Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! Dziewczyny to jest cud! Że z naszej miłości może wyjść taki idealny mały człowiek!!!!!!! Moje dziecko jest zdrowe jak ryba!!! Ruchliwe strasznie, dupeczkę nam dziś pokazało!:) Moja mama, najlepsza przyjaciółka no i najważniejsze narzeczony wszyscy słyszeli i widzieli Maleństwo!:) Ma idealną główkę, serduszko, 2 nóżki i 2 rączki. Widziałam nawet paluszki, które cały czas ssie! :) Niestety płci Pani doktor nie widziała ( Pani doktor robiła mi badanie prenatalne na super dobrym aparacie! ) powiedziała, że nie będzie zgadywała bo po prostu jeszcze za wcześnie, ale powiedziała, że na następnej wizycie powinno być już coś tam widać! :) Wszystkie pomiary są idealne! :) Jestem przeszczęśliwa. Jutro wstawię zdjęcia bo niestety nie mam skanera i muszę zrobić zdjęcia zdjęciom;p więc niech będzie dobre światło do tego:) Ale mam cudowne zdjęcie samej wystawionej dupeczki i nóżek naszej dzidzioliny! :) Przepraszam może nie powinnam pisać tyle o moim szczęściu kiedy wiem, że taka j, ma teraz taki problem. Ale mnie zawsze podnosiło na duchu jak dziewczyny pisały o swoich maluszkach, więc mam nadzieje, że nie przeszkadza Wam to. taka kochana po prostu wiem ,że i Ty doznasz takiego szczęścia!!!! musi tak być i koniec!!!!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j mam nadzieje, ze tak bedzie, a ty kochana przezywasz ciezkie chwile a mnie podnosisz na duchu ;-) jestes cudowna, bede sie modlic o ciebie i w myslach bardzo ci kibicuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers pisz pisz o dzidzisiu i masz się cieszyć jak najmocniej, tak powinno być, to bardzo pozytywny objaw :) czekam na fotki dupci. puszku dziękuję za modlitwy, mam wielką nadzieję, że pomogą. dziewczyny ja wam się tak tu użalam i mnie pocieszacie co nie oznacza, że nie macie przez to cieszyć się swoim szczęściem, trzymam za was wszystkie mocno kciuki aż ręce bolą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka,j do Ciebie tez się szczęście uśmiechnie:)I będziesz Nam z dumą pokazywała zdjęcia swojego maluszka:)Grunt to się nie poddawać:) Powodzenia i wytrwałości życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j bardo mi przykro ze masz ciężki okres w życiu ale pamiętaj jak ktoś tu już napisał po burzy zawsze wychodzi słońce:) a nadzieja umiera ostatnia, więc jeśli w coś mocno wierzysz i bardzo tego chcesz wszystko się ułoży:) Preggers GRTULACJE ogromne:)! Dziewczyny mam problem bo z kalkulatora wychodzi ze jestem w 5 tyg ciąży w 4 od zapłodnienia, ale nie mam żadnych objawów. ŻADNYCH :( trochę mnie bolała piersi i to wszystko(już zreszta przeszło) kawę pije jak pilam, zamiast być zmęczona jestem pełna energii, budżet się o7 rano jak nowo narodzona( zawsze byłam strasznym spiochem) i teraz od wczoraj zauważyłam ze mam takie białe rzadkie uprawy jak mleko dosłownie:( niewiem czy wszystko w porządku tak się boje żeby nie powtórzyła się syt z przed roku kiedy straciłam moje malenstwo:( ale nie mam żadnych krwawien. Gdyby nie to ze nie mam @ i pozytywne testy( chyba już z 5 zrobiłam żeby się upewnić) to nie pomyslalabym ze jestem w ciąży:/ w środę lecę do pl w zwartej do lekarza. Myślicie ze już coś zobaczy 4,5 tyg od zapłodnienia???:( tak się martwię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z tel i dopisuje sam końcówki i wychodzą dziwne wyrazy, ale mam nadzieje ze zrozumialyscie Moj post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mize jak ja byłam w 5 tygodniu ciąży (licząc od daty @) to lekarz powiedział, że widzi tylko tą jamę, w której może zagnieździć się zarodek, dopiero tydzień później było już widać malucha. w chwili obecnej, czyli maj - czerwiec całkowicie odkładam temat ciąży u nas bo musimy dojść do ładu ze sobą (albo nie dojść, w zależności jak pójdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Mize ja byłam tydzień po spóźniającej się @ i na usg widać było tylko malutką czarną "kropeczkę" dlatego w "" bo taka nieregularna była :) niby zdaniem internetowych kalkulatorów to aktualnie jestem w 7. tyg. ciąży a u lekarzą byłam dokładnie 11 i powiedział że to ciąża poniżej 4 tygodnia (a zdaniem kalkulatora internetowego wtedy był pierwszy dzień 6 tygodnia) więc już sama nie wiem. Pogubiłam się z tymi tygodniami i tyle mam nadzieję że 1 czerwca już coś będzie widać konkretnego, bo mam już nawet okropne sny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
A tak w ogóle to i tak mam wielkie piersi a teraz jeszcze urosły;/ bolą jak ach.. nie mam określenia nawet na to. we wrześniu ślub biorę wybrałam już suknię i kobitka mi mówi że mam sobie kupić do tej sukni stanik-bardotkę... sama sobie życzę powodzenia że na taki biust dostane taki stanik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka na pewno dasz radę znaleźć coś super, nie przejmuj się już teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam sobie dzisiaj jechać się poopalać do teściów no ale cóż, chyba w tym lecie się tam nie pojawię o ile w ogóle bo nie mam ochoty ich oglądać szczerze już nigdy sorry znowu się wyżyć musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, dziękuję - bardzo mi się ciepło zrobiło na serduchu - lubię pomagać. taka j, pojedziesz tam jeszcze pewnie tego lata. Teraz zlość bierze górę i masz prawo. To wszystko mija, tak po prostu, czas zabliźnia rany, a człowiek jest w stanie wiele znieść. Teraz skup się na mężu. Jeśli nie ma go przy Tobie, ślij mu ciepłe smsy i zrób jego ulubione naleśniki. Niech wasza dziecina zasieje się z waszej miłości a nie tylko "chcenia". Przytulam cię mocno. Przydałaby ci się dzisiaj kawa z przyjaciółką. Po takiej kawce, spojrzałabyś na to z dystansem. A ja cały czas myślę, czy ja nie zaszłam w ciążę. Nadal okresu nie mam. Ten ból okropny okresowy w dniu spodziewanej miesiączki trochę mnie zastanawia...w końcu się nie pojawiła. na razie cisza, nic mnie nie boli. W majtach sucho. Czekania sporo, ale wytrzymam:) preggers, przepiękny post. czytałam jednym tchem kilka razy. Pięknie to wszystko ujęłaś, tak prawdziwie, jakbyś wylała całe serce na ekran. Widać taką wielką matczyną miłość u Ciebie i aż łezka staje w oku jak się na ciebie patrzy. Jesteś wspaniałą mamą!!! miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu tylko wiesz co, ja nie potrafię tak do niego teraz, ja go na serio wspierałam cały czas od kiedy jesteśmy razem, robię co mogę, żeby mu pomagać itd. ale mnie bardzo boli, że on zawsze staje w obronie mamusi choćby ta mi naopowiadała głupot, ona mi może wszystko powiedzieć bo jak on twierdzi "do niej nic nie dotrze więc trzeba się pogodzić z tym jaka jest i to znosić", no ja nie mogę!!! Ja ją POPROSIŁAM, żeby nie dawała mu chwilo nic do roboty bo się wykańcza a ona zrobiła z tego wielką aferę i ze mnie pizdę. Sorry za słowa, ale ona zachowała się jakby zadzwoniła z przekleństwami i choćbym nakrzyczała na nią a ja ją bardzo grzecznie prosiłam, nie zrobiłam jej nic złego. A mój mąż mi na to powiedział, że po co ja dzwoniłam, że on postara się załagodzić sytuację i zadzwoni do niej ją prosić, żeby się nie obrażała o to co jej powiedziałam. Po prostu nie umiem po tym do niego dobrze podchodzić bo mam żal straszny. a w te lato na pewno tam nie pojadę, wolę jechać do moich dziadków 4 km dalej od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j. nadzieje zawsze można mieć. Cuda się zdarzaja. Moja znajoma mnała zapłodnienie in vitro po którym zajście w ciąze w normalny sposób jest jak twierdzą lekarze praktycznie nie mozliwe a tu co niespodzianka. zaciązyła w naturalny sposób i ma ślicznego zdrowego babasa. Wiec wszystko jest możliwe. A i gratuluje nowym mamusiom i mamusiom które zobaczyły już swoje maleństwa :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mize ciesz się naprawdę jeśli nie masz tych przykrych i dokuczliwych dolegliwości, a na takim samym początku ciąży to może jeszcze się doczekasz mdłości, zgagi itd i będziesz tęskniłam za tym pięknym 5 tygodniem jak czułaś się fantastycznie!!!:) I życzę Ci, żebyś tak dobrze zniosła tą ciążę jak jest do tej pory! :) Silu a myślałaś o tym, żeby zrobić test? W koncu okres się spóźnia, któż to wie....:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea877f4f38a7104a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94164ad10b510962.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94164ad10b510962.html i wiecie co ja chyba tam widze takiego malego ptaszka!:) kuzynka mi pokazala i faktycznie jest;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers też mam wrażenie, że widzę, na pierwszym zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boooże nie wierze, że będę miała syna;p (Wełna już wiem co czułaś!:)) (Chociaż to nic pewnego to normalnie naprawdę wierzę, że to będzie synek!;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg, piekne fotki, wzruszylam sie;) Mize, ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych, ale to żadnych objawow, wiec niczym sie nie przejmuj, wszytsko jest cacy!!!! Silu moze zatestujesz wczesniej? Welenka, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, ja nie wiem jak ta pani doktor tego nie mogła zobaczyć!!!! syn na 100%. co ona ślepa czy co?:) moja psiapsióła też synka sobie sama dojrzała w 12 tygodniu, a lekarz mówił, że nic nie widział, a ona się upierała - ale panie doktorze mignął mi ptaszek i coś merdało między nogami:) aj ci lekarze.. pregg, gratuluję synusia. taka j....tak to jest z synami i mamami - od urodzenia synusie mamusi. coś o tym wiem. szkoda, że nie mieszkacie od nich 1000km, wtedy nie prosiliby twojego m. o naprawę auta.. pomyslcie o przeprowadzce. z tym testem to nie wiem moje drogie, bo jakbym zaszla w ciążę to tylko tego 15 maja, czyli 4 dni temu, no bo kiedy indziej?? wcześniej był przerywany, ale tak wiecie totalnie na zewnątrz.. ale korci mnie choćby spradzić, czy aby na pewno nie zaszłam wcześniej. jeśli będzie negatywny, a ja dalej bez okresu, to bede czekać kolejny tydzień, żeby się przekonać czy nie zaszłam 15 maja. moze jutro zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu wiesz ja mysle ze ona widziala, ale nie chciala za szybko nic mowic;p ale ja juz totalnie nastawiam sie na chlopa, a moj P. PRZESZCZESLIWY! i dumny z siebie ze hoho;p silu ja bym chyba robila test bo w koncu spoznia CI sie okres, jeszcze na dodatek po lekach to w ogole moze zatestuj;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
hej dziewczyny, tyle piszecie, że dosłownie nie nadążam... preggers, roxi cieszę się bardzo, że u Was wszystko ok! :) lidka dzięki, u mnie jako tako, szczerze mówiąc to ledwo łażę, mam gigantyczny nacisk na tyłek (ale to już od dawna) więc chodzę jak kaczka, a przejście 2 metrów zajmuje mi 10 minut...ehh...nie wiem czemu mi tak na tyłek naciska, pewnie to przez tą moją szyjkę...krótko mówiąc co krok du*a mi pęka :) no i spać nie mogę, szlag mnie w nocy trafi, kręcę się, łażę po mieszkaniu, jest mi tak niewygodnie aż mnie telepie z nerwa w nocy :P chcę już spać na brzuchu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a z tego co pamiętam to po porodzie ma się tak gigantyczne i bolące cyce, że też nie idzie spać na brzuchu, więc sobie jeszcze trochę poczekam... :) no to tyle sobie pomarudziłam... chciałabym już wrzesień! zobaczyć mojego malucha, wiedzieć już że jest cały i zdrowy z nami...maaaatko jak ja o tym marzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniany_kamyk
silu nawet nie wiesz jakbym chciała, żeby Ci się udało!!!!!!!!!! trzymam największe i najmocniejsze kciuki na świecie, jak stąd do księżyca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sila trzymam kciuki za kreseczke, jeśli test teraz nie wyjdzie + to najlepiej nastepny za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers gratulacje, piękna dzidzia! Synek jak malowany hihi :) I masz tu pisać nam ciągle jak się czujesz itd :) Silu Ty rób tego testa lepiej, no bo po lekach to powinnaś mieć @ jak w zegareczku a jej nie ma więc... :) Taka j będzie dobrze, głowa do góry! Troszkę czasu sobie dajcie a wszystko się ułoży :) Wełna fajnie, że wróciłaś :) Wstawiaj zdjęcie brzucholka, bo pewnie sporo urósł :) Lidka który dzień cyklu u Ciebie? Jakieś objawy? :) Majeczko, Natka co u Was? Fasolka nic się nie martw, nie każda kobieta musi mieć objawy w ciąży a u niektórych mogą one wystąpić później, także to indywidualna sprawa - w ciąży na bank jesteś :) Wiec się ciesz póki możesz, że nie masz mdłości itp :) Pozdrawiam wszystkie kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko ja w ciąży nie miałam zupełnie ani jednego objawu, nic, z 5 razy mnie mdliło troszkę wieczorem i tyle a tak to nic, no, okres mi się zatrzymał i to na tyle, nie martw się, z ciążą jest wszystko w idealnym porządku!! silu rób test a co tam!! też już jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobię za parę dni. Po ostatnich moich testach allegro, które wydawały się być pozytywne, a ciąży nie było, to ja wolę poczekać. dziś mija 5 dni od stosunku, w którym mogłam zaciążyć, a okres się nie pojawił. wełna, a czy ty może wiesz, czy twoja siostra, która zaszła w ciążę przed okresem ten okres dostała, a dopiero następnego nie? czy go nie dostała? bo jeśli ja zaszłam wtedy właśnie, to w dniu okresu miałam tylko bóle okresowe i koniec. Teraz nic mnie nie boli, okres się nie pojawił. test powinien pokazać ciążę tak 12 dni po stosunku, czyli za tydzień dziewczynki pokuszę się o test, jeśli wczesniej nie przylezie miesiączka. objawów żadnych, ale stanowczo za wcześnie. wełna, dziękuję za te kciuki do księżyca, kochana jesteś. Jak aż do księżyca, to na pewno wystarczy:) gosiak, a ty kiedy masz mieć okres? jak u ciebie? staranka są? taka j, w jakim wieku masz pierwsze dziecko? jest to córcia czy syn? pregg, nie bez przyczyny są na świecie mamisynkowie...bo miłość do syna i syna do matki jest nie do opisania. Wielka i potężna. Gratuluję ci. Choć będziesz się starała nie przesadzać w tej miłości, nie da się, będzie synek mamusi:) Mój już jest i co z tego. Kocham Go najmocniej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, jeśli twoja ciąża wg lekarza jest tak wczesna, tzn 4-5tc to się nie dziw, że nie masz objawów. Przyjdą:) od 7-8 tygodnia ciąży zaczynaja się mdłości, wymioty itp, bo wtedy zaczyna dzidzi bić serduszko. Tak więc cierpliwości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ddd, a ty kiedy powinnaś dostać okres? jakoś lada moment? jak u ciebie sytuacja? mize, teacher jak samopoczucie? szkoda, że dziewczyny, które kiedyś pisały już nie piszą. Tęsknie za maninką na przykład. Ciekawa jestem, czy znowu się stara i czy mąż wrócił z zagranicy. majeczka, a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×