży i to na bank! Tylko jeszcze za wcześnie. Preggers idź na betkę jeśli Ci się @ nie rozwinie dziś, bo nie wiem jak u Ciebie ale u mnie zawsze pierwszego dnia jest potok a nie jakieś tam plamienie więc to co Ty masz to nie wydaje mi się, że to @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg też bym cchciała kupić te z allegro, ale mąż wszystkiego sie dowie;/ napisalam do tego kolesia z allegro czy mogę kupić je bez posiadania konta allegro, ale mi nie odpisał:( więc pewnie nie;/ mam nadzieję, że nie będą już potrzebne i te 2 Amile wystarczą:) no i w czwartek beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, cieszyć sie tylko. Ile spóźnia ci się okres? czy wcześniej ci się spóźniał? kurcze...może ty w ciąży, wełna to święcie przekonana jest, że ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, oj chciałabym... normalnie zero okresu, zero oznak, że nadejdzie. kurna bolek. ja chcę juz wiedzieććććććććććććććććććććććććććććć ale też żadnych innych objawów ciąży nie mam, ni huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu jeśli TY bierzesz luteine na wywolanie okres to powinien on już przyjść a dzis jak mowisz jest juz dzien po terminie. A pamietasz czy w zeszlym miesiacu mialas jakies objawy na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest 4 dzien. Do srody czekam bez bety pozniej juz jade bo inaczej nie wytrzymam. w zeszlym miesiacu sie spoznil ale 2 dni. powiedzialam mamie o tym ze sie spoznia@ i ona od razu w sklepie kupila spiochy! :) juz nie moze sie doczekac wnusi:) (bo innej mozliwosci nie przyjmuje do wiadomosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×