Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7...................30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28 cykl.........4......................04.02. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień maninka miejmy nadzieję że w środę beta będzie pozytywna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień dziewczyny dopiszecie się ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień wełna...............30 :P ...............3....................7 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina to Ty masz podobną sytuację jak preggers, jesteście już po terminie @ a testy w przypadku preggers nie wychodzą, w Twoim raz tak raz siak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............7......................12.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manina nie martw się za wczasu. Ja na tym zdjęciu które wkleiłas to na kazdym teście widze kreseczkę. Musimy się uzbroić w cierpliwość do środy. O ktorej masz odbiór tych wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gosia, jak wytrwam do tego czasu . to myslenie jest najgorsze, niewiedza jest najgorsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli bedzie wszystko dobrze to w srode od razu zrobic drugie badanie czy rosnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina1, ja to bym Ci łapki ucięła z tymi testami! Po co się dziewczyno stresujesz? Zrobiłaś betę? bardzo dobrze, nie ma bardziej wiarygodnego testu niż test z krwi. Czy ja wklejałam zdjęcie jak wyglądał mój pierwszy test? Kochana, beta powyżej 5 wskazuje ciąże, jeśli wynik będzie pozytywny - o co możesz zapytać pielęgniarkę, zrób kolejny. I już! Żadnych testów a Broń Boże paskowych, są dramatycznie niewiarygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina ja na tym zdjęciu też widzę na każdym teście kreskę może ten ostatni robiłaś np. z bardziej rozcieńczonego moczu, dlatego kreska jest taka sama śpij dzisiaj to Ci czas szybciej do tej środy minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka pamietam zrobilapierwszy test tydzien po spodziewanej miesiaczce . wyszla slaba kreska , dalej nie robila, za 2 tyg poszla do lekarza , nawet bety nie robila , a ja juz tyle testow , poprostu glupieje z tego wszystkiego, za bardzo sie tym przejelam , ze moglo sie udac , i za duzo for przeczytalam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina1, musisz wyluzować. Już teraz nie masz na to większego wpływu, im bardziej wyluzujesz, tym lepiej dla Ciebie i być może Twojej fasolki! Kochana, z niecierpliwością czekam na wynik bety, oby był jak najwyższy! Swoją drogą, czemu tak długo czekasz na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina no bo to właśnie tak jest ja tez w 1 ciąży zrobiłam 2 testy, ale teraz widzę że to były tylko 2 testy! żadnej bety, nic, poszłam potem tylko do lekarza i zobaczyłam już zarodek a teraz też siedze i czytam jakieś pierdoły, wkręcam się i za przeproszeniem trzęsę dupą a niestety i tak to nic nie da, najgorsze jest to czytanie, bo ciągle o tym myslisz i myślisz... ehhh do środy masz już nie daleko ciesz się, że @ nie masz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, nic poza druga malusienka jasno brazowa plamka, okresu na razie ni ma ale czuje ze nadejdzie.... Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............7................... ...12.02 lidka32...............32;)............11......................20.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
oj ta liczba cyklu staran u mnie...ojjjjjjj..nie wyglada wesolo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............7................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3..................... 9 sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka , nie wiem czemu tak dlugo , robilam w Diagnostyce , zaplacilam 33 zl , i powiedziala ze wyniki dopiero w srode , myslalam ze beda jutro , no coz, jeden dzien mnie nie zbawi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............7................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct...............21................3....................22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka wiesz jak to bywa w takich placowkach , co powiedza uwazaja za swiete , poczekam , nic mi to nie da ze zadzwonie i ja zwyzywam :) powie wynik w srode: dziekuje , roxi oj bardzo bym chciala byc ,,, dlatego tak sie przejmuje , co chwile sprawdzam czy mam @ bo mam mokro ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............7................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 manina...............27...............1.....................14.01 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................11...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct...............21................3................ ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisalam ze 1 staranie bo tylu lat stosunku przerywanego albo konczonego w dni nieplodne nie wliczam :) choc ich nie wyliczalam , tak na oko szczelalam , ale sie nie pofarcilo, wiec 1 swiadome staranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manina ja zrobilam 4 takie testy paskowe jak ty i mi wyszlo tak samo jak tobie! nie mooglyby wyjsc pozytywne jakbys nie miala tego hormonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×