Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu no tak 2 i pół bo w pt i w sb w miare normalny a dzis tylko jakies ostatki ze tak powiem. Tak mnie nakrecacie tym swoim testowaniem ze ja glupia bede testowac po okresie, masakraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu tylko daj znać od razu jutro jak zrobisz ten test bo nie wytrzymam tez w tej niewiedzy :) Manina liczylas ile testow juz zrobilas w tym cyklu? bo chyba wszystkie nas przebijasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczek33
Kochane idcie do lekarza na usg mi wykry 12 stycznia a okres mialam 10 grudnia pecherzyk ciazowy 2,7 mm wiec juz pare dni jest we mnie jutro znow do lekarza innego potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak....a jednak...szkoda, szkoda :( ale przynajmniej masz czystą sytuację, a tak pewnie byś się zastanawiała i zadręczała - jestem? nie jestem? życzę Ci wobec tego miłych i odlotowych starań w nowym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
witajcie dziewczyny, mnie cos poboloewa podbrzusze, piersi bola wlasciwie od miesiaca, choc juz coraz mniej, wiec zwiastuje to nadchodzacy @, pewnie 17 dc rowniez sie nie udalo, nie pozostaje nic inego jak nastawiac sie na kolejny cykl, choc postanawiam sobie teraz nieco spuscic z tonu, bardziej na spokojnie, bez wyliczanek, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej.ją byłam na pobraniu krwi.wynik dopiero w środę .eb.okresu jeszcze nie ma i mam nadzieję że nie będzie.testu dziś nie robiłam . Gośka uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane moje, test totalnie negatywny. jest biały pasek niezabarwiony, z porannego moczu. nie mam złudzeń...czekałam tylko przepisowe 5 min. Nie jestem w ciąży na 100%. Trudno, wcale się nie smucę tak bardzo, bo będę z niektórymi z was podczas starań w kolejnym cyklu. Nie liczę naprawdę na to, że czwartkowy test się jakoś odmieni... raczej modlę się o bardzo o okres, żeby szybko przyszedł. A na razie ani widu ani słychu:( gosiak, przykro mi, ale zostajesz ze mną:) Do lekarza i tak idę, bo kontrolnie muszę po recepty na leki. Dla spokoju zrobię test przed tą wizytą - pre-test, który zamówiłam. I nie będe już robić tych testów jak głupia. Kochane miłego dnia, zabieram się do pracy, ale cóż nie sposób do was nie zaglądać, związałam się z wami bardzo. Manina, daj znać kiedy odbierasz wynik bety i czy po drodze do domku kupiłaś jakiś teścik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, przykro mi :( swoją drogą skąd te 2 pozytywne testy? jakieś dziwne akcje z tymi testami się dzieją... lidka a kiedy Ty masz termin @? a co tam u roxi i preggers? manina o której w środę masz wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, @ mam miec w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 7;30 w środę, jeszcze nie kupiłam testu bo jeszczególnie nie wróciła fo domku . Ale może kupię. Jest quick cię za 7zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Gosiak a jednak wyszedl negatyw!buuu szkoda! no coz ,musisz sie naladowac pozytywna energia na kolejny cykl. Manina dziwne,ze musisz czekac az do srody.w moim miescie wyniki sa juz tego samego dnia po poludniu!no ale co miasto to chyba inne zasady! Siluetta mnie rowniez przykro! Lidka ja tez w tym miesiacu nie bede podchodzila do staranek zbyt emocjonalnie,bede sie starala organizowac wszystko na luzie!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka to jeszcze czas...wszystko się może zdażyć :) manina to czekamy w takim razie na wynik testu, bo coś czuję że kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak przykro mi ,ale juz niedlugo masz staranka takze bedzie milo:) A potem to juz czekanie! :) I na bank bedziesz pazdziernikowka! SIlu ale czujesz ze nie jestes w ciazy? Bo ja dopoki nie przyjdzie ta cholerna @ to chyba bede miala nadzieje pomimo tego testu negatywnego w pt! Ale w czw w razie czego gin Ci wszystko powie. Ja tam jeszcze trzymam kciuki za Ciebie. Lidka nie poddawaj sie jeszcze cialo moze Ci jeszcze zrobić niespodziankę! U mnie bez zmian. Ale powiem Wam że trochę zaczynam się martwić, ze tego @ brak. Jutro albo pojutrze zrobie test. Bo juz wariuje od tego. Tak czy siak bede musiala pojsc do gina zeby mi wyregulowal ten @ bo to jest bardzo denerwujace. Welna jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, nic się nie stało, naprawdę. Kolejny miesiąc się bardziej postaram a nie tylko raz do środka;) niech tylko ten okres przychodzi szybciej. Poza tym mam już jedno ukochane słoneczko w domku i to jest ogromne pocieszenie dla starających się, bo raz: daje mi pewność, że płodna jestem, a dwa, że bardziej bym przeżywała, jakby to było 1 dzieciątko, a tak to już mam dla kogo żyć. Dlatego wiem jak bardzo zależy dziewczynom, bo one nie mają ani jednego maleństwa. Dam radę;) następnym razem się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg nie wiem już sama co czuję. nic chyba. czekam na okres. nie mogę się doczekać kolejnych starań i tylko tym żyję:) a te testy niby pozytywne to były podejrzane mówię wam, ja się dopatrywałam czegoś po godzinach, a kto wie może tam nic nie było;/ dzisiejszy jest już pewny. zero mowię wam. nie ma fasolki na 100%. next time:) maninka, rób test 7zeta to nie majątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers jaki okres będzie Ci musiał wyregulować? :D jak się jest w ciąży to @ nie ma i nie trzeba nic regulować ;) ;) ;) ja bym na Twoim miejscu testowała dzień w dzień, twarda jesteś baba... a ja się czuję dziś lepiej, co mnie trochę dziwi, i oczywiście wiecie co od razu zaczynam sobie myśleć....ehhhhhh już wolałam jak mi niedobrze było...tfu tfu, nie wolałam bo to jest obrzydliwe, ale wolałabym już iść i zobaczyć to moje dziecie, bo tak to schiz za schizem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu przykro mi :( ale ja i tak myślę że dopóki nie masz @ to nie wszystko przesądzone :) Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Wełna tak jak pisałaś - przynajmniej mam pewną sytuację i nie będę teraz rozmyślać o tym czy jestem może czy nie jestem. Zastanawiam się czy robić testy owu podczas tego cyklu czy dać sobie spokój narazie i nie myśleć o tym, bo może to mnie blokuje. Już sama nie wiem co myśleć... Manina to długo trochę na te wyniki będziesz czekać ale już będzie pewność czy jesteś czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna kiedy jestes umowiona do gina? Haha wiem ze w ciazy @ nie ma ale jak narazie to nie jestem w ciazy. Mysle ze jest po prostu opozniony. Bo inaczej test w pt by mi pokazal 2 kreche. Ide dzis kupic testy i jutro i pojutrze zrobie. Chociaz obstawiam srode na dzien @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnei w przychodni tez trzeba czekac 2 dni na wyniki bety. Ale za to w szpitalu nie, jest po kilku godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna głowa do góry :) Wszystko będzie ok:) Chociaż wiem,że pewnie taka już nasza natura że się martwimy: najpierw o to czy jesteśmy w ciąży, później o to czy wszystko jest w porządku a później o dzidzię :) Pregg i podoba mi się Twoje nastawienie :) Póki nie ma @ to nie ma myślenia że nie jest się w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers uduszę Cię kiedyś ;) głupotki gadasz ;) a ja wizyte miałam mieć 7 lutego, ale oczywiście przełożyłam sobie o tydzień wcześniej :P więc idę 1 lutego :) to i tak jeszcze strasznie dłuuuuuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze 2 tygodnie. Nie dziwie sie ze nie mozesz wytrzymac. W ktorym tygodniu bedziesz wtedy? Ja chyba w pt umowie sie z moim ginem jesli nie dostane @. Bo tak czy siak musi cos z tym zrobic. Wiesz Welna ja po prostu nie chce sie za bardzo nakrecic, chociaz juz zaczynam wierzyc ze moge byc w ciazy co nie jest dobre. Bo pozniej wyjdzie z tego jedna wielka czerwona klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
dziewczyny tak mnie dzis brzuch boli, jak na @ i wlasnie zauwazylam ciemno brazowy sluz...to jest moj 22 dc wiec na miesiaczke za wczesnie, mam dostac w sobote lub piatek...przeciez nie moge dzis dostac @ bo to zbyt za wczesnie, ja mam cykle srednio co 25-26 dni..sama nie wiem, mozna miec taki krotki cykl 22 dni? jesli dzis mialabym dostac??? poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok preggers rozumiem Cię, ja też bym nie chciała żebyś się rozczarowała...ale już Ci się tyle ten @ spóźnia i jeszcze w dodatku wczoraj to jednorazowe plamienie...no ale ok ja już nic nie gadam lidka 22 dniowy cykl to troche krótki, ale czasami się takie zdarzają, równie dobrze może to być to zagnieżdzenie, poczekaj czy Ci się rozkręci czy nie preggers a ja na tej wizycie powinnam chyba być na początku 8 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre nie masz za co mi dziękować, naprawde tak mi się wydaje, dlatego tak piszę, no nic czekamy na Twój test, a ja się do tego czasu już w ogóle nie odzywam :) ps. znowu mi niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×