Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Tak u mnie dalej kreska jasniejsza. Ani razu nie byla jeszcze ciemna. Ale zaczynam miec watpliwosci co do tych testow z allegro. Czytam coraz wiecej zlych opini o nich. Nie wiem czy nie kupić testow w aptece zeby sie upewnic. Welna dobranoc!:) Lidka ja wierze ze trafiliscie! Dziekuje Ci Isia! :) Dzisiaj juz troche lepiej z moim samopoczuciem, ale na pewno sie nie poprzytulamy bo byla straszna klotnia. Racuszek trzymam kciuki! Ja czekam na pozytywny test! Brak objawow to dobry objaw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane jak sie dzis czujecie?? margotka masz juz brzuszek jakis odstajacy widac cos czy nie?? powiem wam ze ja w czwartek ide na wizyte i tez juz mam obawy:( zeby z moim malenstwem bylo wszystko ok:):):* a jak sie czujecie??kiedy do nas dołaczacie dziewczynki?? to ja MISIACZEK zmienilam nick bo dołaczyła juz do nas dziewczyna o tym samym nicku i bedziemy sie mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane jak sie dzis czujecie?? margotka masz juz brzuszek jakis odstajacy widac cos czy nie?? powiem wam ze ja w czwartek ide na wizyte i tez juz mam obawy:( zeby z moim malenstwem bylo wszystko ok:):):* a jak sie czujecie??kiedy do nas dołaczacie dziewczynki?? to ja MISIACZEK zmienilam nick bo dołaczyła juz do nas dziewczyna o tym samym nicku i bedziemy sie mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie dalej kreska jasniejsza. Ani razu nie byla jeszcze ciemna. Ale zaczynam miec watpliwosci co do tych testow z allegro. Czytam coraz wiecej zlych opini o nich. Nie wiem czy nie kupić testow w aptece zeby sie upewnic. Welna dobranoc!:) Lidka ja wierze ze trafiliscie! Dziekuje Ci Isia! :) Dzisiaj juz troche lepiej z moim samopoczuciem, ale na pewno sie nie poprzytulamy bo byla straszna klotnia. Racuszek trzymam kciuki! Ja czekam na pozytywny test! Brak objawow to dobry objaw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam kochane?? zmienilam nick z MISIACZKA na ten co mam teraz bo jest u nas juz misiaczek i zeby sie nie mylilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kochane sie czujecie?? zmienilam nick z MISIACZKA na ten co mam bo jest u nas misiaczek i bedziemy sie mylic:( ja w czwatrek na badania genetyczne ale troche mam stracha:(magrgotka super ze masz to za soba tez bym juz chciala wiedziec ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie dalej kreska jasniejsza. Ani razu nie byla jeszcze ciemna. Ale zaczynam miec watpliwosci co do tych testow z allegro. Czytam coraz wiecej zlych opini o nich. Nie wiem czy nie kupić testow w aptece zeby sie upewnic. Welna dobranoc!:) Lidka ja wierze ze trafiliscie! Dziekuje Ci Isia! :) Dzisiaj juz troche lepiej z moim samopoczuciem, ale na pewno sie nie poprzytulamy bo byla straszna klotnia. Racuszek trzymam kciuki! Ja czekam na pozytywny test! Brak objawow to dobry objaw! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kochane sie czujecie?? zmienilam nick z MISIACZKA na ten co mam bo jest u nas misiaczek i bedziemy sie mylic:( ja w czwatrek na badania genetyczne ale troche mam stracha:(magrgotka super ze masz to za soba tez bym juz chciala wiedziec ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kochane sie czujecie?? zmienilam nick z MISIACZKA na ten co mam bo jest u nas misiaczek i bedziemy sie mylic:( ja w czwatrek na badania genetyczne ale troche mam stracha:(magrgotka super ze masz to za soba tez bym juz chciala wiedziec ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Pierwsze staranie , wiek 20 , @ 31.01 Dziś nie dostałam @ , jeszcze nic nie wiadomo może się spóźni , testować bede chyba w czwartek , bo boje sie troche teraz , musze się upewnić że nie dostane @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, dziekuje za wiare... U mnie wczoraj tez nie bylo przytulanek bo sie nieco z m. poroznilam zdaniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Doti lub słoneczko przepraszam za ten nick nie zauważyłam wcześniej , chcialam też zmienić dzisiaj ;p ale w takim razie zostawie , A właśnie problem w tym że bardzo się boje rozczarowania , a ogólnie to w tej chwili nawet nie mam testu jutro kupie i się okaże , chyba że dostane @ . a zamiast @ mam taki bialy śluz czy to jest tez jakis znak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek ja mialam i mam do tej pory taki sluz a nawet na poczatku bylo go bardzo duzo ale lekarz powiedzial ze jest w porzadku i czasem u kobiet jest calekim sucho na poczatku ciazy a czasem bardzo mokro wiec moze jestes wsrod tych co ja co ma nieco mokro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Bo chyba zazwyczaj dzien przed albo kilka godzin przed okresem taki śluz nie występuje ? czy się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakbys miala miec to to by o wiele wczesniej moze to jest cos dobrego i tego ci zycze:) jutro zrob test napewno beda 2 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...słoneczko... Brzuch zaczyna się uwydatniać, zaraz nad wzgórkiem łonowym widać już ładne wypuklenie i na tyle duże, że zapięte spodnie mnie zaczynają uwierać i muszę niebawem kupić ciążowe. W okolicach pępka też jestem większa, ale to podobno przez wypychane jelita. Tak czy siak ludzie w pracy zaczynają zauważać nawet pod trzema swetrami. Doti, nie wiem na czym będą polegać Twoje badania. Ja robiłam przezierność karkową, wyszła super. Robione było przez USG 2D, przez powłoki brzuszne. Moja ginekolog sama stwierdziła, że ma niezbyt wyraźny sprzęt i jeśli dziecko nie ułoży się dobrze, to nie będzie wstanie tego zbadać. Kruszynek ułożył się idealnie, nawet na chwilę przestał machać rączkami i nóżkami, tak że badanie zostało zakończone sukcesem :) W okolicach 20-24 tyg robi się badanie w kierunku wad i zostałam już odesłana do specjalistycznego gabinetu, gdzie robią i 3 i 4D, może wtedy poznam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misaczek tez mysle ze beda dwie krechy! Czesto czytam o tym ze kobiety maja bialy sluz w trakcie ciazy, a drugi Misiaczek to potwierdza! : ) Dotia trzymam kciuki za Twojego malucha na pewno bedzie wszystko okej! ZObaczysz zdrowy dzieciaczek w Tobie rosnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
No tak w czasie dni płodnych występuje . Dlatego się zdziwiłam bo ja mam ten śluz aż od dni płodnych ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preges obys miala racje i wiem ze tak bedzie hihi:) no u mnie tez juz widac leciutko brzuszek a spodnie moje juz tez mnie uwieraja i nie wygodnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Ja tez bym chciała już wiedzieć , na pewno by mnie to uspokoiło , bo dzisiaj to mam straszny stres . :) A test musi być z rana ? czy może być po południu ? bo nie mam w domu żadnego testu najpierw bede musiala podjechać do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
i podjacie mi nazwe jakiegos najbradziej zaufanego testu żeby napewno wykrył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×