Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość katiekul
Powodzenia Julka. Oby wyszło to czego najbardziej pragniesz :-D Powodzenia!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!jestem tutaj nowa, tak jak większość z was bardzo chce miec dzidziusia i staramy sie z mezem, w sobote rano zrobilam test ale niestety byla jedna gruba kreska;/ @ powinnam dostac wczoraj a do tej pory nie przyszla no i pojawila sie wielka nadzieja, co do objawow ciazy to piersi przy dotykaniu mnie bola i momentami jest mi nie dobrze ale nie sa to poranne mdlosci, no nic trzeba poprostu czekac chyba ze pojde zrobic bete po jakim czasie najlepiej zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja już jestem po owulce i po starankach, od owulacji minęło dopiero 2 dni a cały czas boli mnie podbrzusze i sutki, wiem że to za wcześnie na jakiekolwiek objawy ale mam nadzieje że to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magduniaa a ile sie juz staracie??wiesz moze kiedy najlepiej zrobic bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta wychodzi już 10 dni po owulacji (nie wcześniej), podczas gdy testy sikane 12 dni po owulacji (a najlepiej 14 dni po owulacji lub później).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta dziekuje bardzo, w takim razie najpierw zrobie test domowy jesli @ dalej sie nie pojawi a jesli wyjdzie znowu negatywny skorzystam z bety, mam jeszcze pobolewania w dole brzucha i zastanawiam sie czy to z powodu nadchodzacej @ czy cos innego a jaki test domowy polecacie najbardziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak, pre-test jest bardzo czytelny, szybki i wiarygodny. Ja mu ufam najbardziej ze wszystkich. Mam już dzidziusia, teraz chciałabym drugiego. Przy synku tylko on nie dał mi wątpliwości, podczas gdy dwa inne były prawie, że negatywne. cień cienia, nie wiedziałam o co chodzi. pre-test bezkonkurencyjnie pokazał fakt bladą ale różową wyraźną drugą kreskę na 2 dni przed okresem. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta nie pocieszylas mnie bo to wlasnie Pre-test pokazal mi wynik negatywny a robilam go dzien przed spodziewana ale ciagle nieobecna @ ale dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorak, pre-test mnie nigdy nie okłamał, a inne owszem. wiem, że chciałabyś, żeby był pozytywny. Ja bym mu jednak zaufała. powtórz test dzień po spodziewanej miesiączce lub 2 dni po. Wtedy będziesz miała prawdziwy wynik. miesiaczka potrafi sie spóźniać u każdej kobiety i niekoniecznie jest to od razu ciaża. dziewczyny tutaj bardzo długo się starają, zachodzą w 3-4 a niektóe w 8-9 cyklu starań. nie ma co się załamywać po 1 cyklu. To DOPIERO pierwszy. życzę 2 kresek oczywiście jak każdej z nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Siluetta za wsparcie, oczywiscie masz racje cierpliwosc to podstawa, mam w takim razie zamiar poczekac z testem pare dni jesli @ nie przyjdzie, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Cześć dziewczyny . Szok ale dzisiaj sie czuję fantastycznie pomimo iż mój Mąż obudził mnie o 9 a zazwyczaj wstaje o 11 /12 ;D widzę że troche nowych osóbek doszło :) Dzisiaj dalszy cykl naszych starań wiec czekam do wieczora :) Ale już się nie mogę doczekać Marca , testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anilorakk, my sie z m. staramy juz 12 cykl i nic, w tabelce mam 11 ale doliczam i ten, jutro jak tylko przyjdzie @ zmienie sie w tabeli staraczek i dolacze do grona kolejnych staran, wiec Ty z 1 cyklem nie masz powodu do zmartwien, bedzie gut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek życze owocnych starań, mnie dalej boli podbrzusze i piersi, nigdy tak nie miałam po owulacji tylko na 2-3 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdunia, trzymam kciuki, podobnie jak za wszytskie pozostale alseczki, ktore juz po albo w trakcie staran;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Ja również trzymam kciuki za wszystkie, oby ten miesiąc był szczęśliwy dla wszystkich :) ale czuje że komuś napewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Chodzi Tobie o dzień starań czy dzień od miesiaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien cyklu, czyli po miesiaczce, liczac naturalnie ze pierwszym dc jest dzien wystapienia miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
w takim razie 10 dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
dokładnie :) a jak u ciebie ? przed @ jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
a czujesz coś , podejrzewasz cokolwiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
a może jednym razem @ nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Chryste!!! Jak ja bardzo chce być w ciąży... Dziewczyny, ja staram sie ponad dwa lata, te które starają sie dopiero od kilku miesięcy- kochane- nie traćcie nadziei!!! Modlcie sie i kochajcie jak króliki- nie tylko w te najodpowiedniejsze dni! ;-) :-D Powodzenia I jak jedna z nas tu juz napisała, mam nadzieje, ze ten miesiąc będzie szczęśliwy :-) Ja tam jestem z września, ale jak nasze Dzieciątko będzie z października - to nic ;-) Oby to Dzieciątko juz zawitało w naszym życiu!!! K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
oho ale forum zamarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×