Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Oj Margotka chciałabym żeby tak było w moim przypadku, ale nie potrafię sobie wybić z głowy tego, że i tym razem się nie uda! Siedzi mi to gdzieś tam glęboko i nie chce wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Lidka chyba zrobię test 5.02. o ile nie pojawi się wczesniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Witaj Muna w naszym gronie.Napisz czy masz jakies objawy! Pregg a Ty kiedy masz dostac @? Misiaczek a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wściekła napisałam wypracowanie i się skasowało.................... wrrrrrrrrrr Margotko cudna fota :-) :* Preg - nie załamywać mi się tu!!!! :-) rzeba przetrwać chwile zwątpienia !!! testy owu robi się tylko do momentu kiedy testowa kreska będzie ciemniejsza lub tak samo mocna jak kontrolna i wiadomo że owu będzie za 24-48 godz, Ty miałaś już taką samą lub mocniejszą czy cały czas bledsze niż kontrolna ????? Wełna serio nic Cię nie pobolewało? :D ja też tak mam :D i kawa nie smakuje tak samo... a może to moja wkrętka tylko.... Racuszek, Lidka, Majeczka, nowe koleżanki jak tam dziś ???? wpiszcie się do tabelki to będzie łatwiej zorientować się kto co i jak kiedy... Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct................21................3............... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Isia, kiedy testujesz????? Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................14.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct................21................3............... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
u mnie nie bylo wczoraj przytulanek, wiec szanse maleja;(, dzis 12 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, tak czuje, czuje, ze owulka i tak byla wczesniej niz byc powinna, czulam ja w czy 8 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly w sumie 3 przytulanka w tym miesiacu, lecz nie robie sobie zadnych nadzieji, bo nie w odpowiednim czasie, tak mi sie cos wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja się dopisze do staraczek nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ magduniaa...........25...............1.....................25/26 02.02 Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct................21................3............... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka mialas 3 przytulanka,to zawsze cos!Moze plemniczki przetrwaly i tym razem sie uda,a jak nie to kolejny miesiac jest nasz! U mnie dzisiaj bez zmian,nic nie pobolewa,nic nie kluje.Testu na razie nie robie,bo za szybko. Ciekawe co u gosiaka,dawno sie nie odzywala! Isia kiedy bedziesz testowac,cos czuje ,ze bedzie dobra wiadomosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lidka no można tak powiedzieć , w sumie to nie zabezpieczamy się od roku ale nie mogę tego nazwać staraniem bo aż tak bardzo nam nie zależało ale od tego roku postanowiliśmy się bardziej postarać więc można powiedzieć że zaczynamy od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Dzięki za powitanie. W tym miesiącu objawów ciąży nie mam absolutnie żadnych ale nadzieja owszem jest jak co miesiąc. Wydaje mi się że że mną wszystko ok ale planuje wybrać się na wizytę do ginka może on coś pomoże. Mąż o badaniach nasienia nie chce słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, mojemu m. to nawet nie proponuje aby zbadal sie pod tym kontem, znam go i wiem jak moze zareagowac;), poza tym mamy juz jdeno dziecko, moj m. ma jeszcze dwojke z poprzedniego zwiazku, wiec plodny to on raczej jest;) jak duze jest wasze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lidka, dziękuję, u mnie niestety nadal kiepsko, do tego wszystkiego od dwóch dni boli mnie jeszcze głowa, także dopadło mnie chyba wszystko co mnie dopaść mogło... a córka dziś lepiej odpukać, jedzie na antybiotyku... margotka super zdjęcie :) gratuluje jeszcze raz :) może ja jutro też coś ujrzę ;) jutro powiem ginowi zeby mi dał coś na ten smak w ustach bo inaczej nie wyjde z gabinetu ;) dam znać co mi powie :D muna trzymam za Ciebie kciuki przepraszam, że tak chaotycznie dziś, ale już po 16 więc ja już praktycznie śpię ;) jutro rano Was pomęczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Isia i jak jutro z rana robimy test? u mnie i tak za wcześnie, bo okres powinnam dostać dopiero w piątek, ale dla draki zrobię ;P generalnie objawów nie mam żadnych więc nie nastawiam się na II... Lidka może akurat przytulanka były w owulacje - ona czsem płata figla ;) Majeczka aTy kiedy testujesz? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuszek, na pewno ujrzysz jutro dwie krechy, testuj i daj nam znac, ja trzymam kciuki, a ze nie masz zadnych objawow to chyba dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie dalej kreska jasniejsza. Ani razu nie byla jeszcze ciemna. Ale zaczynam miec watpliwosci co do tych testow z allegro. Czytam coraz wiecej zlych opini o nich. Nie wiem czy nie kupić testow w aptece zeby sie upewnic. Welna dobranoc!:) Lidka ja wierze ze trafiliscie! Dziekuje Ci Isia! :) Dzisiaj juz troche lepiej z moim samopoczuciem, ale na pewno sie nie poprzytulamy bo byla straszna klotnia. Racuszek trzymam kciuki! Ja czekam na pozytywny test! Brak objawow to dobry objaw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie dalej kreska jasniejsza. Ani razu nie byla jeszcze ciemna. Ale zaczynam miec watpliwosci co do tych testow z allegro. Czytam coraz wiecej zlych opini o nich. Nie wiem czy nie kupić testow w aptece zeby sie upewnic. Welna dobranoc!:) Lidka ja wierze ze trafiliscie! Dziekuje Ci Isia! :) Dzisiaj juz troche lepiej z moim samopoczuciem, ale na pewno sie nie poprzytulamy bo byla straszna klotnia. Racuszek trzymam kciuki! Ja czekam na pozytywny test! Brak objawow to dobry objaw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane jak sie dzis czujecie?? margotka masz juz brzuszek jakis odstajacy widac cos czy nie?? powiem wam ze ja w czwartek ide na wizyte i tez juz mam obawy:( zeby z moim malenstwem bylo wszystko ok:):):* a jak sie czujecie??kiedy do nas dołaczacie dziewczynki?? to ja MISIACZEK zmienilam nick bo dołaczyła juz do nas dziewczyna o tym samym nicku i bedziemy sie mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×