Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

wydaje mi sie ze jesli jestes po dacie @ to mozesz zrobic po polduniu ja tak zrobialm i wyszly m i 2 krechy bez niczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie powinien byc z porannego moczu, ale jak ja bylam w ciazy robilam wszystkie testy po poludniu kolo 16/18 i wychodzily pozytywne.Wiec tak naprawde to chyba ma to znaczenie tylko wtedy kiedy jestes we wczesnej ciazy. Wiec w Twoim przypadku jak jestes przed @ to chyba wieksze szanse na 2 krechy rano! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstaje przy pre-tescie. byl jednym z 5 testow ktore robilam w ciazy i wyszedl najlepiej! najciemniejsza kreska! z reszta chyba ktoras z dziewczyn, chyba to byla Silu tez go polecala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Mój Mąż już jedzie do apteki więc teścik będzie z rana , A ja nie jestem przed @ tylko dzisiaj powinnam dostać , a nic oprócz białego śluzu nie ma . Ale test napewno zrobię z rana i zaraz napisze co i jak , a dzisiaj też mogę zrobić czy lepiej do jutra poczekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czy jak bedziesz miala go w domu czy wytrzymasz:) wiem to po sobie moze lepiej niech kupi 2:)na dzis i jutro:) bo my same ciekawe... no to dobrze czytalam ze jest w dniu @..to juz raczej powinna wyjsc krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj do jutra! No to jak jutro bedziesz juz dzien bo to super! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek2507, jeśli dzisiaj miałaś dostać @ a masz dużo białego śluzu, to myślę, że test to formalność. Jeśli wytrzymasz do jutra, zrób jutro i pochwal się koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj do jutra, bedziesz wtedy juz wiedziala na pewno!! Trzymam kciuki, choc ja juz i tak wiem, ze zaszlas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrob jak dziewczyna radza poczekaj to jutra:) a jutro koniecznie daj znac:) bo my juz wiemy i bedziemy skladac gratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Moj Luby zaraz przyjedzie kazałam mu kupić dwa testy wiec zrobie dziś i jutro . :) zobaczymy co z tego wyniknie , boje się tylko tej jednej kreski , a do jutra to nie wiem czy wytrzymam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Jak tylko zrobie dam znać :) narazie czekam na potrzebe :) długo pewnie nie potrwa bo co chwila biegam siusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
hehe , jakie wsparcie . :) ja jeszcze czekam , ale juz powoli czuje że zaraz mnie zagoni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczke nie trzymaj nas tak dlugo w niepewnosci! Ja oczywiscie tez czekam! Niecierpliwie! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
mam pytanie czy któraś z was pali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie moja kumpela wyslala smsa ze je sobie zupke chinska a jest w 13tc ciazy czy to bezpieczne czy mam jej cos napisac?? sama juz nie wiem co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
właśnie w tym problem że pale , i nie wiem czy uda mi sie tak z dnia na dzien rzucić , zamówiłam juz nawet e-papierosa żeby rzucić i czekam aż dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×