Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

lidka, dzięki:) tak, masz rację. niech ja w końcu zacznę się starać jak człowiek, a nie tak od czapy. Mam wielkie nadzieje co to tego w kolejnych cyklach. Postawiłam mężowi ultimatum że do 10 maja próbuję zaciążyć. U nas wchodzą w grę też inne kwestie - praca itp. dlatego tym bardziej powinien pójść mi na rękę, a nie przez swoje uparte "widzimisię" mu się nie chce... Powiedziałam, że 10 maja wypada mi akurat dzień okresu, wtedy robię ostatni test. Jeśli nie uda się do tego czasu, to zmieniam trochę swoje życie. Czas najwyższy robić w życiu zawodowym to co się kocha, a to wymaga wyrzeczeń (między innymi przełożenia drugiego dzidzia na za jakiś czas, powiedzmy rok), co mi się w ogóle nie podoba... Plan mam taki, że TERAZ i już. Odpocznę, 2 dzieci odchowam i wtedy branie się za karierę, a nie zaczynać od dooopy strony. i tłumaczę to mężowi codziennie, już nie ma siły mnie słuchać...no ale cóż, do skutku...a raczej do 10 maja. Wczoraj powiedział mi, że "zdąży":) więc chyba dotarło... oby skutecznie i oby w praktyce...okaże się za jakiś tydzień, kiedy to znów zaczniemy szaleć w łóżku. Mam nadzieję, ze mnie nie zawiedzie. Cóż mi pozostaje...tylko mieć nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, mnóstwo...na pewno powrót do wykładania na uczelniach wyższych (j.angielski biznesowy) - brak umowy (czyli zero kasy w przypadku dziecka..), fotografia - zdjęcia dzieci i plenery ślubne na łonie natury - własna dzialaność gospodarcza - zero kasy w przypadku dziecka... mam jeszcze kilka pomysłów, ale te dwa powyżej na pewno chcę wprowadzić w życie. swojej obecnej pracy n i e n a w i d z e. Siedze tu tylko dlatego, że trzyma mnie nadzieja, że zajde w ciążę i bede mogla miec kase i w spokoju odchować 2 dzieci na raz, bo i koszty na nianię odejdą i wiele innych.... ale mąż dalej swoje...ja już go błagam i męczę od dobrych 6-7mc. ja dłuzej niz do maja w obecnej pracy nie wytrzymam. mi sie juz przelewa...naprawde... 6mc temu byl już max. teraz już się przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze w obecnej pracy mam umowę najlepszą z możliwych pozwalającą mi na korzystanie z wszelkich świadczeń (opieka do prowadzenia ciąży od a do z wszystko za darmo prywatnie), zwolnienia lekarskie na zawołanie, zero pretensji ze strony pracodwacy, etc. etc. dużo by wymieniać. mam 30 lat. to własnie teraz jest idealny moment na 2 dziecko. nie chce zwlekać. chce skorzystać z okazji. dlatego tak mnie to dołuje, kiedy mąż mówi "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, Silu, juz czas na drugie dziecko, a maz niebawem zmieknie, tym bardziej, ze powiedzial tobie, ze zdazy..., wiec zacznij juz planwac druga ciaze i wszelkie czynnosci z tym zwiazane;) Niekiedy tak jest, ze trzeba dla dobra ogolu rezygnowac ze swoich marzen, pragnien czy zainteresowan, wiem jak to pachnie...ot, zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane , wszystkiego najlepszego z okazji walentynek dla was i drugich polowek, no i oczywsicie waszych pociech! :) Moze dla ktorejs bedzie to szczesliwy wieczor na przytulanie!:) Ja dzisiaj stwierdzilam ze przeciez romantyczne kolacje sa takie przereklamowane ;p wiec spedze wieczor z ukochanym w lozu z miska miedzy nami. oczywiscie ja musze byc na wylocie zeby w razie czego leciec do kibelka. Dalej sie zle czuje, ale to chyba niestety tylko zatrucie, ktore wczoraj osiagnelo epogeum, wyladowalam na pol dnia w kibelku!:( Chociaz mam nadzieje jeszcze ze to ciaza, bo jak nie to nie jest moje cierpienie tego warte:( Chociaz dzisiaj jest juz znacznie lepiej. Ale niestety wydaje mi sie ze mam juz lekkie bole jak na @! :( katiecool jeszcze jest czas do 19! Mysle ze moze jest jeszcze za szybko. Z reszta jak juz na pewno wiesz najlepiej robic test w dzien @ albo nawet i po. Silu, Lidka ja cały czas za Was mocne kciuki trzymam! Komus musi sie udac w tym cyklu nie ma bata! Sliu fajne masz pomysly na kariere, ale faktycznie ta praca jesli daje Ci takie warunki to szkoda nie skorzystac! Mam nadzieje, ze do maja juz bedziesz miala maluszka w brzuszku i za to bardzo mocno trzymam kciuki! A skoro maz juz sie przelamuje to jest polowa sukcesu! :) Gosiak, Roxi, Doti , Muna i reszta dziewczyn jak u Was? Przepraszam ze nie wymieniam wszystkich ale jest nas juz tak duzo ze nie zapamietuje wszystkich nickow!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Cześć dziewczyny , ja to się dzisiaj zdenerwowałam ;/ zrobiłam obiadek , świece , wszystko żeby było tak romantycznie i ładnie i mówie do Męża żeby przyszedł na obiad za chwilke , a on nie przyszedł zadzwoniłam i dalej go nie było , no jak się wkurzyłam mówie wam , nie dość że ja się staram to jeszcze on takie jaja mi robi , oczywiście przyszedł w końcu , obiad zimny . tak to jest z tymi chłopami , co jak co kwiatka dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zmieniam sie w tabelce, kolejny cykl, kolejna nadzieja... Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.........................10.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(((((((((((((((((((( przykro mi Lidka :( kurcze masz się wobec tego w tym miesiącu bzyknąć 10 i 11 dnia cyklu i nawet nie słyszę, że nie mogłaś akurat!! :P akurat będzie to piątek i sobota więc sam weekendzik :) ja miała identycznie jak zaszłam w ciąże, to był też weekend więc nie było że nie ma czasu :) tym razem Ci się uda, tylko tak zrób, pliiiiisssssssssssssssss już ja Cię przypilnuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siluetta a Ty jak tam? testujesz dziś jeszcze raz czy odpuszczasz? preegers jak się czujesz? ja to nie chcę nic pisać, żeby nie zapeszyć, ale od wczoraj czuję się prawie, że dobrze, tzn. mdli mnie po jedzeniu, ale to jest nic w porównaniu z tym co było, zaczynam też mieć więcej siły ja miałam te mdłości przez luteine na 100% bo w końcu odważyłam się ją "zasuwać" dopochwowo (mój gin mi odradzał ze względu na suchość w pochwie i co za tym idzie brak sexu - hehe jakbym przez te mdłości to miała taką ochote na sex że normalnie 3 razy dziennie był ;) ) więc zaczełam ją bać dopochwowo i po 3-4 dniach jakby mi ktoś ciąże podmienił ;) margotka mi nawet ten smak odpuścił obrzydliwy, tzn mam go ale tylko po zjedzeniu czegoś jakiś tam czas a nie cały dzień! wieczorami jest najgorzej, ale wtedy to już pan i władca domu jest i mnie odciąża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, heheheh, tak jest szefowo, bedzie bzykanko 10 i 11 dc, przynajmniej sie postaram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 Maggie86............26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, też bym chciała juz dostać ten okres, a tu kurna jeszcze go nie ma. Wg kalkulatorów wychodzi mi, że mam go dostać 16 czyli jutro. Dziwne, bo jak liczyłam to 28 dzień wypada mi dzisiaj. Więc może jutro dostanę. Ale na razie się jakoś nie zapowiada. testu nie robię, bo robiłam wczoraj rano i nic tam nie widziałam. Nie sądzę, że nagle by mi się domalowała 2 kreska. No chyba, że nie dostanę okresu na dniach, to z ciekawości zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta, cieszę się, że testy doszły. Ja bym się jeszcze nie skreślała z tym testem, wytrzymaj jak długo dasz radę i testuj raz jeszcze. Cały czas mam nadzieję, że owulacyjne jednak Ci się nie przydadzą ;) Wełna, z tym smakiem to jest tak, że w ciąży wytwarza się bardzo dużo śliny i stąd ten nasz cały niesmak w buzi. Najgorzej jest właśnie po jedzeniu i piciu słodkiego. Żucie gumy jakoś to neutralizuje. Jednakże cieszę się, że przyczyna Twoich mdłości została znaleziona. Teraz już tylko do przodu!! Który to tydzień? :) Lidka, trzymam kciuki żebyś się wstrzeliła w owulację!! Byłam wczoraj u lekarza. Mój mocz jest ciągle zły, więc leczenie musi być bardziej zaawansowane... Słyszałam serducho Maluszka!! Słabo bo było słychać więcej szmerów, więc pani doktor wzięła mnie na USG żebym widziała, że wszystko jest ok. Mój Skarb ma około 12-13 cm, zdjęcia nie mam, bo wystawił mi pupkę do monitora ;) Ciąża przebiega prawidłowo, parametry dziecka są w porządku, ja nie przytyłam ani pół kilo i z racji mojej bardzo szczupłej budowy ciała, mogę odczuć ruchy Malucha już w najbliższym tygodniu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamietam jak ktoras z Was pisala ze testy owu wychodza pozytywne w ciazy ja dzisiaj zrobilam jeden i jeszcze ani razu w tym miesiacu nie wyszla mi druga tak mocna kreska. Jest tak mocna jak testowa! Czy moze dopiero teraz mam owulacje. Dzisiaj 29dc , mdlosci dalej sa ale troszke mniejsze. Moze powinnam dzisiaj dzialac zamiast myslec o ciazy;p Lidka w tym cykllu przywiaz meza do lozka jak bedzie trzeba i zacznij dawac mu witaminki zeby i tym razem nie byl chory i zeby nie bylo wymowki! :) Welna ciesze sie ze juz lepiej sie czujesz (tfu tfu nie zapeszac) i mam nadzieje ze wreszcie nie bedzie na co narzekac na ta ciaze tylko sie cieszyc i cieszyc! :) Silu ja tam dalej wierze ze sie Wam udalo! :) Margotka ale cudownie, ze tak szybko bedziesz juz pewnie dzidziusia czula! Mam nadzieje ze wyniki Ci sie poprawia i tez juz nie bedzie problemow do zamartwiania. Fajnie ze chociaz dupinke widzialas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, niestety mam bakterie w moczu i lekki stan zapalny, więc cały czas łykam femisept uro i dostałam globulki dopochwowe. Mam zakwaszać mocz, czyli rozumiem, że woda z cytryną, soki pomarańczowe, mniej słodkiego :(( Na następną wizytę mam zrobić morfologię i czystość pochwy w laboratorium. Ktoś wie, na czym to badanie polega? pobiorą próbkę jak na cytologi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam pojecia!:( ale na pewno po lekach to przejdzie! trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg to ja pisałam o tych pozytywnych testach owu w ciąży. Mi też pokazały wyraźne krechy na 3 dni przed @ ale niestety w moim przypadku nie oznaczało to ciąży więc nie wiem co to było. A u Ciebie może to być oznaka czegoś innego :) no i te mdłości :) Na pewno żeś zaciążyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka, już spieszę z odpowiedzią. będziesz miała wymaz z pochwy, próbka jak na cyto, ale bezbolesne. To jest tzw. posiew z pochwy w celu znalezienia bakterii, np. paciorkowiec. dobrze, że lekarz ci to badanie robi. będziesz je potwtarzać po 36 tc jeszcze raz. bo jeśli wyjdą bakterie typu paciorkowiec, to podczas porodu musisz dostawać antybiotyk co 3 godz żeby uchronić dziecko. Ja tak miałam. co do bakterii w moczu, ja miałam to samo w 15tc, identycznie jak ty. Niestety na mnie nie działały żadne uro-cośtam. Zakwaszałam mocz bardzo, ale to nic nie dało...tylko wydłużało stan bakteryjny w organiźmie, który jest gorszy dla dziecka niż antybiotyk. w końcu lekarz jak zobaczył paciorkowca w posiewie moczu (czekałam na wynik tydzień) od razu antybiotyk. weszłam wtedy w 16tc, więc II trymestr. lekarz uspokajał, że musimy podać antyb, a dziecko ma już wszystko rozwinięte i antyb nie zaszkodzi. bez antybiotyku mogłabym stracić ciążę, bo bakterie sobie krążą w organiźmie matki, która przecież karmi krwią swoje dziecko w łonie. Dostałam antyb Duomox i dużo osłony. przeszło po 3 dniach od stosowania, ale dobrałam do końca 10 dni. I potem do końca ciąży pęcherz i mocz miałam wzrorowe. czasem warto się przeleczyć, bo wg mojego wybitnego lekarza każda infekcja mamy to ryzyko dla płodu i antybiotyk jest lepszy niż choćby 1 taka groźna bakteryjka. to moja opinia oparta na doświadczeniu. takie infekcje zdarzają się b. często w ciąży, nie jesteś odosobniona, ale kobiety dostają antyb. i przechodzi, a dzidzia zdrowa. Może skonsultuj się z lekarzem raz jeszcze...i koniecznie posiew moczu zrób. zdrówka życzę. pregg, ja czytałam że testy owu wychodzą pozytywne w ciąży, szczegolnie gdy krecha jest gruba. może zatestuj niedługo ciążowym. bo mi się zdaje, że ktoś tu jest w ciąży:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta, dzięki za wyczerpującą odpowiedz! Ze mną problem była taki, że niezbyt regularnie zażywałam ten fimisept uro, więc nie dziwię się, że nie pomógł. Lekarka oczywiście bierze antybiotyk pod uwagę, tylko chce dać jeszcze szanse tym tabletkom i mnie tak naprawdę, zrobić tą czystość pochwy i z początkiem marca podjąć decyzję, co dalej, czy stan się moczu się poprawił, czy dajemy antybiotyk. Ten wymaz z robią mi w laboratorium? W sensie normalnie na fotelu ginekologicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dawno mnie nie było. preg mi w ciazy testy owu wychodza negatywne. może masz dopiero owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka, normalnie na fotelu włożą ci taki patyczek z wacikiem i potem do probówki i odeślą sami do lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Trochę ostatnio się nie odzywałam ale ten ciągły brak czasu.. ehh mam na głowie przeprowadzkę... Preg mi w ciąży test owulacyjny w dniu spodziewanej @ wyszedł pozytywny więc może akurat :) Isia jak tam działasz? ja wczoraj działałam i dzisiaj też zamierzam wieczorkiem :) czuję że owulka jest/lub będzie zaraz bo straszny ból jajnika mam... Lidka do dzieła :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaach co ma byc to bedzie. jak widac na kazdego indywidualnie ciaza dziala. ja nie robie sobie nadziei przez ten test, tylko czekam na 19/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Kobietki pomozcie Dzis mija trzeci dzien jak jest mi nie dobrze,mdlosci,nabrzmiale piersi i dzis doszly bole macicy i co jakis czas na zmiane pobolewa lekko raz lewy raz prawy jajnik. moja standardowa temp ciala to 35,2 a od wczoraj 36,7. Niewiem co mi jest strasznie zle sie czuje a moj gin gdy dzwonilam okazalo sie ze ma urlop. prosze o rade dodam ze na forum jestem od pon lub niedzieli i tam opisalam sytuacje...wspomne ze mam niedrozne jajowody i dzieci moge miec przez in vitro tak mi lekarze Po badaniach itp mowili. a do tego @ dostalam 13 dni dokladnie przed terminem,test popoludniowy w pon robilam negatywny.... czy moze ktos mi pomoc i doradzic??? prosze i z gory dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
chrypa25 a powtórzyłaś test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
nie jeszcze nie. dzis dzwonilam do lekarza ale ten piekielny urlop ma. chce jutro kupic i zrobic bo nie wytrzymam z nerw i bolu bo macica od jakies 1,5h boli bardziej i jajnik lewy mi do tego dochodzi czasem. dziekuje misiaczek ze sie odezwalas bo nie mam pojecia co dalej,czym to spowodowane? przeciez i tak mam niedrozne jajowody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
ale jak masz taki ból to czym prędzej do ginekologa , choćby jakiegoś innego się umów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
jak mi do jutra nie przejdzie to zamierzam leciec bo sie wystraszylam juz na serio. misiaczek nie domyslasz sie co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×