Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

pregg, kiedy ostatnio się kochałaś? czy czułaś owulację? kiedy to było? jeśli od owulacji lub stosunku minęło 12-14 dni to na pewno test wykazałby ciążę. często wykazuje ciążę (jeśli ma być pozytywny oczywiście) wcześniej, tzn min 10 dni po owulacji, ale to u niektórych jedynie. policz dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, jeśli twoje cykle są tak długie, możliwe, że owu miałaś duuużo później. policz dokładnie. przy standardowym cyklu 28dniowym, owu jest 13-14 dzień cyklu, a potem od tego czasu już 12 dni po, test wykaże ciążę, nie ma bata. jeśli nie wykaże, a ciąża jest, to pewnie dlatego, że owu się przesunęła do przodu i nie minęły te 12 dni ja przy leczeniu oczywiście mam takie cykle 28dniowe. z moim synkiem, tak własnie było..stosunek 14 dnia cyklu, potem równo 12 dni po (czyli 2 dni przed okresem) test - wyszedł bez gadania pozytywny, druga kreska bledsza, ale bardzo wyraźna. pozniej okres oczywiście się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, nie odzywałam się dłuższą chwilę, bo miałam strasznie zabiegany miło czas :) W czwartek obchodziłam urodzinki, więc mój mąż i siostra przygotowali mi masę atrakcji. Kino, restauracja, aqua park w którym wyszalałam się jak dziecko a dzień wcześniej koncert zespołu Lamb. I powiem Wam, że na chwilę zapomniałam że jestem w ciąży i doszłam do wniosku, że potrzebuję częściej coś robić tylko dla siebie bo za 5 miesięcy będzie z tym czasem ciężko. Ciąże znoszę świetnie, drugi trymestr to magia, ma się energię, ochotę, czerpie się radość z życia. Zapomniałam już o mdłościach i wymiotach, zdarza się posmak w buzi. O ile tic -taki pomagały w 50%, tak żucie gumy pomaga w 100%, zatem Wełna, polecam!! Swoją drogą jak się czujesz? Preggers, wstrzymaj się z lekami i alkoholem, bo nic nie wiadomo. Mnie by druga kreska na pewno nie wyszła na tydzień przed @, bo w dzień @ była lekko widoczna! Siluetta, nie wiem jak poczta działa przez weekend, ale mam nadzieję, że teściki dojdą szybko a szczerze mam nadzieję, że Ci się nie przydadzą ;) Roxi, nie miałam jeszcze okazji pogratulować fasoleczki i bijącego serduszka. Nie traciłam wiary ani przez chwilę, że wszystko będzie dobrze. Ściskam mocno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie miałam miec owu 5.02 a ostatnie bóle z tym związane czułam koło 3.02, a ostatnie przytulanka byly w tym tygodniu jeszcze okolo 7.02. Ja cierpliwie jednak czekam do przyszłego weekendu. :) Kurcze Margotka no to super ze u Ciebie juz teraz tylko lepiej! Kiedy masz nastepna wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xEvelinax
ja też właśnie zrobiłam chyba 2-3 dni przed miesiączką bo pomyliłam terminy i 4 testy pozytywne i cholera teraz wie :( martwię się :( 4 testy na każdym wyraźna druga kreska, co mysleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wtorek, ale bez usg. Idę z wynikami moczu, bo miałam kiepskie niestety, pewnie badanie i cytologia. Na usg idę ok 20 tyg, czyli za miesiąc poznać płeć i zobaczyć Maluszka na 3D :) Tak zwane usg połówkowe lub w kierunku wad. Mam nadzieję, że ich nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xEvelinax a dlaczego nie chcesz uwierzyć że jesteś w ciąży? Gdybyś miała jeden test pozytywny a następny negatywny to rozumiem, ale cztery pozytywy i dalej masz wątpliwości?? :) Weź głęboki oddech, prześpij się z tą myślą i uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xEvelinax
margotta. a bo się kurczę naczytałam, że przed miesiączką testy mogą kłamać ,:( za dużo internetu :D zaczynam się cieszyć coraz bardziej normalnie nie wiem mnie tak ciężko uwierzyć już tyle czasu się starałam i nagle proszę przyszedł pewien dzień i 2 kreseczki i jeszcze one są naprawdę wyraźne dziękuję Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_stg21
Ja robiłam test 7 dni po domniemanym zapłodnieniu i wyszedł negatywny. Mam przeczucie że jestem w ciąży, ale chciałabym już wiedzieć na pewno. Chce powtórzyć test we wtorek, to by był 11 dzień po zapłodnieniu. Myślicie że to nie będzie za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Julka , w dzień miesiączki lub dzień po @ jest wiarygodnieszy :) Silu Miłość mojego taty to jego Kobieta z którą obecnie jest :) Ja już po pierwszym staranku , ale będę działać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Ale w ogóle jest dzisiaj mi smutno , bo oddałam jednego psiaka , bo sunia moja urodziła ponad dwa miesiące temu dwie malutkie kruszynki i już nadszedł czas żeby je oddać , ale nie myślalam że tak ciężko będzie się rozstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, trochę Was zaniedbałam ostatnio... nie mam siły w ogóle...ehhh, Margotka mówisz że te siły powrócą? ja kompletnie już nic nie pamiętam z poprzedniej ciąży, nie pamiętam żebym nagle w 2 trymestrze dostała jakiś skrzydeł... wczoraj w sklepie takim moim osiedlowym, pani patrzy na mój brzuch i mówi - drugie będzie??? no myślałam że padnę, jeśli mój brzuch widać przez kurtkę to ja nie mam pytań :P lidka jutro termin @, jak się czujesz? ja pomimo Twojego negatywnego testu i tak trzymam kciuki za Ciebie preggers Ty wiesz co!!! :) ja znowu się dam za Ciebie pokroić ;) jak się czujesz???? silu a Ty jak? Tobie też już 2 dni zostały z tego co pamiętam... roxi jak się czujesz??? misiaczek pierwsze koty za płoty :) starania to najlepszy czas z całego cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna dziekuje Ci, zawsze we mnie wierzysz. A teraz boje sie ze jesli znowu to falszywy alarm, to zawiode nie tylko siebie! :( Chcialabym Cie zobaczyc z tym brzuszkiem! Misiaczek wykorzystuj te dni! :) Moze za miesiac nie bedziesz miala juz ochoty! :) Evelinex ciesz sie bo jestes w ciazy! :) Gratuluje! Ja dzisiaj czulam sie troche lepiej z rana, wiec stwierdzilam ze skorzystam z okazji i cos zjem, no i juz nie jest tak kolorowo bo czuje sie gorzej. Ale jezeli ma to zwiastowac ciaze to przezyje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, jeśli planowo owu miała być 5 lutego, to dodaj do tej daty 12 dni przynajmniej. Wychodzi 17 luty. Wtedy możesz zrobić pierwszy test. Jeśli owu miałaś 3 lutego, dodajemy 12 dni, wychodzi 15 luty - wtedy najwcześniej test. Więc w każdym wypadku za wcześnie zrobiłaś test. dziś mamy 13ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pregg zdziwię się ogromnie jak w ciąży nie będziesz:) mnie wczoraj mdliło na wieczór. poza tym nic, cisza. kawę żłopię jak zwykle. zobaczymy. okres ma być w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Silu, dziewczyny kochane jestescie! Wiedzialam, ze ja jak zwykle zaczne panikowac przed @ , a wy mnie uspokoicie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu wiesz slyszalam tez o wielu przypadkach kiedy kobiety nic nie czuja i bum! :) Moze w Twoim przypadku tez tak bedzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja w oczekiwaniu na okres, ma przyjsc jutro i zapewne nadjedzie ( sadzac po negatywnym zescie), ale coz trudno....poki co relaksuje sie praca, sprzataniem i przygotowuje na nastepny cykle, oba byl bardziej owocny w staranka... Silu dzieki za porady, wody pije duzo, ale zaczne jeszcze wiecej i pewnie wprowadze siemie lniana do mojej diety, licze na to, ze moj m. nie bedzie w tym cyklu chorowal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, dziekuje za wiare, czuje sie normalnie, piersi przestaja juz bolec wiec @ nadchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) Racuszek, Majeczka ,Muna,Misiaczek u Was też zaczęte starania? :-) Gosiak Ty jeszcze kilka dni do płodnych? Lidka jutro sądny dzień :-) a jak przyjdzie to znów będę kciuki trzymać :-) Preg to teraz czekamy na potwierdzenie kilka dni ( oby:-) Silu :-) 3mam kciuki :-) Magdunia jak tam? cześć Wełana ciążóweczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie płodne, najmilszy czas :-) a potem znów czekanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekanie a potem testowanie tez ma cos w sobie no nie??? Testowanie uzaleznia!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, zgadzam się, to testowanie uzależnia:) kobiety lubią to robić, bo a nóż;) margotka stokrotne dzięki za testy. własnie je dostałam. chowam do torebki, niech sobie czekają na swoją chwilę. bardzo dziękuję. kochana jesteś *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiekul
Hej Dziewczyny. Jejku, jak Was tu dużo. A ja właśnie wróciłam od lekarza. Prosiłam by wysłał mnie na badanie krwi, czy moze tym razem nam sie udało ... Niestety, ku mojemu zdziwieniu stwierdził on, ze to jeszcze za wcześnie, ze powinnam zrobić test za tydzień. Moj cykl miesiączkowy zaczął sie 22 stycznia i trwał 6 dni, jak wiem, test mogę robić na maximum 4 dni przed kolejnym cyklem. Staramy sie o potomstwo od ponad dwóch lat, w listopadzie , a właściwie pod jego koniec miałam poronienie. Przeżyliśmy to z mężem bardzo tragicznie. Jednego dnia dowiedziałam sie ze mogę być, well,ze jestem w ciąży, potem tego samego dnia, po dokladniejszych wynikach z badań krwi odebrałam telefon od mojego rodzinnego( jestem za granica- na skierowanie do ginekologa czeka sie wieki) z możliwością ze moze to być ciąża pozamaciczna, więc miałam niezwłocznie udać sie do szpitala... Teraz wiem, ze to było poronienie i jedynym plusem jest to, ze wiemy iż możemy zajść w ciążę... Tyle tylko, czy nie czeka Mnie kolejne poronienie, kolejne rozczarowanie... Właśnie dlatego byliśmy dzis z mężem znowu u lekarza z prośbą o wysłanie mnie na badanie krwi...chcieliśmy pewnej odpowiedzi, pewnego wyniku... Tyle razy juz robiłam test ciazowy i nic, więc tym razem myślałam ... Ech... Wszystko na nic.. Niestety coraz wiecej wskazuje ze mogę mieć endometrioze... Zobaczymy... Moje pytanie jest takie, moj następny okres powinnam mieć 19 lutego( niech go szlak trafi!) kiedy zatem powinnam zrobić test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiekul witaj, moim zdaniem powinnas go zrobic 19, czyli w dniu spodziewanej @, zreszta na dzien przed tez powinien wyjsc wiarygodny;) Trzymam kciuki zatem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, moim zdaniem jestes w ciazy a test jeszcze nie jest wiarygodnym, to za wczesnie!! Poczekaj do piatku i wtedy zatestuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiekul
Julka, mialas dzis robić test? I jak? Dobre nowiny!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiekul
Dziękuje Lidka:) ! Zrobię , akurat będę juz w Polsce na urlopie - yuppi -i będę bardziej wyluzowana- o ile Wogole miałoby to w czyms pomoc... Ach, fajniej byłoby gdyby najlepszym dniem na test byl 14 luty- to byłby chyba najcudowniejszy prezent Walentynkowy :-D dla mojego Męża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_stg21
Właśnie przed chwilą kupiłam test :) ale zrobie chyba jutro rano, wynik będzie pewniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×