Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość 24 - latka z dziwnym pytaniem
Mam takie pytanie do was dziewczyny! Mam 24 lata, kończę studia i pracuję. Od 7 miesięcy spotykam się z wspaniałym facetem. Od niedawna zaczęliśmy współżycie. I za każdym razem jak dochodzi między nami do zbliżenia mnie przez głowę przechodzi myśl że chciała bym żeby gumka zawiodła, a jednocześnie za chwilę boję się że tak się naprawdę stanie. Mój chłopak stwierdził że jeszcze nie pora na bycie rodzicami. Jednak ja coraz częściej o tym myślę. Czy to normalne? :) Do tej pory nie nachodziły mnie takie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
24 latka , Myślec o tym możesz nie ma w tym nic nie normalnego :) Jednak twój Facet ma racje jeszcze nie pora by zostać rodzicami bo nie macie dłuższego stażu , A mieszkacie ze sobą ? planujecie wspólna przyszłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
A jeśli jestes gotowa na to żeby założyć rodzinę , to musisz to uzgodnić ze swoim partnerem , musicie byc pewni , że się nie rozstaniecie od tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 - latka z dziwnym pytaniem
nie mieszkamy ze sobą ale raczej wiążemy ze sobą wspólną przyszłość Wiem że on ma rację i że jeszcze przyjdzie czas na dzieci jednak czasami chciała bym być już mamą ale lepiej jeśli zacznę wszystko po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
no najlepiej żeby tak było , taka decyzja to jest na całe życie trzeba być w 100% pewnym , zamieszkać razem przedewszystkim a potem myśleć o dziecku , juz nie koniecznie ślub bo wiem że nie którzy wolą żyć tak poprostu bez ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) Preg i jak objawy? jak tam Staraczki? ❤️ jak tam Mamusie ? 🌻 Lidka nie jesteś stara :-) co Ty za pierdoły gadasz :P a skąd Ty te 30 % masz? to dużo raczej jak zdrowa para ma 25 % szans w każdym cyklu na ciążę, chyba że coś pomyliłam ja ja już niedługo zaczynam testować, dziś szaleństwa zakupowe i winko wieczorne u znajomych- miłej soboty kochane :* piszcie jak u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze nie udalo sie tym razem tak czuje...zreszta sie nie nastawialam...wiec nie powinnam sie rozczarowac 14.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym brzuch zaczyna mnie juz bolec jak na @, zatem znow d..a;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie słabo. Dalej mam mdłości i w brzuchu jakby mi sie mielilo. Okropne uczucie. Dużo białego sluzu.... Chyba w walentynki słyszę se na tescik, bo mam te z czułością 10! Jak cała reszta sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, no wlasnie ja tez mam takie z czuloscia 10, sa one dobe? Zamirzam testowac we wtroek, choc wiem ze bedzie jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, mnie sie wydaje, ze tobie sie udalo, ale to juz pisala, wczesniej;), wiec trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Lidka. Ja mam coraz większe nadzieje, wiem ze to złe bo pewnie sie rozczaruje, ale mimo wszystko nie mogę sie powstrzymać! Na dodatek bolą mnie piersi. No ale oczywiście może to oznaczać nadchodzący @ jak co miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Preg tobie się udało ja w to wierze Lidka a moze dwie kreseczki się pojawią we wtorek :) Ja od jutra zaczynam Staranka :) wiec trzymajcie kciuki :) Dzisiaj własnie tak rozmawiałam z mojego taty Miłością , i stwierdziłyśmy że już musi być dziadkiem , bo stary się robi :) choc pewnie śmiesznie to by wyglądało jak by szedł z 5 letnią córką za rękę i wnuczkiem/czką w wózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, na pewno jesteś w ciąży! rób teściocha choćby jutro, bo jeśli minęło 12 dni od owulacji to nie ma bata wyjdzie. lidka, zrób test, a nóż... nawet by ci jutro wyszedł, bo to tylko dzień przed domniemaną miesiączką. ja jak powiedziałam w środę. czuję się (niestety) normalnie. brzuch boli, ale okresowo. jajniki ciągną jak dmucham nos lub się przeciągam. buziaki, miłej niedzieli misiaczku, o co chodzi z ta miłoscią taty, bo nie zrozumiałam.owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, no to cie posluchalam i zrobilam testa dzis rano....jedna krecha;( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga23
hej dziewczyny mam do was ogromna prosbe czy któras orientuje sie do którego tyg ciązy powinien pojawić sie w pęcherzyku ciażowym pęcherzyk żółtkowy?? jestem w 6tc +4d i mam tylko pecherzyk ciążowy czy to oznacza że to koniec ....czyli puste jajo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka :*:* jesteś młoda, masz już jedno dzieciątko więc jesteś płodna jak nic :-) i na pewno niedługo będziesz w ciąży, jestem tego pewna! :-) Preg, Silu teraz Wy :-) trzymam za Was mocno kciuki :-) piszcie co i jak :-) co u Reszty dziewczyn ?????????????????????????????????????????????????? 🌻 u mnie płodniaki jak nic, libido nadal w formie , że tak powiem, także działamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja z tym : jak nic..heh Inga nie mam pojęcia... wg nie gin Ci powinien wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam inną datę porodu Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ lidka32..............32 ..............11............................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5................... ..........09.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka kurczę teraz sobie przypomniałam, że przecież 2 dni przed terminem jesteś, to w sumie też mógł test nie wyjść.... jak tam płodniaki u Was dziewczyny? zaczynają się? pozdrawiam Mamcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi skopiowałam od Ciebie tabelkę, żeby nie było że mam jakąś datę porodu już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zrobie test we wtorek, jesli juz wyjdzie to bedzie prezent dla narzeczonego na walentynki. Ale @ mam miec dopiero w sb/ndz wiec moze w zasadzie jeszcze nie wyjsc. Dzisiaj miałam orkopną noc. Nieziemski ból głowy, no i okropne mdłości, które kilka razy mnie budziły. Niestety musiałam wziać tabletkę przeciwbólową, ale dzisiaj jadę po paracetamol, żeby w razie czego nie szkodzić. Mama próbuje mi jakos pomóc domowymi sposobami, i kazała mi wypić orzech zalany spirytusem. Po tym troche lepiej sie zrobilo, ale nie przeszlo do konca. Isia to super ze libido tez dopisuje! Trzymam kciuki za Twoje staranka, jak i reszty dziewczyn, które teraz próbuja. Silu jak nie ten to moze nastepny cykl, w zasadzie to juz za miesiac jest marzec- wiec jak dla mnie wczesna wiosna! :) Lidka , przykro mi z powodu jednej kreseczki, ale jeszcze 2 dni do @ wiec jest szansa ze sie pojawi. Masz jakies przeczucia? Welna, Margotka, Roxi jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka myślę, że na bank by test już wykazał ci ciążę, gdyby była. dla pocieszenia powiem ci, że u mnie też będzie jedna kreska, czuję to jak nic. pregger, dziecko kochane, jestes w ciąży to raz a dwa: 1. nie bierz żadnych prochów typu Ibuprom!!!! 2. nie pij żadnego alkoholu, a tym bardziej czystego spirytusu. przecież na 99% jesteś w ciąży. co ty wyprawiasz??? a test to by ci już dziś wyszedł, skoro takie mdłości już masz. jestem pewna, ż eto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, rozumiem twoje powątpiewanie co do wieku i ciąży. jestes dalej młoda, ale fakt 33 lata to już nie super płodność. są na to badania. jednak kobiety zachodzą w ciążę baaaardzo często w tym wieku.zazwyczaj drugie dziecko ma się między 33 a 35 rokiem życia - to normalne i tak jest. nie wspomnę już o kobietach co w wieku 36lat biorą dopiero ślub a potem jeszcze się sypią dzieci. wspieraj się suplementami typu siemię lniane (lub w aptece Oeaprol) - są wspaniałe na śluz. Przy 25dniowych cyklach, twoja faza lutealna (czyli płodna) jest bardzo krotka, niestety. dlatego tak wazne jest wspomaganie śluzu, który utrzyma przy życiu plemniki, które tam wpuszczasz niekoniecznie w dobrym momencie. I pij dużooo wody, ona wspaniale oczyszcza i dobra jest na nawilżenie/śluz. I głowa do góry! w tym mc sama przyznaj, że a to mąż chorował, a to coś tam i nie było się kiedy kochać. 3mam kciuki, żeby kolejny cykl był bardziej "staraniowy"!!! mi w tym roku skoczy 30stka za 10miesięcy. Też mnie to stresuje...nie chciałabym rodzić mając 35 lat. chociaż tyle dobrze, że AKURAT to to mój mąż rozumie, więc może zgodzi się niedlugo na starania. on po prostu myśli, ze ja od razu zajdę dlatego tak zwleka z tym. jestem pewna, bo ciagle to powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, szykuj się na okres. oby był krótki 2 dni i do dzieła najlepiej od początku, bo masz krótkie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam test, ale negatyw. Jak jeszcze sie "robil" ze tak powiem i dopiero zaczynalo sie cokolwiek pojawiac wydawalo mi sie ze cos tam jest ale teraz widze tylko jedna gruba kreche! :( Myslicie ze jest jeszcze szansa na 2? do @ jeszcze tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preg oczywiście !!! niewiele znam dziewczyn którym test sikany pokazał 2 na tydzień przed spodziewaną, więc wg mnie szanse jak najbardziej !!! a Twoje objawy mówią same za siebie...... a może dla pewności beta jutro z rana ? co o tym myślisz? dzięki za kciuki oczywiście się przydadzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć wiem, że tak się wcześnie nie robi bety ale testów też nie :P no ale u Ciebie sytuacja że tak powiem daje mocno do myślenia.... chyba, ze czekasz spokojnie kilka dni i powtarzasz test? ja zapewne bym poszła na betę..heh..nie to że Cię namawiam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba poczekam z beta tez. faktycznie moze za szybko bym wszystko chciala, w koncu u mnie ostatnio cykle coraz dluzsze. a moze to jednak tylko zatrucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×