Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

pregg, ja też już nic nie wiem o tych moich cyklach. wiem jedno - u mnie wszystko moze się zdarzyć nie wiadomo kiedy:) to plamienie liczę jako okres bo wystapiło po odstawieniu luteiny w dniu planowanej miesiączki, czyli to musiał być niedorobiony okres. od tamtego czasu minęło 28 dni, bo dziś mam 28 dzień cyklu - czas miesiączki,ale jej brak. wczoraj staranka. któż to wie? jeśli okres się pojawi, to staranka będą już cały cykl, a najbardziej w środku. Ale może zaszłam właśnie wczoraj? czas pokaże nie odzywam się ostatnio, bo pracę zmieniam ( w tej samej firmie, ale inne stanowisko) i mam trochę ganianiny, stresów i ogólnie zamieszania. Ale wszystkim kibicuje, poczytam jutro więcej o was. Mize gratulacje! pregg, ciesze się, że zostałaś szybko uspokojona wynikami badań. lidka, tobie również życzę dzidzi z tego 14 dnia cyklu!coś czuję, że to mógł być złoty strzał! taka j., będzie dobrze. Obejrzyj sekret, a uwierzysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mize
Rhonda byrne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mize, gratuluje!!!! Preggers, 10 dni to wiecznosc, ale jakos nie mysle, mam sporo pracy ostatnio i dosc intensywny tryb zycia, wiec jakby mnie czasu na myslenie... Bol jajnika czuje jeszcze dzis, czyli od jakis 4-5 dni, nie wiem czy to normalne tak dlugo.. czytam Was namietnie kochane i nawet jesli nie odpisuje to Wam dopinguje i jestem z Wami!!! Atila, witaj w gronie! A ja sie teraz bycze, mamy dlugi weekend;), maz poszedl do knajpy na piwko, corcia spi a ja zaraz zaliczam sofke i tv;) luksus PUR;););) Milego wieczorkakochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no i od 6 marca nie mam okresu. Byłam dzisiaj u gin i nic :((( mam brać miesiąc tabletki anty a później luteinę od połowy cyklu po odstawieniu tabletek. Czy któraś z Was tak miała zero okresu ponad miesiąc i brak ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś stosowała tą metodę: tabletki anty odstawienie + luteina? Zadziałało od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mize
Lidka ja jak mam owulacje to kilka dni po boli mnie jak np siadam, kaszle. Niewiem czemu tak mam ale Moj lekarz sie śmieje ze dobrze ze boli bo to znaczy ze pracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu zycze Ci w takim razie, żeby to czekanie oznaczało coś miłego :) preggers do lekarza idę dzisiaj i boję się ale mam wielka nadzieję, że nie będzie na jakimś urlopie bo się strasznie nastawiłam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magstera ja tego nie stosowałam ale słyszałam o różnych wydawałoby się dziwnych sposobach więc może to działa, jak lekarz każe to próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mize, dziekuje, uspokoilas mnie, nie jestem zatem sama;) Taka ja, trzymam kciuki, bedzie dobrze, daj zanc po wizycie!!! Sciskam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magstera, ja taką metodę stosowałam, ale tej luteiny w końcu nie wzięłam po odstawieniu. To było po odstawieniu tabletek antykoncepcji. Lekarz kazał mi po odstawieniu od razu brać luteinęw 2 połowie cyklu, no ale cóż, zaciążyłam od razu w 1 cyklu po odstawieniu i luteiny nie wzięłam, bo wypadło mi to z głowy. Ale ja brałam jeszcze pół tableki codziennie Norprolacu na prolaktynę (podczas brania antykoncepcji i po odstawieniu - zawsze codziennie). teraz nie brałam antykoncepcji rok i jestem na naturalnym cyklu - oczywiście z pomocą leków, tzn biorę bromergon pół tabletki codziennie na prolaktynę i luteinę od 18 dnia cyklu do 25dc - po 2 dniach od odstawienia luteiny mam okres. W tym cyklu zdarzyła się dziwna rzecz - po odstawieniu luteiny w oczekiwaniu na okres, zaczęły mi się okropne bóle jajnika prawego - Mize dokładnie coś takiego jak piszesz, czyli siadać nie mogłam, podczas siku też zakuwało, kaszlałam bolało - przeszło samo po 3 dniach. W ciągu tych dni bólu mieliśmy przytulanko. Okres się nie pojawił...czy to mogła być spóźniona owulacja? kto to wie... jeśli tak, to stosunek odbył się wtedy kiedy trzeba i szansa jest:) Czekam sobie cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki Melduje,ze z 8 dniowym opoznieniem przyszla dzisiaj @,NARESZCIE! Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Kobitki u mnie pierwszy cykl. z cło. Biorę już 3 dzień i odczuwam jajniki, więc coś się dzieje. Tabletki działają a dalej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, trzymam kciuki!!! Ja tez bym tak chciala cierpliwie czekac jak Ty, ale juz mnie skreca z ciekawosci...wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, u ciebie tylko 10 dni, a u mnie 14;) bo jeśli będzie fasolka z tego kochania, to za 14 dni około będę testowała. Okresu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, 10 dlugich dni...a ze mam dzis wolne to jak zwykle juz mysle...ehhh, musze sie czyms zajac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka to myśl! Tylko myśl tak " Na pewno mi się udało!", a nie zastanawiaj się "Czy mi się udało" - zaczęłam czytać Sekret :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak, tak jest, tak poczynie;>) Choc swoja droga tak sie zastanawiam, ze jakbym zaszla i dostala prace...to mam nieco chwiejne mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dzis ide na usg połówkowe. strasznie sie boje. trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg przepraszam ze nie pisalam ale sama nie wiem czemu tak wyszlo:( czytam was na bierzaco ale nie pisze bo wy znacie sie juz jak łyse konie za przeproszeniem hihihi:) wiec ja usunelam sie na boczek:) u mnie kochane wszystko wporzadku:) dzidzia rosnie bedzie mala Kornelka(tatus wymyslal) i juz koniec nie mozna zmienic:) kazdy juz gada jak tam Kornelcia:) my juz mamy 27 tydzien leci to strasznie:) sama nie wiem kiedy nawet...teraz wizyte mam w czerwcu i mam zrobic glukoze a jej sie strasznie boje:( bo ja caly czas mam ochotke na slodycze:( ale od dzis juz nie jem slodyczy bo nie chce zeby mi wyszla za wysoka:( a co tam u was??:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed7cc00c6f9cc7c6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5eb0e166fed5c91d.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, kochana, jak my tu wszytskie, tak i Ty tworzymy calosc, jednosc, wiec potrzebujemy Ciebie i Twoich wiesci!!! Wiec nie pisza glupot i sie nie odsuwaj na bok!!!!! Bardzo ladne imie dla corci wybraliscie, podoba mi sie strasznie!!! Musze Tobie napisac, ze jak bylam w ciazy z moja corcia, to nie rozstawalam sie na krok ze sloikiem pelnym cukierkow!!!! Wszedzie bralam go ze soba, nawet jak szlam sie kapac!!! Wiec podjadanie slodyczy podczas ciazy uznaje za jak najbardziej normalne!!! Nie boj sie wszytsko bedzie cacy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, trzymym kciuki, bedzie alles gut!!! ja to wiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mize
Silu skoro miałas takie bóle to wydaje mi sie ze miałas owulacje. Ja zawsze jak byłam u lekarza i miałam taki bol to mówił ze jest owulacja:) więc trzymam kciuki;) napewno sie udało;) gosiak czytaj czytaj zobaczysz ze sie lepiej poczujesz:) lidka nie myśl wogole o tym obejrzymy film albo idź na zakupy:0 heheh nie martw sie jak to będzie z praca bo jak sie dokaze ze jesteś w ciazy to sie wszystko pouklada samo:) ja właśnie w tym tyg miałam zacząć nowa prace, ale lecę do polski i będę tam chyba do końca ciazy nie ufam tutejszym lekarzom. Kit z praca jakoś to będzie Moj brzuszek teraz najważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka dziekuje ci kochana:) dobrze bede pisac co tam u nas sie dzieje:) a kurcze nie bede sie martwic ta glukoza co ma byc to bedzie najwyzej bedzie dietka do konca ciazy a juz duzo mi nie zostalo wiec dla malej dam rade:) ale mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti nie wygłupiaj się tylko pisz tu do nas! :) Roxi trzymam kciuki i daj znać po badaniach :) Lidka ja to mówię: co ma być to będzie, wszystko i tak jest tam gdzieś zapisane :) Los sam zdecyduje, czy ma być dzidzia czy nowa praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobitki moje kochane, dobrze, ze was mam, od razu mi lepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doti jaki brzusio!!! :) nie bój się glukozy, dobrze wyjdzie. lidka zajmij czymś myśli!!! i razem z tobą czekam te 10 dni dziewczyny dam znać na pewno jak było na wizycie ale boję się, teraz to najbardziej tego, że go nie będzie bo napaliłam się na wizytę bo już chcę wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, ja już po badaniu glukozy, nie taka straszna w piciu i jakoś udało mi się wytrzymać te dwie godziny. Też jestem słodyczożerca a glukoza wyszła wzorowo. Piękny brzusio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×