Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

hej dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze?? heh żart, żart :) właśnie dziś wróciłam,nie miałam netu!! nawet Was nie czytałam! skandal ;) nie wiem nawet od czego zacząć, o tyle napisałyście u mnie masakra...mdłości, obleśny posmak w ustach, wielkie bolące cyce, ogromniasty wzdęty brzuch, kosmiczne ataki głodu i ssanie w brzuchu jakbym rok nie jadła! to jest okropne, a najgorzej że budzę się w nocy i jestem taka głodna, że mam ochotę wstać i obiad robić ;) wieczna śpiączka, a w nocy na odwrót, nie mogę spać....jezusie kiedy to minie?????? Margotka pociesza mnie to co napisałaś, że mdłości masz już mniejsze, ale kurde ten posmak w ustach Ci jeszcze został?? ja też go cały czas mam, ja już w ogóle się nie odzywam do nikogo tylko siedzę i nic nie gadam, bo wydaje mi się wtedy że go mniej czuje :) roxi gratuluję dezycji o ślubie :) siluetta ja nie wierzę, że Ty sobie stąd pójdziesz!!! Twój mąż zmieni zdanie i zaraz tu będziesz, nie ma innej opcji... preggers dobrze by było gdybyś miała wcześniej owulację, nie trzeba by było tyle czekać na Twój pozytywny test!! :) :) lidka a Ty co się obijasz z przytulaniami? ;) w ogóle nic a nic nie było??? isia testowałaś??????? przepraszam że nie wszystkie Was wymieniam z nicka ( majeczka, gosia, racuszek ) ale pamiętam o Was i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, no wrocila i juz nam sie wszytskim dostalo...hehehhe Fajnie, ze jeszes w koncu z nami, ciesze sie ogromnie babo na twoj powrot!!!!! Jesli chodzi o moje przytulanka, no to niby cios tam wczoraj bylo, ale raczej bezowocnie, bo w 3 dzien po wou... Ale fajnie, ze jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lidka :) bardzo mi miło że tak piszesz! :):) a jesteś pewna, że jesteś 3 dni po owu?? który to Twój dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
welna, na 100 pro nie jestem pewna, ale czulam ze mialam owu w srode, tak mi sie przynajmniej wydawalo, silny bol prawego jajnika, a przytulanko bylo wczoraj czyli 3 dzien po owulacji...hmmm Naprawde ciesze sie, ze juz jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
a dzis jest moj 9 dc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
hej dziewczyny mam pytanie dzisiaj rano robiłam test i wyszedł pozytywny z tym że 2 kreska była znacznie bladsza dodam że okres powinnam była dostać wczoraj.... a przez listopad i grudzień brałam duphaston (podejrzenie niedoboru progesteronu i plamienia miedzymiesiączkowe) i stąd moje pytanie czy duphaston mógł mieć wpływ na wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
inga, nie masz okresu, dwie kreski, wiec dla mnie sprawa jasna, jestes w ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna ale sie ciesze ze juz jestes! Roxi mysle ze wszystko bedzie ok! Nie stresuj sie. A jak nie chcesz sie stresowac to zrob bete i powtorz po 2 dniach wtedy bedziesz miala czarno na bialym ze dzidzia sie rozwija:) Ja bylam wczoraj u lekarza. Musze zrobic badanie na poziom prolaktyny. I test obciazeniowy. Ale to za jakis tydzien ok 21 dc. Poza tym u mnie wszystko ok. Dni plodne trawaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Niektóre tą maja szczęście mając dwie kreseczki :) Ja się juz doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka dziękuję. roxi, mojej koleżance tak samo zarodek nie rósł, lekarz nie kazał sie cieszyć. lekarze tak pieprzą czasami...i poszła w 9tc na usg dopiero i synuś cacuś:) dziś ma 8mc i jest zdrowiusi. Bądź dobrej myśli. pregg, ja własnie miałam to badanie na prolaktynę co ty - dokładnie to samo z obciażeniem i po tym własnie lekarz stwierdził u mnie hiperprolaktynemię czynnościową. jeśli ci to wyjdzie, to spokojnie - lek kosztuje 3,20:) i po nim jest się super płodnym:) ta prolaktyna własnie powoduje trudności z zajściem w ciążę. jeśli u ciebie ten problem jest,to powiem ci tylko, że szybkoooo go się leczy i raz dwa zachodzi się w ciąże. ja biorę ten lek, tylko pół tabletki na noc. Poza tym resztę hormonów mam w porządku. dziewczyny kochane, bardzo bym chciała tu z wami być, pisać, przeżywać porażki i wzloty, ale u mnie kicha. rozmowa z mężem nic nie daje. mówi, że musi dorosnąć. nie podaje ilości miesięcy które bym chociaż mogła odliczać... zero nadziei. mam ogromną owulację..i co z tego, zmarnowana;( wczoraj był seks, nie doszedł, bo coś tam... dajcie spokój, zero szans;( płakać mi się chce, po prostu płakać;( 3mam kciuki za was, racuszku na pewno zajrzę zobaczyć czy jesteś w ciąży, bo chyba dziś testujesz? lidka, mam nadzieję, że zaszłas i ty. biedna manina, pewnie nie zagląda tu z podobnego powodu co ja. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny hej Welna :D :D:D ja znów nie testowałam ponieważ mam wewnętrzne jakieś przeczucie ( i cycki mi mówią..), ze się udało i boję się zatestować.. jak do środy nie dostanę @ to w środę test już na bank. Lidka szansa zawsze jest :-) Roxi jak napisała Silu bądź dobrej myśli! 3mam kciuki żebys z nastpnej wizyty wyszła rozanielona usłyszeniem serduszka i samych dobrych nowin! buziaki pełne optymizmu dla całej naszej ekipy ślę ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia to juz tak po malu Ci gratuluje! Jak czujesz ze zaciazylas to super! Silu i jak my mamy nie tęsknić za Tobą jak Ty zawsze takie dobre rady dajesz? Ja nie wiem jak my tutaj bez Ciebie sobie poradzimy! A mąż może niech trochę ochłonie z tą myślą i wtedy znowu sprobuj pogadac, bez nerwow, albo uwiesc:) Jedno z dwoch moze podziala! :) Ja czuje ze u mnie nic z tego w tym miesiacu. Od dwoch dni nie bylo u nas przytulanka bo moj zmeczony albo ja juz spie jak on z pracy wraca. Moze dzisiaj sie o cos postaram ale nei wiem czy juz nei po czasie. Wczoraj nie zrobilam testu owu bo caly dzien bylam poza domem i teraz nie wiem czy byla 2 krecha czy nie! Gosiak jak tam u Ciebei? Chyba juz po starankach co!? Trzymam kciuki za Ciebie ! Roxi my wszystkie wierzymy w Ciebie i malego bobaska ! Wszystko bedzie na pewno super! I juz niedlugo bedziesz przytulala malucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg- no coś Ty, przeczucie to jedno, dopiero jak będę mieć 2 krechy poproszę o gratulacje :-) na razie to takie dywagacje... i wcale nic straconego u Ciebie :-) trzymam za nas wszystkie kciukensy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg - a w którym dniu cyklu jesteś, może jeszcze nic straconego, działaj dzisiaj :) Isia - to i może ja z Tobą w środę zatestuję dla towarzystwa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszek super, testujemy w środę razem :-) może Majeczka się skusi z nami? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 12 dc zrobilam test owu i dalej 2 kreseczki druga dalej jasniejsza! Takze postaram sie dzisiaj uwiesc narzeczonego! Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze srodowe tesciki! Na pewno ktoras z Was bedzie miala dobra wiadomosc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Isia a moze sie skusze,zobaczymy!testy juz mam w domku,ale z allegro o czulosci 10 i nie wiem czy sa dobre,bo pierwszy raz je kupilam. Witaj welna,tesknilismy!Jeszcze troszke musisz pocierpiec a potem mdlosci pojda w zapomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
przytualnko wczoraj, 9 dc hmmmm...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
poczekamy, zobaczymy, a jak trzeba bedzie potestujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, jedziemy niemalze na tym samym wozku, z tymze Ty mialas sporo przytulanek, wiec na pewno sie tam cos juz posialo;), trzymam kciuki za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka a moze Twoje bylo w samo sedno! :) Kiedy masz miec @? Ja dopiero 20.02 wiec jeszcze strasznie dlugo! Chyba ze przyjdzie szybciej ze wzgledu na szybsza owulke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Preggers, @ mam miec 14.02, no chyba, ze prezent na walentynki bedzie...hiihii, ale byly by jaja, nie to nie mozliwe, przy tak skompym przytulanku, wlasciwie tylko 2 razy sie ono odbylo, biorac pod uwage poprzednie miesiace, gdzie niemalze codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ja tez w tym miesiacu w którym zaszłam miałam tylko 3 razy przutulanka. a w poprzednich kiedy sie nie udawało było codziennie:) więc jest dla ciebie szansa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna, pocieszę Cię, że mdłości w 13 tc są już minimalne, jem prawie wszystko oprócz mięsa, ale posmak mam cały czas. Pomagają mi tic taki, gorzka czekolada, herbata miętowa. Sama jestem ciekawa, kiedy to minie!! Jutro badania genetyczne, trochę się stresuję :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Cześć dziewczyny . od wczoraj mam dziwny posmak w ustach , i jem wszystko co mi wpadnie w ręce , chyba się coś szykuje , jak myślicie , we wtorek lub środę dopiero będę testować , załamie się jak dostane okres , chociaż słyszałam przypadki że nawet jak się jest w ciąży to można dostać okres 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka ja myślę, że u Ciebie szansa jest :) ja na Twoim miejscu działałabym jeszcze, chociaż z jeden raz np. dziś :D Margotka ja miętę to już chyba na kilogramy kupuję ;) mi też pomaga, zdecydowanie ja mam takie zamknięte koło bo jak jestem głodna to jest mi mega niedobrze (a jestem głodna co 2-3 godziny!), muszę wtedy zjeść i zaczyna mi się pojedzeniu ten wstrętny posmak i tak w kółko ahhh no i plus 2 do przodu :( roxi ide na usg 1 lutego, miałam iść 7-ego ale przełożyłam oczywiście :) wg.mojego kalendarza bede wtedy w 8 tygodniu i 2 dniu więc musi być już coś widać, a Ty kiedy masz wizytę? preggers trzymam kciuki, działaj, działaj :D :D no i czekam niecierpliwie do środy na testy!! isia....ale nas trzymasz w niepewności babo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
hej dziewczyny, nowy tydzien, nowe wiesci i nowe przezycia, jak tam testowniczki, jak nastawienia i jak przeczucia? Testowac i dawac nam tu koniecznie znac!!;) Welna, a czy w pierwszej ciazy tez mialas takie mdlosci i ten nieprzyjemny posmak w ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka mdliło mnie w 1 ciąży ale nie aż tak było mi niedobrze ale z tego co pamiętam to tylko rano , a potem mi puszczało, ewentualnie jak poczułam jakieś smrody z kuchni w pracy to mnie mdliło jeszcze a teraz to cały dzień bez chwili odpoczynku mnie trzyma to jest dla mnie koszmar, naprawde a tego posmaku w ustach to nie miałam w ogóle w 1 ciąży także byłam nastawiona na to że nie będzie tak źle, ale jak widać się przeliczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej, że człowiek by się położył, poleżał a tu trzeba cały dzień zasuwać wokół dzieciaka...w dodatku jest teraz chora, ma prawie 40 stopni gorączki więc mam w domu sajgon w tamtej ciąży pracowałam do 8 miesiąca i szczerze mówiąc nie wiem jak ja to wytrzymałam :) bo teraz to bym chyba po godzinie w pracy umarła ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×