Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość misiaczek2507
ja nie mam zielonego pojęcia , jedyne co mi przychodzi do głowy to owulacje może masz i dlatego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
kurcze ja tez juz nie mam pojecia,czytam wszedzie ale nic na ten temat podobny do mojego.... jest mi lepiej macica pobolewa:-) tylko:-) nie wiem czemu tak szybko dostalam @ nigdy tak nie mialam dlatego mnie to z tropu zbilo:-( nic jedyne czekac na poprawe a jak nie to lekarz mnie czeka i tyle... ide sprobuje usnac.... dziekuje i milej nocy zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
najlepiej odrazu się udaj do lekarza nie ma co zwlekać , bo nie wiadomo dlaczego i od czego ten przyspieszony @. MIłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :-) Racuszku u mnie już po owu (był pięknie pozytywny test owu, szczyt śluzu, miękka szyjka, ból jajnika) a teraz progesteron działa bo cycki już bolą że hej.... także owu była myślę u mnie w tym cyklu ciut wcześniej więc może zatestuję nawet już 28.... a Ty jak tam? działaliście ? :-) Lidka przykro mi,..następny cykl nowa nadzieja..:-) jak tam reszta STaraczek ❤️ ?????????????????????? pozdrawiam Mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia, oj to czuje, ze bedzie tam cos ze tego twego dzialania, skoro taka piekna owulke mialas, czekam zatem do testowanka twego!!! Silu masz @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Cześć dziewczyny , ja mam problem mały , bo od wtorku bolą mnie sutki strasznie i na sutku zrobiła sie taka biała skórka , wiecie od czego to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek, ja nie mam pojecia, ale to ze sutki bola to chyba dobry znak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
ale właśnie zastanawia mnie to bo miałam miesiączkę 3 lutego , dni płodne dopiero od paru dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja mialam podobnie w przedostatnim cyklu, tzn. piersi bolay mnie przed okresem i po nim wcale nie przestaly i tak bolace cycocha mialam do nastepnej miesiaczki, wiec prawie poltora miesiaca;), ot co kobieta, to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
tylko same piersi mnie nie bolą tylko sutki nic wiecej i ta biała skórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ime33pl
Witam. Mam pytanie do dziewczyn które już są mamami,otóż staramy się o drugie dziecko, dopiero od miesiąca, mamy już dwuletnią córeczkę i dzisiaj zauważyłam, że z sutków po naciśnięciu leci mi taka przejrzysta ciecz, córkę skończyłam karmić prawie rok temu i już od dawna nie mam pokarmu, zastanawia mnie czy to nie objaw ciąży, okres powinnam dostać dziś lub jutro jeśli się nie pojawi to i tak z testem zaczekam jeszcze kilka dni. Czy któraś z Was wie lub zna taki przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
a co tu taka cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witam Ime33 miejmy nadzieję że to ciaza niedługo się okaże. Możesz już jutro zrobić test i powinien być wiarygodny. Ją mam 33 latka ,jestem już mama prawie trzylatki ale w druga ciążę nie mogę zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna, podobnie jak ja, w marcu skoncze 33 lata, moja corcia skonczyla w styczniu 3 latka i do roku sie nam nie udaje z druga dzidzia ;(, ale sie nie poddaje, wierze ze w koncu sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ime33 moja znajoma tak miała, że będąc już w ciąży (jeszcze przed terminem @) też leciało jej mleko czy jakaś ciecz/wydzielina z piersi. To też była jej druga ciąża, też ok rok po zakończeniu kamienia. Więc myślę, że to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ime33pl
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, jeśli nie dostanę @ do poniedziałku to zrobię test, ale gdyby się udało w pierwszym cyklu to byłby szok trochę, oczywiście pozytywny, bo o córcię staraliśmy się ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
dziewczyny mam problem , bola mnie sutki i maja taka biała skórką na czubku, i do tego zero przyjemności ze staranek , dodatkowo ból w brzuchu przy tym , wiecie może czym to by mogło być spowodowane ? bo nie wiem czy ciążą ponieważ miesiączke miałam , fakt że się spóźniła ale była, nie mam pojęcia już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek Ty chyba teraz masz plodne prawda? To moze od tego. A jesli czujesz ze jednka moze byc ciaza zrob test teraz to na pewno wyjdzie. Silu jak tam u Ciebie? Dostalas @/ robilas test? Gosiak jak sie czujesz, wyzdrowialas juz? Reszta dziewczyn jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
tylko własnie problem w tym że nigdy takiego czegoś nie miałam , poczekam jeszcze z testem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tak Pregg już wyzdrowiałam :) P.S. zmieniłam nick U mnie w tym miesiącu nic nie wyjdzie, bo mój m wyjeżdża akurat na 3 dni przed moją owu także staranek jako takich nie będzie. Trzymam kciuki za resztę staraczek i życzę owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiaczek ja nie mam pojęcie co to może być, może tak jak napisała preggers masz ból w brzuchu od owulacji... preggers a Ty jak się czujesz? kiedy będziesz robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Może macie racje bo wychodzi że wczoraj była , wiec ból brzucha okey , ale teraz co z tyki piersiami bo to juz od wtorku tak jest do dzisiaj , bolące sutki i skórka wokół biała i jeszcze takie w głebienia w sutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 31dc zrobilam dzisiaj test negatywny. Dalej zle sie czuje popoludniami mam duze mdlosci, ale juz sie zastanawiam czy sobie tego nie wkrecam. Chociaz jestem jak na koniec cyklu bardzo wyluzowana. W ogole sie nie stresuje tym ze przyjdzie @. Od jakiegos czasu jakies 5 dni mam nie bole ale takie odczucie w brzuchu jak na okres, ale nie zawsze i szybko przechodzi. poza tym jestem spiaca, ale znowu jestem przezebiona i chyba to przez oslabienie. Poza tym mysle ze znowu okres pojawi sie kolo 36 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, no to jeszcze troche czasu do @ pozostalo, moze test nic nie wykryl, toc to jeszcze kilka dni przed okresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Lidka dzięki :-) cieszę się że takie fajny symptomy owu były ale to też jeszcze niczego nie przesądza... zatestuję 28 lutego to zobaczymy :-) to teraz Lidka płodniaki zaraz, kurczę fajnie w sumie jak się ma krótkie cykle bo to szybciej wszystko się rozgrywa :-) Preg skoro w 36 dc obstawiasz @ to może jeszcze nadal za wcześnie na test..... pamiętaj że niektórym dziewczynom dopiero po @ wychodził...3 mam kciuki :D Maggie to Ty Gosiak ? i jak był Twój facet na badaniu nasienia? jak tam reszta, piszcie dziewczęta :P :-) jeszcze tylko 10 dni i testowanko u mnie....ale czas leci buziaki i całusy dla ciężarnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, dziś dostałam okres, czyli 1 dzień spóźnienia. no cóż... przyszły cykl będę traktowac jako 29dniowy, zobaczymy. buziaki, odezwę się za jakiś czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, no to ok, ja tez sie odezwe za jakis czas;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×